Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Novida oplacalo sie:) wiec zrobie tak jak Ty. Tu nei mam czasu chodzic sie prosic, czekac na wyniiki nie wiadomo ile tez;/szkoda gadac chce mis sie spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Nie wiedzilam czy napisac czy nie.... zeby nie zapeszyc, ale co tam... zrobilam dzis test, wyszla 2ga kreseczka,tak bladziutka ale jednak!!!! I to jeszcze przed terminem spodziewanej @!!!! I temperatura mi skoczyla na 37,2. Zrobie jeszcze jeden test w czwartek, a w piatek ide na bete:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka* przerwalas zla passe👄 !!! ale mam nadzieje, ze zostaniesz u nas w tabelce zaciazonych:) ciesze sie:D milej ciazy!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka............10.11..10.11(-).......2.......Jaroci n.......25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.11.......?.........3........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........07.11........?.........1.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........święt oszów.....25.....1 kasza83...............08.11.......?.........2........... łódź.....................25....0 Szuszunia.............4.12........?.........3.........woj.opolskie.....26.....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! O jakie miłe wieści z rana :) Aniutka-gratuluje 🌻 Może teraz faktycznie teraz zacznie się sznurek zaciążonych ;) Ja mam właśnie dni płodne. Powiem, że się nie obijamy z mężusiem ;) Ale ile jeszcze czasu do terminu następnej @ i ewentulanego testowania :-o U nas słonko swieci nawet nie tak zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graża23
Aniutka no to super. GRATULACJE!!! oby bylo wiecej takich wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Aniutka Gratulacje :-D Mam nadzieję, że teraz każdego ranka będą witały nas tylko takie wspaniałe wiadomości :D U mnie 10 dc jutro planuje się wybrać do lekarza w sprawie tego wycieku z piersi. Tylko nie wiem czy mnie przyjmie zapisy są na koniec listopada/ początek grudnia. Ach ta nasza służba zdrowia. Niby wizyty na NFZ, ale skończyły się punkty na ten rok i trzeba płacić. A wiadomo, że jak człowiek się stara o maluszka to każdy cykl jest ważny i czekanie do grudnia z obawami i rozterkami może wykończyć. Ja chcę już wiedzieć czy wszystko jest oki. No to się wygadałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdafikus
Hej.Dawno się nie odzywałam ale byłam duchem z wami bo czytałam wszystkie prawie wypowiedzi.Chciałam Wam powiedziec, że niestety nie udało mi sie zajśc w ciążę w tym miesiacu, dzisiaj dostałam @ jestem strasznie zawiedziona.Tak liczyłam ze może uda sie w 1 cyklu.Może za bardzo chcę, muszę wyluzowac,i próbujemy zaraz po @.To tak nie da sie zaplanowac to trzeba się wstrzelic jak ja mam nieregularne okresy ,teraz dostałam po 38 dniach strasznie długo.Ale nie trace nadziei ,będę na luzie bo inaczej nic z tego.A jak tam Wy dziewczyny jak starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdafikus jak juz wczesnie pisalam srednia zachodzenia w ciaze to 6 miesiecy. mało kto zachodzi po 1 cyklu, nie powinnas sie stresowac bo dziewczyny znacznie dluzej sie staraja, wiem co przezywasz ale taka natura, nie mozna sie dolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow wy już macie imiona powybierane :D, ja nieśmiało myślę o Alicji dla córki - chyba że mi siostra to imię zwinie dla swojego maluszka. A dla chłopca nie wiem. Jakoś nie myśleliśmy o tym jeszcze ;) magdafikus przykro mi, niestety te rozczarowania najgorzej bolą :( Wiem coś o tym. Ale głowa do góry, jak nie w tym cyklu to w następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdafikus
Dzieki za pocieszenie Wam tez życzę jak najszybszego zajścia w ciażę.Musze konczyc ale jeszcze Was odwiedzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti ja imie emilka mialam juz wybrane przy pierwszej ciazy po michal w 7 miesiacu mial byc dziewczynka, a imie marcin podoba sie mojemu mezowi i moze byc. ja nie jestem za wspolczesnymi imionami bo mi sie nie podobaja. a stare imiona zawsze sa na czasie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuszunia witaj w tabelce:)🌻 i trzymam za Ciebie kciuki:0 jak Twoje starania>??? na jakim etapie jestes???:) Aniutka dala rade za 1 razem:) Magdafikus:) witaj po przerwie, wczoraj sie zastanawialm co z Toba:) patrzac na tabelke;) nei mart sie slonce dla Ciebie tez zaswieci pewnego dnia jak dla nas wszystkich:) w Polsce swieto:) macie wolne:) a ja tu tkwie w pracy buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek hehe to z michałki zrobił się michałek ;) Wczoraj teściowa mojej siostry mówiła, że jej koleżanka z pracy została po raz 3 babcią i miał być na bank 3 syn a urodziła się córeczka. To dopiero niespodzianka. My jakoś o imionach nie rozmawialiśmy jeszcze, jakoś wydaje mi się to takie odległe. Boję się, że się nakręcę tym wybieraniem , a potem będzie mi przykro jak długo nic nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi co to za roznica ze mam wybrane akurat to mi nie sprawia problemu w tym... poprostu znam swoj organizm i wiem na co moge byc przygotowana. to moj 8 cykl... za pierwszym razem staralam sie 12 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam już koniec @ :) wiec dzis przytulanko ale dla przyjemności bo do dzidzi to jeszcze ponad tydzien został :D w tym miesiacu bedziemy remontowac dwa pokoje, które mają byc dla dzieci, bo je zostawiliśmy sobie na koniec, wiec musimy sie baaardzo postarac o maluszka, żeby pokoje za długo puste nie stały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek każda z nas ma inaczej, mój organizm szaleje od jakiegoś czasu, każdy lekarz twierdzi co innego. Po prostu sama już nie wiem co o tym wszystkim myśleć, więc staram się nie nakręcać m.in nie wybierać imienia itd. wiem, że tak będzie dla mnie lepiej. A co z Agunią Agusią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja choć nie jestem w ciąży to imię dla dziecka mam wybrane :) mi lekarz dopiero powiedział płeć jak byłam w 7 miesiącu bo moja malutka strasznie była ruchliwa i nigdy nie chciała pokazać co tam ma :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie imię Maja wybrał kiedyś mój mąż. A ja bym chciała Kubusia :) I tez mi nie przeszkadza to, że mamy juz imiona wybrane. Fajnie tak jak mąż mi powie: Kochanie staramy się dziś o Kubusia :) narazie tylko raz tak powiedział i troche sie z tym staraniem spozniliśmy ale może teraz bedzie inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×