Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Któregoś dnia przed Wigilią Mikołaj szykował się do drogi. Niestety, nic nie układało się tak jak powinno. Elfy zastrajkowały i nie miał kto robić zabawek .Mikołaj przyjął zastępców, ale pracowali dużo wolniej i zabawek było mniej. Mikołaj poszedł zaprzęgać renifery na drogę. Kiedy wrzucał worek na siedzenie, puścił szew i zabawki rozsypały się dookoła Pozbierał je i wgramolił do sań. Wtedy pękła płoza. Wściekły Mikołaj poszedł do domu napić się szklaneczkę whisky. Butelka była pusta.......Chciał zaparzyć herbatę , ale imbryk wypadł mu z drżących ze zdenerwowania rąk i roztrzaskał się na podłodze. Wtedy rozległ się dzwonek. Za drzwiami stał aniołek z choinka. - Dzień dobry, Mikołaju ! - zawołał radośnie – Wesołych świąt ! Czyż to nie cudowny dzień ? Popatrz, jaka piękna choinka ! Gdzie ją posadzić ? I tak narodził się zwyczaj wsadzania aniołka na czubek choinki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella kiedy mamy z Ripley przyjechac na ten sernik:P? hmm makowiec tez moze byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero co wyszłam z kuchni prawie na czworaka...padam na pysio... ale sernik w piecu i ryba po grecku zrobiona.czy ktoś to doceni..??? kolejny raz zaczęłam dziś zastanawiac się nad tą jakże przepiękną tradycją jaka są święta ...po jaką cholere baby urobione po pachy siedzą w kuchni..wcześniej 10razy są w supermarketach stojąc w gigantycznych kolejkach i wydając majatek...po jaką cholere pytam...??? po to żeby w środe usiąść w mniejszym lub większym gronie i zjeść to wszystkow trimiga...a panowie...własnie panowie...jakże wy sie umęczycie jęcząc ze znów na zakupy i ze tyle roboty choc wcale sie jej nie tykacie no moze co niektórzy maltretuja karpia próbujac go zabic...ach wkurzyłam sie..jestem zmęczona i ide spac:) spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie .....a ja zawsze pytałem......a po jaką cholerę tyle tego???,... żeby się męczyć z tym co nie zjedzone do nowego roku lub dłużej???? .....i co chwila te pytania.....kochanie, a może zjesz trochę sałatki, albo wędlinki, a może rybkę....po grecku (sic.) ;) ,...a może to, ...a może tamto.......a może???.....no właśnie-....bez przesady drogie panie ;) ,....bez przesadyyyy ;) .....a swoją drogą to, ....wielki szacunek dla panów którzy odstali swoje w kolejkach i kuchni, oraz dla pań umiejących zaszlachtować karpia ......oczywiście bez uszczerbku na zdrowiu własnym ;) miłej nocki wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram...Ripleja
tez tak mysle.....ze swieta to chyba brzucha !!!!! jadla tyle..kobitki umeczone , urobione po lokcie iiiiiii po co TO DROGIE NIEWIASTY !!!! a potem sie martwisz Katii czy ktos to doceni !!!! a chlebek z maslem i szyneczka wystarczy, Jezus sie tak objadal kiedys.....no pomyslcie, czy jak sie rodzil gdzie bylo takie jadlo obok niego ??????? Zycze Wszystkiego Dobrego !!!!! :D:D:D Pozdrowienia dla---------Zosi !! :D zdrowiej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę,aby Święta Bożego Narodzenia przeszły Wam spokojnie a Nowy Rok `2009 - stał się Dobrym Czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile Rydzyk ma moherów, ilu w Sejmie jest frajerów. Ile Kwachu dni się bawił i kolesi ułaskawił. Ile Lepper ma wyroków, tyle szczęścia w Nowym Roku! Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie, prezentów ile słoń uniesie. Szczęścia większego niż Pałac Kultury, przygód ciekawszych niż szkolne lektury. Życia dłuższego niż włoskie spaghetti, snów kolorowych jak barwne konfetti. Słodyczy słodszej niż tort A przede wszystkim Wesołych Świąt! :):):):):) http://pl.youtube.com/watch?v=xigCAqnulD8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromatyczna pomarańcza
