Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka nie dostaniesz::):):) ale jesli nei dostaniesz zostan z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivett ma racje...hmmm...ciekawe co dziej sie z zaciazonymi dziewczynami..szkoda ze sie nie odzywaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też ma na imię Paweł :):) ja czy dostanę czy nie to i tak Was nie zostawię no chyba że będziecie mnie miały dosyć :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi tym sie Sylwinka nie martw :) nigdy dosc babskich pogaduchow :) A moj mezus to Dawid :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa no moze masz racje:) ciesza sie z innymi na innych topikach:) a Sylwinka nas lubi i bedzie tu do porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez uciekamy spac;) przyjemnej nocki i milych snow:) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka 23
Dzięki dziewczyny za miłe słowa, my też mamy nadzieję ze się uda :) Byliśmy dziś na kolacji i zakupach i jak wróciłam to dostałam @ :) Strasznie boli :( Ale niech się szybko kończy i później to tylko staranka :D Sylwinka Ty to jestes w ciazy na 100%. Nie ma innej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka23 współczuję bólu... teraz się uda... trzeba wierzyć... ja wierzę... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola owulka przy standardowym 28 dniowym cyklu jest ok 14 dni przed @. zaciążyć można teoretycznie kilka dni przed i kilka po. znajdź na necie kalkulator płodności i tam mniej więcej będziesz widziała jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka 23
Lolcia ja tez wierze :D Uda nam sie wszystkim :) ide spac bo ledwo dzis na oczy patrze, dobranoc i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Grażka no to jak się skończy @ to ostro się trzeba brać za męża :D:D a na ból brzucha zażyj no spę i przejdzie ja na razie nie mam @ wiecie mój Paweł dzisiaj wstał podszedł do lodówki otworzył ją popatrzył i stwierdził że nie ma nic do jedzenia a lodówka pełna on to mnie osłabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Grażka no to jak się skończy @ to ostro się trzeba brać za męża :D:D a na ból brzucha zażyj no spę i przejdzie ja na razie nie mam @ wiecie mój Paweł dzisiaj wstał podszedł do lodówki otworzył ją popatrzył i stwierdził że nie ma nic do jedzenia a lodówka pełna on to mnie osłabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Sylwinka skąd ja to znam. Mój mąż zawsze mówi, że w lodówce nic nie ma co on by akurat zjadł :) a jak idziemy na zakupy to on nic nie chce i na nic nie ma ochoty :P No w tym miesiącu to go wykorzystam na maxa :) Już wczoraj kupił sobie pełno jogurcików, żeby przeżyc :P Dziś jeszcze trochę umieram przez @, ale jutro już bedzie dobrze. ciesze sie, że nie masz @ :) oby juz nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaminki w jogurcikach mu się teraz przydadzą :D:D mojemu to się hod-dogów zachciało powiedziałam mu że jak pojedziemy do miasta to sobie kupi i mu zrobię to już mu się odechciało i tak z tymi facetami jest ale jestem popularna aż dwa razy dali na kaffe to samo :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kto by tu byl o tej porze:) ja niestety jestem, bo pracuje:) ale moze bedzie luzik:) @zmierza do konca:) dzisiaj wiexczorem mam gosci:) juz zrobilam zakupy. Zrobie spaghetti:) bo to szybkie i zawsze wychodz:) do tego dobre winki i muzyczka, niekoniecznie wloska;D juz nei moge sie doczekac !!!!!!!! a z ta lodowka to u nas jest tak:). ze ogolnie zawwsze jest cos, co mozna przegryzc:) ale czasami bywa tak, ze oprocz actimela, soku i marchewki nic nie wypatrzysz:D wtedy wyskakujemty cos zjesc hahaha fajny pretekst :) Grazka Sylwinka lolcia wszystkie!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Moze Was zdziwie, ale moj maz tez ma na imie Pawel:D:D:D Do spodziewanej @ 5 dni, na razie nie mam zadnych objawow, nie liczac ciaglej sennosci, ale sie nie nakrecam niepotrzebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka🌻:) kto wie, kto wie;) jeszcze ktorejs maz Pawel ma na imie????? :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aniutka takei zycie;) jestem w pracy, bo nasze biuro musi byc otwarte w soboty:( ale za to jeden dzien w tygodniumam wolny, czasami caly weekend, zaminiamy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie weekendy mam wolne. Zaraz wybieramy sie z mezem na zakupy. Taka piekna pogoda u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas taka do dupy pogoda:( przez te weekendy nei mam jak zrobic porzadnnych zakupow i sie zrelaksowac na calego, bo jak w tygodniu mam wolne to sprzatam zaleglosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nam się uzbierało tych Pawłów a mój szwagier ma na imię Piotrek może ktoś ma szwagra Piotrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam szwagra jeszccze, za to mam dwie siostry na wydaniu:) mam kolege Piotrka, ktory dzis przychodzi do nas z zona na kolacje;)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×