Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dziewczyny ja nie kocham sie w czasie@ ogolnie bez seksu mozemy wytrzymac:) nie mam z tym problemu;p :) neti witaj:) ja jestem a le zdoskoku bo praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz przerwe:) ide kupic mozarelle i poodorinos:D mniam:) trzeba dbac o diete pzred ciaza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam do domku, pogoda deszczowa, maz zrobil mi sniadanko pyszne, bo rano nigdy nie jem, dopiero ja wracam...zaraz kapiel i maz zaprosil mnie do sypialni na masaze i przytulanki :) Dzis 14dc..wiec dzialamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa 14dc no prosze prosze:) ale macie fajny dzien, za oknem plucha:) a u Was ciepelko i duzo milosci:) powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kochane... kurczę sylwinka... a może to jeszcze nic straconego... może drugi test zrobisz... taką miałam nadzieję :(... u mnie owu wczoraj więc dziś jeszcze podziałamy troszkę i trzeba będzie czekać... nie znoszę tego... ta niepewność i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szkoda sylwinka ale nastepnym razem sie uda...u mnie 28 dc jeszcze tydzien poczekam do testu mam nadzieje ze @ nie przyjdzie......a jak przyjdzie coz od nowa trzeba probowac byle do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie milka rób... nie ma na co czekać, któraś z nas w końcu musi zacząć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się nie łudzę była jedna krecha jakby to była wczesna ciąża to na pewno ta druga była by słabo widoczna a tam nie było nic dzwoniłam do lekarza i mam brać luteinę na wywołanie @ a pózniej od nowa starania jesteście kochane wy wiecie jak człowieka podnieść na duchu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaaa, no tak, jeszcze nie musialam sobie wywolywac @ :) co najzwyzej ja odwoluje, odczyniam czary:D albo ewentualnei moge przywolac, zeby sie pospieszyla;P obawiam sie tego czekania w tym cyklu, ale tym razem chce czesciej sie poprzytulac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett ja już miałam wywoływaną przy moich zaburzeniach to normalne dobrze że mam choć Madzie bo mój lekarz sam powiedział że myślał że nie zajdę w ciąże i będę musiała mieć zabiegi w szpitalu na szczęście obyło się bez tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Sylwinka biedna;( ale wiem, ze zajdziesz, zobaczysz do wsiat mamy wszystkie czas;) ja chce jzu do domu isc;) !!!!! jeszcze ponad godzine;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana sylwinko bardzo mi jest przykro, że tak sie ułożyło... :( kurczę taką miałam nadzieję... dziewczynki musimy ustalić kto kiedy będzie wiedział czy się udało... może zróbmy tabelkę na ten miesiąc... ja np ok 26-27.11. to jest przykład jak sie Wam nie spodoba to można zmienić albo wogóle nie robić... NICK DATA SPODZIEWANEJ @ lolcia26................26-27.11.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia:) nier musimy zmieniac, bo powstalby maly chaos, wystarczy, ze w poprzedniej tabelce zmienimy date @ i zmienimy liczbe cyklu :) i wyjdfzie na to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz swoje zmienilam od poczatku cyklu:) i teraz mam cykl drugi @ 4.11:) za 50 min do domu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka.............09.10..10.11(-).......2......Jarocin .........25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.11.......?.........3........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........07.11........?.........1.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........święt oszów.....25.....1 kasza83...............08.11.......?.........2........... łódź.....................25....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? terminu @ na razie nie wpisze jak dostanę to uzupełnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Opuscilismy sypialnie...nalezy cos zjesc...ale glodna jestem....:) Fajne te staranka nasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola:) czekaj czekaj i nas informuj:) ja zjadlam pierogi :D mniam mniam, z kapusta i grzybami i ruskie;) aska.osa, zazdroszcze Wam:) ale jestescie wytrzymali i pelni energii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa🌻 mam pytanko, poniewaz orientujesz sie w angielskiej sluzbie zdrowia....wiesz ja tu mieszkam prawie 5 lat :D a wciaz mnei wkurza tu wszystko;) dlatego nei chodze czesto do lekarza, bo mi wiecznei wsciakajs paracetamol na wszystko:) o GP nie ma co mowic, zawsze jak cos chce, to przeciez musz miec appoitment, w walki in center wysylaj zawsze do gp:) kiedys bardzo spanikowalam z powodu dziwnej wysypki, no neiwazne, z laska mnie skierowala na badania krwi.:/ dlatego nie wiem gdzie uderzyc mam w zwiazku z badaniami krwi w kierunku toxo-caloksztalt:) no i mysle, ze nei ma sensu isc, bo dziewczyny tu z Londynu mowily, ze ich niekt nei chcial kierowac na badania😠. No wiec mysle o laboratorium tak jak w Polsce i szuyam cennika badan, a pozneij sprawdze wynik na necie;D Polskie kliniki nei maja podpisanych umow z NHS ;[ porazka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ivett26..............04.11...03.11(-)........2......Lond yn. .........26 Sylwinka............10.11..10.11(-).......2.......Jarocin.......25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?........6......Barline k........30 ninam................15.11................2......Ostrołę ka.......31.....1 milka czekolada....14.10................4.......sieradz.........26 grudniowa.............?..........?.........1......Irland ia..........26.....1 GaGa .................01.11................2....Birmingham....... 29.....1 AguniaAgusia........06.10.......?........2.........Opole .........26 magdafikus..........10.10.......?........1....Zduńska Wola.....32.....1 Novida................25.10......(-).......1........Dubl in..........30.....0 _neti_................02.11.......?.........3........Lub lin..........25.....0 Lady Love............15.11......?.........2....Ruda Śląska.......19.....0 aska.osa..............28.10......?.........2....Derby(Uk )........26.....0 Liebe..................24.10......?.........2.....Szczec in .........26.....1 Samira. ...............24.10 .....?.........6.....Rzeszów..........28.....1 dowa..................17.10......?.........6......Łódź.. ............29.....1 syla30.................23.11......?.........2.......W-wa ............29.....1 Malwina...............05.11......?.........3....Sosnowie c.........28.....0 Aniutka*..............13.11......?.........1...woj. lubelskie.......25..... katie.g...................?.........?.........?......... .Epsom..........?...... sztuka teria.........14.11.......?.........?........W-wa..........3 5.....2 karola1988...........14.10......?.........2.......Gdańsk ..........20....0 Kiciuchna..............07.11.....?........1........Gdańs k..........25....0 Kasia.T21..............?..........?.........2........... .?.............25.....0 lolcia26..........26.11..........?.........1......Edinbu rgh............26.....0 Symptyczna79.....11.11........?.........?..........wrocl aw.....29.....0 ssscarlet............01.11........?.........?......woj.l ubelskie....29.....0 Grażka23...........07.11........?.........1.......woj.śl ąskie......23.....0 Koteczek..............4.12.......?........8........święt oszów.....25.....1 kasza83...............08.11.......?.........2........... łódź.....................25....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz niebo..szczesliwa i najedzona :) Ivett, troche mnie zakrecilas Twoim pytaniem, alebo ja zakrecoana jestem po lozkowym dniu :) Jesli nie chcesz placic za badanie, musisz isc do swojej przychodni i swego lekarza i poprosic o skierowanie, i skieruja do odpowiedniego labu. A jesli chcesz prywatnie do pozostaje bupa, lub inne prywatne... Ciezko bedzie Tobie dostac od lekarza skierowanie na bezplatne badanie,chyba ze mu naprawde nasciemnias, no i od lekarza jakiego masz zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×