Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ivett w poniedziałki tak pracuje tylko od 12-20 w pozostałe dni 9-17 standard, poniedziałek do 20 dlatego ze umawiam kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne, musze miec spokoj i cisze:D:D a do tego to jest dzien dla mojego dyrektora;) cokolwiek to znaczy:D tzn ukladamy plan tygodnia i takie tam bzdety... wlasnie urwałam sobie korale na klamce w toalecie lojojoj same straty w tej firmie ponosze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przytulankach, owulacjach, staraniach pisac nie moge:( bo sama i tak nie dam rady, moj maz jest do tego potrzebny:D ale odpowiednio sie przygotowuje:P:P bielizna itp... niech bedzie choc troche romantycznie:) cos dla ciała i ducha... relacje zdam w odpowiednim czasie;) kurcze czuje sie jak nastolatka przed pierwsza randka:D tak działają na mnie dluzsze rozstania... byłam dzis u kosmetyczki, pozniej chwilke na solarium, drobne zakupy, zbankrutuje - musze zaczac oszczedzac:) bo dlugo tak nie pociągne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki znikam juz z biura, musze szybko zamykac bo mi alarmy wlaczal i cala dzielnice na nogi postawia:D:D zreszta przyzwyczaili sie juz :P:P papapa do pozniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samira to jak moj byl w iraku i wrocil po 6 miesiacach to ja czulam sie jakbym znowu przezywala swoj pierwszy raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira i Koteczek ja tez lubie 'randki' z mezem:) wychodzimy czesto gdzies cos zjesc;) itp, itd:) nie mozna popasc w rutyne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu mezowi nie potrzebna randka on lubi seksi bielizne:))) ja z kolei jestem bardziej dusza romantyka a i troche mam staromodne zasady to tak gledzilam mojemu mezowi przed rocznica naszego slubu to na rocznice zabral mnie do restaracji w takim starym wiatraku bylo supoer nastroj romantyzm itd, od tego czasu raz w miesiacu staramy sie odwiedzac ta restaracje niestety jest daleko od mojego domku bo 60 km stad.....:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my oboje jestesmy romantyczni, na rocznice pojechalismy do Paryza, ale neistety z przytulania nici :) za duzo zwiedzalismy :) za to jedzenie maj atam przepyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja na wyjazdy zagranixczne nie moge sobie pozwolic bo moje dziecko jest asmatykiem, alergikiem i ciagle ma zapalenia pluc i lekarz mi nie pozwolil go nigdzie wozic , chcialam leciec do kolezanki do anglii to polecialam sama na 3 dni bo nie moglam go wziasc i w tym czasie plakal za mna straszni wiec powiedzialam nigdy wiecej.... dorosnie zwiedze swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek:) moze jak podrosnie wszystko mu sie zmieni:) tego Ci zycze, zebyscie mogli kiedys wyjechac daleko, na bezludna wyspe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie wieczorowa porą:) do domu ledwo dotarlam, mgły straszne po drodze :( hihihi dobrze ze kolega pokazal mi gdzie u mnie wlacza sie swiatla przeciwmgielne:D skorzystalam z nich jestem wykapana, pachnaca, gotowa na.... no wlasnie tylko mezczyzny obok brak:( rozmawialam z mezem przez telefon, teskni mi sie~!!!! synus juz spi:), ciekawe tylko czego tak wczesnie nie kladzie sie jak tata przyjezdza, musimy z mezem wtedy dluuuuuuugo czekac na przytulanie az usnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaczelyscie o romantyzmie, randkach itp... ja zarezerwowalam 3 dni w prawdziwym starym zamku:D wypoczniemy, pozwiedzamy, wyluzujemy się:) a skoro chce miec małą księżniczkę;), to odpowiednie miejsce na jej poczęcie:) kto wie może się uda tym bardziej że wtedy wypada mi owu:) mąż jeszcze o niczym nie wie, ale się dowie w odpowiednim czasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samira to niezle pojechalas z ta randka super pomysl:) :) oby oby sie udalooo zgdanijcie co ogladamy:) Maybe Baby:) o tym co myyyyyyy mamy teraz na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no po prosty dziewuchy romantycznie ,,, ale to dobrze, ze emocje są a nie tylko