Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Aniutka w pracu jestes???? ja tak, zjadlam czekolade milke dzisiaj prawie cala i kupie jeszcze jedna:) ale to dlatego, ze @ musze sie wzmocnic, bo sie wykrwawiam,. ale zimno dzsiaj w naszym biurze;/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy, w pracy:) po urlopie trudno mi sie zebrac i powrocic do pelnych obrotow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett ale nie mam żadnych objawów wskazujących na ciąże a @ może się spóznić przy moich zaburzeniach hormonalnych to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co Sylwinka:) ale nie wiesz:) zreszta Ty juz bylas w ciazy i wiesz jak to jest ::) ale fajni e by bylo Aniutka to milej pracy zycze:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja dzisiaj szybciorem bo mam kupę roboty i jeszcze kontrolę z synem u lekarza a pogoda taka że psa bym nie wypusciła :o niech któraś podeśle mi trochę słonka :) AGUSIAAGUSIA- i jak są II krechy??????????? SYLWINKA- normalnie za raz cię walnę :o co to za gdybanie :o jak nie ma @ to nie ma i prosze mi tu odgonic czarne mysli ja tam zaklinam twoją @@@@@@@aby sie nie pojawiła a za to aby się pojawiły II krechy :D👄 IVETT- nie kus ta czekoladą , oj nie kus bo ja powinnam z 4 klo zgubic a milke UWIELBIAM 👄 POZDRAWIAM STARACZKI I MAMUSIE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla na poprawe humoru powinnas mile zjesc:) polecam szcegolnie na zla pogode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVETT- masz rację zaraz ją dopadne bo jakas chanderka mnie dopada :( i za robotę musze sie zabrać ...mhy.. a kompletnie mi to nie idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla odganiam złe myśli będę już grzeczna :):) jak będą dwie kreseczki to Wy pierwsze się dowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWINKA- no i tak prosze trzymać :) ja mam takie jakies dziwne przeczucie że II krechy już się szykują na ciebie :) zobaczysz :) wiecie co mi sie wydaje ze jak się non stop mysli czy będzie czy nie to psychika płata nam figla :o Ja ostatnio tak bardzo chciałam dzidzi że cykle mi sie opóźniły i szczeże pisząc nie wiem kiedy teraz mam dni płodne więc ten miesiac staranek to normalnie jak trafienie w Lotto ale moze własnie tym razem się uda ??:) nie mowię nigdy- nigdy bo mocno wiezę w to ze gdzieś czekaja na nas wszystkie upragnione wyczekane II krechy czego i Wam i sobie życze z całego serducha❤️ Oj zmykam do roboty bo jak będę tak odwlekac to nici z tego :o dobrze ze sama jestem sobie dyrektorem i prezesem bo inaczej to juz by mnie wylali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyyyyy.... Juz w domku, zimno na dworzu i pada deszcz....niezbyt milo... bede sie wygrzewac w mezusia ramionach :) Zrobila zakupy, czekolady zakupione i inne smakolyki, ktrore uwilebiam, dzis mamy dzien leniuszka, czyli podjadanie i filmow ogladanie.. :) niedlugo dni plodne wiec czekamy cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska:) milego wieczorka:) ja tez tak robie czesto:) oj dosyc czesto:D ale lubimy leniuchowanie;) szczegolnie ze smakolykami, moj maz to starszy lasuch jest :D ide na lunch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ivett...oj ja i moj maz to takie lasuchy straszne :) Niech czas w pracy szybko i przyjemnie leci Tobie...a potem sweet home :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chce byc w domu:( !!!!!!!!!!! bylam na poczcie kupilam 30 znaczkow do Polski:) duzo kartek jak zwykle wysylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett to termometr pewnie też oderałaś :) czy jestem w ciąży to się okaże w piątek. Kurczak byłam z siostrą u ginekologa a tam same cieżarówy ... i jak tu nie zwariować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka wlasnei nie, bo termometr na innej poczcie, a ta poczta jest blisko pracy, tamta blizej domu:( szcholera;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett to termometr pewnie też oderałaś :) czy jestem w ciąży to się okaże w piątek. Kurczak byłam z siostrą u ginekologa a tam same cieżarówy ... i jak tu nie zwariować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dwa razy nacisła mi sie ta sama wiadomość. Właśnie robie obiad, kupiłam kiszone ogórki i prawie już zjadłam cały słoik :) Ale przed @ też tak mam :( Ivett to szybko odbieraj ten term bo za kilka dni juz mozesz mierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka no ja wiem wlasnie, dlategop sie wkurzylam od niedzieli zaczne mierzyc, tak jakos sie skonczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, moge do was dolaczyc, od zeszlego cyklu sie staralam, ale niestety nie wyszlo, @ spoznial sie 2 tygodnie i dzis wlasnie dostalam:( pozniej was dokladniej poczytam i cosik jeszcze napisze, pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka84 dolacz do nas :) i staraj sie dalej, bez stresu:) a wszystko sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie temperatura bez zmian (na elektronicznym 36,6 a na zwykłym 36,8 ) brzuch mnie boli jak na okres-czuję, że zaraz poleci :(:( Poza tym bardzo źle się czuję, osłabiona, głowa mi pęka i jest strasznie ciężka, powieki ciężkie jak z ołowiu i jeszcze kaszel do tego.... Chyba to grypa a nie ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciuchna ja nei wiem, najblizsze dni na pewno przyniosa odpowiedz:) trzymaj sie jakos:)_ ja odbieram owutermometr w piatek rano przed praca;/ musze po prostu opojechac na inna poczte i zwlec sie z lozka o 6;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ogólnie tempkę mierzę o 6 rano codziennie, ale wieczorem mam wyższą. Na przykład teraz mam 37,1 ale to może przez to przeziębienie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej juz, w ndz po zajeciach w szkole pojade do niej. ma reke od lokcia w dół bezwladna.... lezy ma cewnik i pampersa bo nie pozwalaja jej wstawac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho:) ??? KOteczek dla prababci duzo zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho:) ??? KOteczek dla prababci duzo zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×