Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hej hej :) ja sobie sprzatam, dzisiaj @ sie zacznie, myslalam, ze ma byc wczoraj, ale zrobilam maly blad w obliczniach;) i dzisiaj ma si epojawic, pojawi sie na pewno:) wiec od dzisiaj bedzoe 1 dzien cyklu:) Liebe na Twoim miejscu po prostu bym sie starala:) ja doskonale wiem, kidy mam jaki sluz;) ale nie kazdy jest taki organizm jest taki sam:) moze kup testy owulacyjne jak chcesz miec pewnosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziwczyny :) Nadgonilam czytanie przy pysznej angielskiej herbatce, bez mleka jednak, maz mnie tym wynalazkiem nie moze zarazic :) Moj maz jest super romantyk, wiekszy niz ja.... wiec zazwyczaj to on ma pomysly ktore wprowadzaja nas w super nastroje.... Bielizny super nie stosuje,raczej stosuje wszystko by mniej niz wiecej przytulania bylo, bo moj maz bardzo wrazliwy, a ze energii ma to bysmy musieli cale dnie w lozku spedzac..hehe.... a my uwielbiamy swoje towarzystwo nie tylko tam, kochamy spacery i dlugie rozmowy, czesto siedzimy calymi nocami i bla bla bla....o wszytkim i niczym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zaczynam wariować! Ciągle myśle o dziecku :) Tak bardzo bym się cieszyła, ale znając moje szczęscie to tak łatwo nie będzie. Strasznie boli mnie od tygodnia podbrzusze a dzis brzuch cały jakbym miała zakwasy ale nie słyszałam o takich objawach ciąży wiec chyba to przez zbliżająca się @ :( Dziewczyny sorki ale muszę się wypisać gdzieś bo mężowi nie chce już ciągle gadać o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa my mamy podobnie;) w koncu nie tlko na seksie opiera sie kazde udane malzenstwo:) bla bla bla jest bardzo dobre:) Grazka23 gadaj tutaj, mezow trzeba jak najbardziej oszczedzac:) oni nie zawsze mowia, ale maja dosyc jesli z tym tematem przesadzamy:p a ja bylam na zakupach, zaczynam kupowac prezenty dla znajomych z pracy, bo w tamtym roku wszystko na ostatnia chwile, w tym roku ide na laatwizne- w tamtym roku wszyscy z pracy poslzi na latwizne, kupili komplety z bootsa itp, wiec nei bede sie wysilac, listonosz byl i zostawil awizo, aaaa ja nei mam kiedy isc na poczte, owtarte maja do 12 ttylko;/ a tam moje testy owu i termometr;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett26 a może te testy już nie będą Ci potrzebne? Może @ się jednak nie pojawi. trzymam kciuki żeby tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Może Wy mi napiszecie o co chodzi. Wg wszystkich kalendarzy i moich obliczeń i obserwacji od kilku dni mam owulację która potrwa jeszcze 2 dni. Od powiedzmy 3 dni czuję w dole brzucha takie rwanie. Coś jak przed okresem. Wiem, że w owulacji może boleć, ale czy może to trwać tyle czasu? Mam tak już kilka dni. Myślałam że jak uwalnia się pęcherzyk to owszem boli, ale max 1 dzień a mnie trzyma i trzyma. Nie jest to ból nie do zniesienia, ale czuję dyskomfort. Miała któraś z Was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett gdyby ten angielski listonosz wiedzial co ma w tej paczce dla Ciebie to by czekal pod drzwiami na Ciebie :) :) Grazka, nie istnieje cos takie jak ksiazkowe objawy ciazowe przed 8 tyg ciazy, wiec wszytko i nic moze byc objawem.... kazda z nas zawsze ma ta nadzieje ze moze to ze wszytko chcemy by bylo tym upragnionym objawem..i ak naprawde do @ nie wiemy czy to to czy nie.... I wlasnie zeby nie zwariowac fajnie jest pogadac na forum o kazdym objawie i naszych dolkach itd.... Ciezko bowiem jest nie myslec..hmmm..czy moze tym razem sie udalo czy tez nie... Ja gdy jestem sama w domu, i mysli najwiecej przychodzi, probuje zawsze sie czyms zajac byle nie myslec, a trudne to strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia T21, ja mam podobie, choc nie co miesiac, wiec u mnie pewnie od jajnika zalezy ktory jest aktywny... Norma jest ze taki bol trwa od godziny do 2 dni, ale zdaza sie dluzej, na uniwerku uczono mnie, ze czasami pecherzyk peka powoli, czasami pomaga w przyspieszeniu pekniecia, cwiczenia cos takiego jak skakanie na skakance, czy siadanie bardzo szybkie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam zaraz po owulacji w październiku i trwa to az do dziś. I na zmianę boli mnie prawy i lewy jajnik. Nie miałam tak nigdy tak długo. Zawsze tylko przed @. Czy to jest objaw ciąży? w piątek sie okaże czy dostane@, jak nie to w sobote robie test. Ivett26 - chyba nie doczytałam bo nie wiedziałam że sie pojawiła @. Szkoda, ale może listopad będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa dziękuję. Czyli to uroki owulacji :) Porobię przysiady dzisiaj. Może przejdzie :D Albo męża podłożę pod spód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, ja milamtak w zeszlym miesiacu, bol owulacyjny jak prawie zawsze, tylko ze poraz pierwszy trwal az do @, z przerwami oczywiscie i co dziwne pierwszy raz moja @ byla tak skapa ze tylko wkladki uzywalam i to przez dwa dni...dziwne to wszytko... Tak na moja medyczna logike wydaloby sie ze pecherzyk Graffa nie pekl i dlatego, czas caly byl bol i slabe krwawienie.... ale pierwszy raz zdazylos sie mi cos takiego... musialabym o tym poczytac a ksiazki do ginekologii i poloznictwa w PL wiec nie umiem tego wyjasnic sobie