wtedy i wtedy i juz. moj maz czasem mowi ze ja za bardzo mysle o tym, mowiac zeby nie pił bo to niedlugo bedzie owu, zeby pamietal , wiem ze go mecze tym z jednej strony mocno, a z drugiej wydaje mi sie ze moze czasem to nie pozwala kijankom plynac i tak chyba wl;asnie sie nakrecam niepotrzebnie sama. ;( :-( pozdrawiam wszystkich co maja wiecej pozytywnego nastawienia i przede wszytskim sa ciekawsze w działąniu niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) eh ja jak wiem że mój mąż wraca po 3 tygodniach to zchowuje sie jakbym na randke szła:) stroje sie, robie pyszna kolacje:) ostatnio moj maz przyjechal w nocy, zrobilam kolacje, byly swiece, wino... otworzylam jemu drzwi tylko w sexownej bieliznie i wysokich szpilkach...:) kolacje zjadl w tempie expresowym:) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mi sie chce spac nic juz nie zrobie na kompie dzis........jutro bede musisla jakos nadgonic!!! dobranoc moje drogie nowe kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie już jestesmy kobietki:D stroimy sie jak papuzki, przygotowujemy pysznosci, po prostu dzialamy na zmysly naszych mezczyzn:) oni sa wzrokowcami:D z pewnoscia kazda z nas ma swoje sposoby:):) ja mam juz za soba pięcioletni staz malzenski a nadal czuje sie jak nastoladka przed randka, najgorzej pozwolic wprowadzic do zwiazku rutyne, monotonie... przez cale zycie trzeba sie starac:):) zeby kochac i byc kochanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola dziwie sie Twojemu mezowi ze cokolwiek zdolal przelknac:D Ma stalowe nerwy:D:D gratuluje!!! znajac mojego M, kolacja bylaby po......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny klada sie jedna po drugiej a ja spania nie mam:D chociaz powinnam sie zdrzemnac bo rano wstaje do pracy, wczesniej musze synka odwiezc do przedszkola ale mam na 9 wiec nie jest tak zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka23
Cześć dziewczyny. Jeśli pozwolicie to przyłączę się do Was. W październiku zaczeliśmy z mężem starania o dzidzię, mam nadzieje ze @ sie nie pojawi a mam dostać 7.11 w piątek. Czy możecie mi powiedzieć kiedy dokładnie przed @ spada temperaturka? bo jestem trochę cieńka w tych sprawach, mierzę sobie i ciągle mam ponad 37. Czy jeśli nie spadnie to na 100% będzie oznaczać, że jestem w ciąży? Czy może być inna przyczyna utrzymywania się wysokiej temp? w sobotę chce zrobić test ciążowy bo umieram z ciekawości :-)Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka23:) przylacz sie:) witam!:) ja dokladnie tego nie wiem, poczekaj najlepiej do testu:) ja wstalam dziewczynki:) dzisiaj jestem w domu zaraz joga a pozniej sprztanie:( ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka23
Dzieki Ivett26 za miłe powitanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka23
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............07.10.......?........1......Londyn. .........26 Sylwinka.............09.10.......?........1......Jarocin .........25 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 Koteczek..............7.11.......?........8........zł otoryja.....25.....1 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.10.......?.........2........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........07.11........?.........1.......woj.śląskie......23.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Dzięki :-) dopisałam się. Nie wiem czy dobrze bo skopiowałam ostatnią Waszą tabelkę i wkleiłam ją w moją treść :-) Jak źle to sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze:) tak powinnas zrobic;) witamy w naszym gronie;) ja sopadam do lawendowej kapieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
hej dziewczyny, ostatnio jestem malo aktywna, jakos tak czytam tylko co piszecie, u mnie dzis 12dc, nie sadze, ze owulka juz byla, teraz mam lepki bialy sluz, ktorego jest bardzoi malo, dobrze mysle, ze bialy jest nieplodny????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ivette 26 a u Ciebie ktory dzien cyklu? mialas juz owulke? jak sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×