Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Karola 1988 w moim przypadku sie sprawdza, ale porownam to z testem owu i policze tempke w tym cyklu:) ale ja mam regularne cykle 28 dniowe odkad zaczedlam miesiaczkowac, lekarz mowil mi, ze w moim przypadku mocny bol owu w prawym lub w lewym jajniku zawsze sygnalizuje owu i nei musze jakos tego spaecjalnie monitorowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca maleństwa
hej dziewczyny, czy mogę się przyłączyć? jestem po 3 testach- pozytywne :) jutro chcę zrobić test z krwi, zeby miec pewność :) co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca:) przylacz sie zapisz sie do tabelki zaciazone:) ja wcoaz sie staram, wiecie co robilam test taki mneij czuly, coz wyszedl negatywnie hihi:) spodziewalam sie, od jutra wiec zaczynam kolejny cykl:) no i wiem, ze bedzie ok:) srednia to w koncu 6 m-cy:) wiec do 6ciu razy sztuka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett ciesz się jak masz męża na codzień bo np w moim przypadku jest gorzej męża nie mam po 2-3 tygodnie w domu i wraca na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spicie??? chyba tak:) neich juz ta@ bedzie, bo chce zaczac drugi cykl staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssscarlet
Witam serdecznie chetnie dołącze do Was, gdyż od jakiegoś czasu i my również sie staramy. niestety moja obecnosc tu potwierdza, ze nie udaje sie jak narazie. Pomysłąłąm ze moze jakieś forum będzie dla mnie lekiem na te ciężke chwile , zwłaszcza dla duszy. My niby już dłuższy czas sie staramy, tylko jak to wiadomo wszedzie - nie wiem dokladnie kiedy mam owu, a czasem być może za pozno lub zmeczenie robi swoje i codziennosc zabiera nam ten czas. :-((((. wiec mysle ze zaczne tu pisac, moze bedzie mi lżej... pozdrawiam wszystie starające wlasnie jestem przy końcu @ , może listopad będzie TYM....? chociaż wybieram sie pod koniec w dolegacje.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssscarlet zapraszamy:):)🌻 na pewno sie uda nam wszystkim:) u mnei jutro pewnie kolejn cykl:) wiec nie martw sie:) bedzie dobrze jestem pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssscarlet
dzieki ivett26 :-) jakiż masz optymizm, to miłę i oby było zarażliwe |:) ja niby wierze ze sie uda a z drugiej strony mysle ze kurcze juz tyle czasu nic a niestety latka leca i teraz strasznie załuje ze wczesniej zbyt mocno sie wzbraniałąm ;( ale moze tak miało być, moze teraz musze sie bardzoiej za siebie wziąś, zaczac dbac o siebie. teraz jestesmy z mezem barcdziej swiadomi. chociaz on chcial juz duzo wczesniej a tylko ja nie - w sumie nei wiem dlaczego nawet . a teraz jak ja chce to nie stety na pstrykniecie palców nie ma . lekarze mowia ze niby oki wszystko po badaniach i zeby spokojnie sie kochac pare miesiecy i nie martwic sie na zapas. chpciaz jenda lekarka zasugerowała zebym troche schudłą - a jestem z nadwagą niestety..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no latwo mowic, zeby wrzucic na luz....ale ludzie staraja sie lata i w koncu sie udaje, a kto wie, moze przypadkiem zaliczycie kiedys tzw. wpadke:) fajnie by bylo:) ja na razie nie panikuje, maz m 28 lat ja 26, poki co wystarczy sie tylko starac. choc zycie daje w kosc, praca, stres, zmeczenie, to jedyne czynniki poki co hamujace wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssscarlet
ja niby tez nie panikuje , ja jestem starsza od Ciebie o 2 lata a mąz ma 31 wiec no kurde troche pozno jak na nas z jednej strony a z drugiej bez paniki i tak kazda chwila, kazda sytuacja ma dwa konce ze.../to/.. ... ale ...../tamto/... no i wlasnie albo sie zaskoczy..albo nie..... tak ten swiat ułożony jest w naszym przypadku tez proza zycia juz pare razy nam przeszkodziła. mimo checi zmeczenie pokazało ze nie!!! a z drugiej strony wlasnie moj maz wyznaje zasade ze jak nie ma ochoty sie to on na sile bo akurat trzeba by bylo to nie bedzie, bo on nie maszy\na......,. i tak miesiac kolejny mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssscarlet
lece bo moj mezule wlasnie wraca - jaka pora,..... zwlaszcza ze rano trzeba wstac dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz ma racje, ale to jego racja, moj maz jest kochany, stara sie, ale tez nie ma tak na zawolanie, czasem wole nic nie mowic, nie biadolic o plodnych dniach, zainicjowac przytulanie bez nasatawiania sie na ciaze, ale nei zawsze jest to mozliwe, bo akurat teraz jeestesmy na etapie planowania ciazy, wiec on zdaje sobie sprawe po co to robi, a nasz zwiazek nie jest zwiazkiem opartym na seksie, nie chodzi o to, ze nie lub imy, ale o to, ze nie jestesmy maniakami seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssscarlet
