Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hej Syla jakos sobie radze z @ bardzo dobre mialam nastawienie;) jeszcze nie czas na placz;) biore wiesiolek od dzis, od dlugiego czasu te wszystkie witaminy ciazowe;) za 14 dni kolejna owulacja:) a starac zaczneimy sie ze 4 dni przed:) czyli chyba od 10dc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAŻKA- nie ma za co :D👄 IVETT- bardzo podoba mi sie twoje nastawienie :) BRAWO!!! ja ci powiem ze moja psiapsiuła ma tak jak ty cykle i za szła 9 dnia i teraz ma 4 miesieczną córcie moja chrześniaczkę :) wiec bedzie dobrze mam jakies takie przeczucie że teraz ci sie uda :)👄 Uciekam bo pranko musze rozwiesic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek caly wysprzatany, pranie zrobione i obiadek ugotowany, mezus w domu bedzie za 3 godzinki :) Ja tez spoojnie podchodze do ciazy, wczoraj z mezem stwierdzilismy ze super te przytulanki gdzie swiadomosc mamy ze moze to nie tylko love-making ale takze babe-making :) I sprawia nam to procz tej fizycznej przyjemnosci, taka mentalna przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , wlasnie wrocilam od prababci ze szpitala. dzisiaj juz jest lepiej, jest przytomna tylko nie moze wstawac jaka szczescliwa byla ze przyjechalismy az lekarka mowila ze prababcia zaczela sie usmiechac.... ma bezwladna reke bo miala udar od cisnienia.... ale mam ubaw pakuje prezenty dla mojego chrzesniaka przyszlego bo jade w koncu go zobaczyc i mam taki lezaczek-bujaczek z fisher price i moje dziecko sie do niego powalilo i spi w nim:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajjcie koleżanki! Grażka23-- Widzę, że jesteś w tym samym dniu cyklu co ja :) Ja też mam mieć @ w piątek, od ponad tygodnia bolą mnie piersi, a dziś boli mnie podbrzusze. Czuję jakby to było na okres więc będzie tak się stanie :P Jeśli chodzi o temperaturę to dziś miałam 36,8 na zwykłym termometrze a na elektronicznym 36,6 (zawsze jest różnica 1,5-2stopni C.) Więc skoro ty masz powyżej 37 to podejrzewam, ze może to być objaw ciąży :):) Bardzo jestem ciekawa. Ja też mam test w gotowości i jeżeli nie dostanę w piątek @ to robię test w sobotę. 3 mam kciuki za II kreski !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Kicichna witaj nam dzis🌻 wlasnie zjedlismy kolacje, ja na spokojnie przezywam @ siedze i daje jej te 4 dni:) niech ma te swoje 5 minut:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tu cisza... Wy pewnie ze swoim facetami teraz się tulicie a ja tu sama z moimi bolącymi cyckami :P :P Dziewczyny a jak u was z praca? Nie macie lęku, że jak zajdziecie w ciąże to nie będziecie miały gdzie wrócić po macierzyńskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz szczęscie. Ja pracuję w korporacji-tam człowiek sie specjalnie nie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w mojej pracy nei mam problemu, moge pracowac prawie do porodu a poznie mam platny rok macierzynskiego:) pozniej wracam, bo wezma kogos na zastepstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracowalam do poczatku 9 miesiaca gdzie mialam ciaze zagrozona, uparciuch ze mnie..... teraz tez sie nie przejmuje bo mam swoja dzialalnosc nawet nikomu nie musze mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam w pracy problemow zawsze moge wrocic..mam super szefa teraz jestem na wychowawczym.w pierwszej ciazy pracowalam do konca 7 miesiaca a potemcaly czas do mnie dzwonil i pytal jak zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) niektorzy maja szcescie:) a korporacje faktycznie maja czlowieka za nic;/ smutne ale prawdziwe a dla mnie przyszedl nudny czas@ z tej okazji rozowego winka sie napilam:) wiem, ze moze powinnam odstawic wszystkie uzywki, ale skoro nei jestem w ciazy, jeszcze czasem korzystam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Moje Kochane:))) Ale mam dziś dobry humorek:) kupiłam sobie czerwony płaszczyk na zimę, buciki, szaliczek, rekawiczki i torebkę:) Pozostały mi poszukiwania kozaków na obcasie:) ale to już jak wróci mój mąż to poszukamy razem on ma dobry gust więc napewno coś znajdzie. A co się dzieje z Lady Love?? Odzywa się?? Czy jest tu jakaś kobieka która zna się na NPR chciałabym zapytać o analize wykresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciuchna faktycznie mamy ten sam dzień cyklu :) Mam nadzieję, że u Ciebie też pojawią się 2 kreseczki. Narazie nie nastawiam się na ciąże bo temp może spaść nawet w dzień @ :/ Przynajmniej tak wyczytałam. Jeśli chodzi o piersi to nie jesteś sama bo mnie właśnie dziś wieczorem zaczęły boleć, ale to może byc własnie przez tą cholerną @. Trzymam kciuki, odezwij się jutro jaką miałaś temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co z LADY LOVE gdzie jestes????????/ ja sobie odpuszczam:) odpoczywam w czasie @ czytam sobie na starania.net:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tez czekam na @ powinna do ndz przyjsc.... a potem juz niech nie przychodzi:))) jak nigdy boli mnie prawy jajnik a zawsze bolal mnie lewy jajnik.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mi @ coś nie przychodzi... nie wiem co o tym sądzić więc jutro zobacze czy jest beta-HCG. zobaczymy... test z soboty superczuly dwie kreski, test z poniedziaku najzwyklejszy- jedna kreska... jutro się okaże.. objawow nie dopatruje ale moj maz po raz pierwszy sam mi je pokazuje. czesto ganiam do kibelka, juz nie ma nocy zebym cala przespala. mam wilczy apetyt.. superczule piersi.. a wczoraj maz sie spytal czemu zjadłam śledzia skoro ich nie lubię - nie znałam odpowiedzi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, a TY co caly dzuen nei zagladasz.??? i resztaaaaa wstyd nas nawet raz nei zajrzec:) Syliwnka, a mnie bola ale np tak 1 do 2 dnii mocno po bokach:) ale nigdy sutki a teraz @ w calej pelni:) 1 dzien, na szcescie ja nie mam bolow wielkich i znosze to dzielnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie na tym nie znam..... a ja rozkladam ten lezaczek -bujaczek i stwierdzialm ze jak bede w ciazy kupie mojej niuni bo bardzo fajne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AguniaAgusia:) witaj. no ja jzu pisalam, ze Ty w ciazy i bedziesz musiala sie z tabelki pzreniesc:) na zaciazone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Agunia ja wiem, ze Ty wiesz:) ojej, ale nie opuszczaj nas jak juz zaskoczysz:) trawaj i nas wspieraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dzisiaj się zle czułam tak jakby ktoś wziął młotka i mi przyłożył ja powinnam jutro dostać @ ale może się spóznić jak zwykle poczekam do niedzieli i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze jak... nie czaje koteczek
koteczek o co ci chodzilo w tej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×