Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

a ja 7 :D i co z tego @ jest;p ale licze, ze do Was nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie was poczytałam ale nie mam siły już klikac bo slepka mi się same zamykają buziaki dla wszystkich i miłych snów :) poklikam jutro 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszytkim, jestesmy z mezusiem po kolacji pysznej a teraz kapiel i pogaduszki beda.... Karola pytalas o wykres, moge wytlumaczyc, ale nie z wlasnego dowswiadczenia , bo nigdy nie robilam, (nie naleze bowiem do systematycznych osob) ale z wiedzy nabytej na studjach i praktykach i w pracy jako pigula :) Wiec pytaj, jak bede miala chwilke jutro i odp bede znala to napisze :) Agunia niech jutro radosny dzien dla Ciebie bedzie... :) Do reszty oczekujacych na @ oby nie przyszla brzydula jedna hihi, niech da spokoj sobie na te kila miesiecy... Do osob w trakcie @...odpoczywac by miec sily na przytulanki w dni ktore niedlugo nadejda... Do osob w trakcie dni plodnych lub w ich poblizu..DO BOJU :) Dzis moj 8 dc, wiec najblizsze dni beda pracowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Symptyczna79
Dzień doberek wszystkim :) Jej ile czytania teraz miałam że ho ho :) ale fajnie że coś sie dzieje ,a nie cisza :) Wiecie ,co?wczoraj sie dowiedziałam że moja kierowniczka taka super kobitka jest w ci ąży w 2 m-cu :) pogłaskałam brzuszek oczywiście, w nadziei że "skopiuję 'sobie i ja też będę mieć dzidzię w sobie :)) ach te przesądy..ale wracając do tematu no to ona już ma córkę 14 -letnią jedynaczkę...i teraz taka niespodzianka,nie ?:) śmieję się ze pewnie "zrobili' zakończenie wakacji :)) A co do mnie to mam termin @ na 11.11 i chyba znów nici z maleństwa,bo mnie brzuch pobolewa dołem ;( no ,ale taka już kolej rzeczy...pozdrowionka dla was :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Staraczki :) Ale wy długo śpicie :P Ja wtaje codziennie o 7 i mierze temperaturkę, dzisiaj 37,2 - oby nie spadła do piątku!!! Kiciuchna a jak tam dzisiaj u Ciebie z temp? Pamiętaj, że 36,8 to też jest podwyższona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) co do tem i opbserwacji to ja od jakiegos czasu to robie. Przed owulacja mialam 36,4, po owulacji skoczyla na 37 i tak juz od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka a od ilu cykli mierzysz temp? Kiedy u Ciebie przed @ spada? Bo ja mam dostać za dwa dni @ i ciągle temp taka sama. Ivett26 chyba musisz wykorzystać w tym miesiącu męża i coś czuje, że Tobie się uda jako pierwszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierze od kilku miesiecy i temp mi spada zawsze w dniu spodziewanej @. Mam nadzieje, ze tym razem nie spadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nei mierze temp:) ale w tym cyklu zaczne:) bo termometr przyszedl i jest na poczcie;p Aniutka:) czuje sie jakbym miala okres:) calkiem normalnie;) Grazka23 wykorzystam meza na maxa jego i jego chlopakow:D hghaha brzmi niezle;] swietny mam humor jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nam wszystkim kiedyś nie spadła temp w dniu spodziewanej @ :D Dziś już mnie podbrzusze prawie w ogóle nie boli, czasami tylko zakuje. Jade o 12 z siostrą do lekarza, ona jest w 9 miesiącu, fajny ma brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ja jak na razie nie mam @ Grażka moja kuzynka też jest w 9 miesiącu a termin ma na 16 listopada to w tym miesiącu zostaniemy ciociami ivett a testy owulacyjne będziesz stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki temu, ze zaczelam mierzyc temp okazalo sie, ze owulacje mam pozniej niz myslalam:) Takze npr jest dobre, jak sie planuje dziecko, ale jako metoda anty to do mnie nie przemawia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka:) no bede pierwszy raz w zyciu , bo lekarz mnei zapewnial, ze mam dokladnie w srodku cyklu...ale chce sie przekonac. Aniutka ta metoda tez wg mnie nei jest za dobra jesli chodzi o antykoncepcje, ale sa ludzie, ktorzy ja stosuja i naprawde dziala;p ja np nigdy nie bralam tabletek anty, nie mialam a to ochotuy, prezerwatywy uzywalismy moze 2 razy w zyciu i to na poczatku jakos z 9 lat temu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie teraz nie udało to też chyba zacznę stosować testy owulacyjne Grażka nie ma innej opcji na pewno w przyszłym roku wszystkie zostaniemy mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka25 no ale @ jeszcze nie ma:) wiec nie wiadomo czy sie nie udalo:) moze juz po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja też dostałam ost. @ 9 października , ale ja mam cykl 30 dni, wiec musze czekać do piątku ;( najgorsze dla mnie to czekanie :( ale nie bede robic szybciej testu bo to bez sensu i tak wynik może nie wyjśc dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka23 zgadzam sie czekanie jest najgorsze, ja ostatnim razem chodzilam przez ten czas jak zombie czy cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz to? wszystkie zajete i w pracy??:) ja 2dc:) jeszcze caly miesiac czekania na rezultat:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett a ja jestem taka niecierpliwa. Swoją drogą to to by był jakiś cud jakbym teraz była w ciązy, bo cały cykl się zabezpieczaliśmy bo chceilismy poczekac z dzidzią do grudnia, żeby na swiat przyszła we wrześniu ale w przedostatni jak się później okazało dzień płodny mój mąż stwierdził, że się jednak nie zabezpieczymy z czego ja bardzo się ucieszyłam. w tych całych śmiesznych kalkulatorkach internetowyh pokazuje mi, że własnie w ten nasz DZIEŃ były największe szanse poczęcia... ale one chyba się mogą mylić... odezwę się jak wrócę, bo teraz jade z siostrą do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka23, a ja mysle, ze jestes w ciazy:) obys byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×