my moze byśmy i byli gdybyśmy mieli czas.... ale tez razczej nie. pozdrawiam widze ze bedzie tu ciekawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowo - nocną porą jest ktoś może??? mam prośbę czy mogłybyście mnie do tabelki dopisac? dziękuję bardzo :) i pytanko jak tu w uk nazywa się wiesiołek? jutro zamierzam kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Syla🌻 Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie przeznaczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka wszystkiego naj.... wiecie co mi sie wydaje ze z michalem byl to falszywy alarm , bo patrzylam na te migdaly nie sa czerwone tylko duze a on zawsze takie ma..... a te wymioty to flegma po inhalacji ktora mu robilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) I ja sie przylaczam do zyczen imienionych dla dziewczyn, wszystkiego naj i 2 kresek w najblizszym czasie:D 🌻🌻🌻 Mi od soboty temp wzrosla do 37 stopni, mam nadzieje, ze wzrost sie utrzyma:) Takze owulacje mialam prawdopodobnie z piatku na sobote, a z mezem \"dzialalismy\" w piatek wieczorem, moze cos z tego bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla i Sylwia:) wszystkiego najlepszego z okazji imieni:) 🌻 👄:) milego dnia, duzo kwiatow:) calusyyy] jeszcze nei przyszla, ale zawsze przychodzi na przelomie, moz ebyc w nocy z pon na wtorek, ale wiem, ze bedzie;) takze spoko, od dzsiiaj zaczynam brac wiesiolek:) acha lolcia 26 jestes dopisana do tabelki , ale musisz podac wiecej danych:) wiesiolek w UK to evening primrose oil:) wczesneij juz o tym pisalysmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka, no wlasnei mysle pozytywnie, ale bez nakrecania sie:) nie, to nei ciaza:) okres bedzie i nei mam co do tego zludzen, wczoraj robilam test, nie wykazal nawet cienia kreski :) ale nei martwie sie :) mam swietne podejscie do tego!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Symptyczna79
Hejka dziewczyny ;) jak mam się wpisać do tabelki?? może któraś za mnie to zrobi??? data prewidywanej @(mam co 28 dni) 11 listopada. mam 29 lat, Wrocław,staram się z mężem o pierwsze dziecko....i co jeszcze wpisujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Symptyczna79
hejka dziewczyny ;) jak mam się wpisać do Waszej tabelki?? może któraś z Was pomoże??? -mam29 lat, -staramy się o pierwsze dziecko z mężusiem, -@ mam przewidzianą na 11 listopada( przeważnie mam w jakieś święta ;) lub swoje urodziny i nawet miałam w dzień ślubu ;( pragne juz na jakis czas pożegnać sie z @ i byc w ciazy :) -jestem z Wrocławia co jeszcze wpisujecie??? podrawiam starajace i te co zaciążyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka........09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10......4,,,,,,,,,,sieradz............. . .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?........2........Lubl in.............25......0 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........28.10.........?.........2....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n ........26.........1 Samira. 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 dowa.............17.10............?.......6......Łódź... ............29......1 syla30............23.11.........?.......2.........W-wa.. ...........29.......1 Malwina..........05.11.........?.......3.......Sosnowiec .........28.......0 Aniutka*.........13.11..........?.......1.......woj. lubelskie......25..... katie.g.............?.............?.........?..........E psom............?.......... sztuka teria......14.11.......?.........?...........W-wa........... .35......2 karola1988.......14.10........?.........2.......Gdańsk.. .........20.......0 Kiciuchna...........?...........?..........1............ .?..............25.......0 Sympatyczna79....?...........?..........?..............? ..............29......0 Kasia.T21.............?........?...........2............ .?................25.....0 lolcia26...............?........?...........1........... ....?...............26?.....0 Symptyczna79......11.11...........................wroclaw.........29.......0 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×