dokonca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska.osa właśnie wiem że jak się bardzo chce dzidzi to nawet jak sie nie jest w ciąży to psychika robi swoje :/ Ja pierwszy raz się staram z mężem o dzidzie i może dlatego to tak wszystko przeżywam. Z natury jestem też bardzo niecierpliwa. Kurcze dobrze że jesteście, jakoś mi tak łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez w goracej wodzie kapana jestem... :) I pierwszy miesiac stran i cos takiego sie wydarzylo z tym bolem i z dziwna @, a tak od kiedy pamietam wszytko bylo u mnie ksiazkowe.... Psychika ma niesamowity wplyw na nasze cialo i moze przysporzyc wielu figli nam i naszemu jajeczku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jzu teraz daje na luz, ale bede kontrolowac sama caly cykl:) choc wiem, ze ok jest, zawsze jak w zegarku, nawet teraz mam normalny okres, wszytsko tak jak zwykle;) ale ok bede sie starac dalej, moze na swieta dam wszystkim fajny prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa a może ty jesteś w ciąży? Moja siostra miała taki własnie słaby @ i bardzo krótki i dziś jest w 9 m-cu. Nawet nie wiedziała, że jest bo myslała że to taki dziwny @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się marzy taki prezent na święta. Poza tym w tamtego sylwestra wszyscy życzyli nam, żebyśmy w przyszłego sylwka byli już we trójkę. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy. Ale oczywiście staram się nie nastawiać. Kochamy się regularnie. Jak wyjdzie to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze w ciazy moge byc , bo piersi mi urosly rowniez i to nie przed @ a po, a tak poza ty to wszytko spoko, ale robilam dwa testy po tej niby @ i nie jestem... wiec cos hormonalnie musialo mi sie poprzesuwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wyczytałam, że temp może dopiero spasc dzień przed @ albo w dzień @ jak się nie jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, taki mechanizm temp spada i cialko zolte przestaje wydzielac progesteron i dochodzi do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Londyn. .........26 Sylwinka.............09.10.......?........1......Jarocin .........25 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 Koteczek..............7.11.......?........8........zł otoryja.....25.....1 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.10.......?.........2........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........07.11........?.........1.......woj.śl ąskie......23.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cdziewczyny.....ale sie naczytalam pozdrawiam waz serdecznie ja wlasnie wrocilam ze spacerku z zuzia jest tak cieplutko ze szkoda pogody... u mnie @ powinna pojawic sie za tydzien.a od wczoraj zle sie czuje brzuch mnie caly czas boli ale nie nakrecam sie niepotrzebnie.......odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze wszystkie zajdziecie w ciaze przede mna:) a ja bede czekac i czekac na cud;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze kazda z nas tak mysli jak Ty Ivett...kazda bedzie w ciazy tylko nie ja...bo miomo ze bardzo chcemy byc w ciazy i czasami nawet myslimy a moze jestesmy, to i tak ciezko nam uwierzyc ze w koncu zajdziemy...dlatego jak zobaczymy dwie krechy na tescie, to bedziemy robily 10 razy jeszcze bo nie bedziemy mogly uwierzyc..od taka nasza natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale sie naczytałam o tym bólu podbrzusza i nie wiem czy dobrze bo teraz mam pełne gacie starchu. Może to być ciąża a może też byc zapalenie przydatków a i jeszcze może być ciąża pozamaciczna i teraz zgaduj zgadula.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę. Poza tym staram się nie myśleć o ciąży jakoś obsesyjnie, ale boję się, że podświadomie ciągle mam to w głowie. Nie chcę by stało się tak, że chcę bardzo bardzo i właśnie jak na złość psychika mi to przyblokuje. Dlatego nie mierzę temperatury, nie liczę dni, nie kocham się tylko w wyznaczone dni. Mam nadzieję, że psychika nie spłata mi figla i będzie git. Jak nie w tym, to w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D Bardzo dziękuje za życzonka 👄 SAMIRA-👄👄 SSSCARLET-👄 KICIUCHA- ja tam wierzę w twoje II krechy i zycze ci ich z całego ❤️ IVETT- przykro mi ze dostałas ta cholerę @ ale zobaczysz nastepne II krechy czekaja na ciebie 👄 GRAŻKA- witam :)pytałas o temperature jest to podobno tak że tuz przed okresem spada do 36 wiec jesli masz np. 37.2 to tępke masz obiecujacą :) jesli chodzi o obiawy to czesto na poczatku sa obiawy jak przed okresem wiec głowa do góry będzie dobrze trzymam kciuki za ciebie :)👄 DANINJA- kochana ja rodziłam 04.07.99 syna i fajny chłopak z niego wiec zycze ci wszystkiego naj bo widze ze masz na 04.07 termin :)👄 A u mnie po staremu kierat domowy trwa :) sprzatanko gotowanko itd. Jedyny bolak który mnie dopadł to to ze w czerwcu mamy 2 wesela :( i jak wyobrażę sobie siebie z wielkim brzuchem to tak jakos nie swojo sie czuje :o ale wkońcu wiem jak to jest ze starankami wiec nie zaprzestaje DZIAŁAŃ !!!!! buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla 30 dzięki za słowa otuchy, mam nadzieję ogromniastą, że to ciąża jest :) Też życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×