Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no czekamy na te dobre wiesci.... a ja na dni plodne wzielam urlop , no coz musze jakos sie zrelaksowac.... 6 grudnia mam robic test , 6 grudnia małłemu robie urodziny i mam wazny egzamin niestety ustny wiec musze wykuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhah najpierw niech na nim beda dwie kreseczki:)))) narazie nie mysle o szkole itd zastanawiam sie co kupic na chrzciny i w czym isc na sylwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek ja to wróżka jestem :) Czekam na dobrą wiadomość jutro, ale ja wiem że pojawią się u Ciebie 2 kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Hej dziewczyny, mam pytanie, widze, ze piszecie od czasu do czasu o problemie z prolaktyna? skad moge wiedziec, czy u mnie jest w normie? bez robienia badan? macie jakies widoczne objawy za wysokiej prolaktyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
-neti- jak juz od ponad roku nie karmie piersia, i dalej mi leci mleko - siara, nie wiem w sumie co to jest, jak nacisne, oczywiscie w bardzo niewielkich ilosciach, moze tez swiadczy to o problemah z pralaktyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
a tak pozatym to dzic 17dc, wrrrr, chyba nie mialam teraz owulki, tak mi sie wydaje, nie zauwazylam tego rozciagliwego sluzu, oj czuje ze ten 2 cykl juz stracony, chyba musze poszukac dobrego gina i porobic jakies badania............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
hej koteczek, nie spalil? a cos takiego wogole jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... to nie ma ze tak od lup siup przestajesz karmic bo jest jeszcze pokarm jezeli on sie nie spali to trzeba wziasc tabletki na spalenie pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
ale teraz kiedy staramy sie o dzidzie nie wiem czy mozna , bo to w sumie leki, nie wiem czy z drugiej strony trzeba, kobiety zachodza w ciaze karmiac dzieci i to w niczym nie przeszkadza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
drugie tez bede karmic, wiec moze juz zostac jak jest, zastanawiam sie tylko czy to nie oznacza jakis problemow hormonalnych i czy nie utrudni zajcia w ciaze, och moze sie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
koteczek a ktory cykl sie starasz o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka Ty wiesz jak poprawić mi humor wszyscy wiedzą że jestem w ciąży tylko ja nic nie wiem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
sylwinka a jak u ciebie,?? ktory to dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe - ja kiedyś miałam podwyższoną prolaktynę jako skutek uboczny brania leków. Zbijali mi ją bromergonem. Teraz mam podobne objawy, po naciśnieciu sutka leci z jednej kilka kropelek białawej wydzieliny, a z drugiej ta wydzielina jest bardziej przezroczysta. Podwyższona prolaktyna niestety może blokować owulację. Musze się wybrać do lekarza, bo mnie strasznie martwi ten wyciek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... :) sylwinka ja też mam przeczucie ze jutro 2 kreseczki zobaczysz... mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
no to ten 9 musi byc szczesliwy:)trzymam mocno kciuki, a co na to twoj gin? pewnie mowi zeby tyle nie myslec i dzialac co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś dziwnie czuję ,że mi sie na owulkę zbiera bo zaczynam czuć lewy jajnik... coś szybko, bo to 11dc... trzeba to koniecznie wykorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
sorki ten 8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten 8 sie zaczyna:)))) moj gin akurat nie mowi ze trzeba sie starac i nie myslec bo on wie ze ja mam problemy od zawsze a owulacje mam co miesiec i plodny sluz.... dostalam teraz clostabygest i luteine.i 10 dni mam sie przytulac od 10 do 20 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×