z pachnącymi goździkami życzy Wesołych Świąt Stella, Katie 27, Przemo, Riplej, Antych , Koniec Zycia, Zosia, Dzowa, Miaa i wszystkim, którzy odwiedzają ten topik i żeby każdy z Was znalazł pod choinką ciepłe serduszko ❤️ dla siebie . ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, że mi to zrobi... nie mogłam wyłączyc telefonu dzisiaj, bo mam urlop i w razie gdyby sie cos działo - szef prosił mnie żebym byla pod telefonem... zadzwonil, kurwa... po co... żeby spierdolic mi Świeta... które bez niego i tak nie istnieją... kiedy skladał mi życzenia - plakał... zapytałam czemu placze, przecież jest szczęśliwy... jestem sam... odpowiedział zapytałam gdzie jest jego Moniczka, z którą tyle krzywdy mi zrobili... powiedziałam mu: wiesz, że straciłeś najlepszą kobiete, jaką miałeś. Kocham Cie i do konca życia będę Cie kochać, ale nie chcę Cie juz znać, po tym co zrobileś... powiedział, że wie co stracił... plakałam w sklepie.... wykasowałam numer, żeby go nie zapamietać, żeby mnie nie kusilo żeby dzwonic... Kochani... wesolych, ciepłych, rodzinnych, pełnych milosci Świąt... stella, przemo, katie, ripley, życzliwe pomarańczki i wszyscy inni... kochajcie i bądzcie kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze krótko i na temat:WESOŁEGO ALLELUJA :) UPSSSSS..to nie te święta...:) w takim razie życzę wszystkim zdrowia..resztę sami kombinujcie...wszystko w waszych rękach...szczęście..miłość...radość..pieniądze... u mnie pada śnieg......jest pięknie...wszystko gotowe...choinka pachnie i iskrzy...to sie chyba nazywa nastrój świąteczny..:) miłego świętowania... i jeszcze prezent ode mnie http://pl.youtube.com/watch?v=R7UIb1RYPfg WESOŁYCH kochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o tym co najważniejsze..spokój...życzę wam wszystkim spokoju..sobie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani zycze wam zdrowych radosnych i przedewszystkiem spokojnych Świąt Bożego Narodzeni Koniec zycia szkoda ze sie z nim nie rozlaczylas jak uslyszalas ze to on...przykro mi ze wiwinal ci wczoraj taki numer to chyba najgorszy gnom jaki moze byc...po co on dzwonil...koniec zycia ja proponuje bys nie mowila mu takich zeczy ze go kochasz i bedziesz kochala do konca zycia po co ci to, on ma chwilowy przeblysk ty mu mowisz kocham a on za dzien, dwa nadal bedzie tym samym gnomem myslacym tylko o sobie, Koniec zycia zycze tobie duzo sily i wiary w lepsze jutro, wierze ze i dla ciebie zaswieci sloneczko tylko prosze cie nie drecz sie myslami o nim...trzymaj sie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) moje dzieci zycza wszystkim forumowiczom wesolych swiat;) kazaly mi napisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukpuk...........
:) ej jest tu kto ????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milego Wypoczynku
:D:D,,,no troche ruchu nie zaszkodzi !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wszyscy przykładnie świętowali :) to bardzo dobrze, znaczy się - mieli z kim :D pozdrowienia i miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunkuuuuu.......a ja muszę znów lecieć na imprezkę....już nie chcę, nie mogę!!!.....chcę już iść do pracy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to idz i nie placz
pracusiu !!!! ;) :D:D cholera a moj zawsze skamlal ze tyra na mnie !!!!! takiego chce chlopa a nie kaszalota !!!!!!!!!!!!! :):):) ( ja tez tyram ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo raz sie zyje.....
i raz umiera------a zenic, zamaz isc no wlasnie ile razy !!!!?????????? ;P :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żenić???....nigdy więcej!!!......wybieram kocią łapę, kartę rowerową, konkubinat....nich każdy nazywa jak chce.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riplej, ale pyszczysz:).......Impreza nieudana? Jestem pewna, że ze mną się ożenisz.......dam sobie nawet prawą rękę obciąć!!!..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella,... no przestań, pewna nie bądź ....hmmm....bo, nie wiem czy dałbym radę wyprowadzać twój piekarnik, gonić rybę, upiec psa i znów zjeść to ciasto marchewkowe :P p.s. poza tym rzucałaś mnie już tyle razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×