Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

a mogłabyś napisac o tym poronieniu? który tydz i czy lekarz pow Ci dlaczego tak się stało? Michaś świetny, będzie super bratem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jestem po wymrozeniu nadzerki wiec mam nadzieje ze sie uda bo mam wszystko zagojone..... od piątku rozpoczynam starania przez 10 dni codziennie.... to moj 8 cykl bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka juz przyjete.... co do poronienia to na karcie mam napisane ze poronilam w 6 tyg ale to wg ostatniej miesiaczki był 8 tydzień. poroniłam 7 grudnia 2004 , najpierw 6 grudnia zaczełam plamić mało rano poszłam do lekarza ten pogonil mnie do szpitala, zaczelam mocniej krwawic jak poszlam na usg nie bylo juz pecherzyka ciazowego, łyżeczkowana byłam... z michałem zaszłam równo 3 miesiece po a urodziłam 7 grudnia 2005 czyli w rocznice poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek dzieki za przyjęcie a Lolcia dzieki za wysłanie zaproszenia :) Fajne macie fotki :) Koteczek przeuroczy Twój synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety przyczyny poronienia nie poznalam nigdy.... udało sie szybko zajsc ale niestety troche mialam pecha po porodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja zmykam spac. Dobranoc i do jutra :) normalnie uzalezniłam się od naszego forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych snów i buziole dla Misia :* do jutra... ja jeszcze posiedzę troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ja nie mogę się ogarnąć kto idzie spać a kto nie hehehe ;) zakręciłam się ;) sylwinka cudowną masz córcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia dziękuje ja też jeszcze nie idę spać koteczek znajomych to masz dużo za czym się dokopałam do dziewczyn:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Lolcia, widze, ze jestes tez ze szczecina, i masz tyle lat co ja!!! Ale fajnie, milo Cie poznac:))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz koteczek ja się tak zastanawiam jak nasze dzieci zareagują na rodzeństwo bo Madzia nie raz jest zazdrosna nawet jak Paweł mnie przytuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to synuś Michaś mojej koleżanki, byłam przy jego narodzinach... w sumie to obok bo miała rodzić naturalnie i miałam być z nią ale okazało się ze Misio ma pępowinę owiniętą dookoła szyjki i musieli jej cesarkę robić i w efekcie czekalam na korytarzu i pierwsza Go widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ten nasz topik to można by pod jakąś klasę podciągnąć... prawda??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×