Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grażka Kubusie to fajne chłopaki, wiem coś o tym mój małż ma tak na imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Ty to chyba moja wróżka jestes bo akurat dzis jak wstalismy to zarwał nam się stelaż z łóżka :D ale nie bylo przytulanek, tylko sie wygłupialiśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu gadu gadu a mnie małż od kompa goni, stęsknił się czy co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a nie mówiłam żeby nie skakać i się nie wygłupiać :D:D:D:D:D:D a może za pierwszym razem będzie Maja i Kubuś musicie się postarać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Ty mi lepiej tak bardzo nie wróż bo jeszcze na serio mi dwójkę wywróżysz :P Lepiej się o tą Martynkę postaraj bo przestane wierzyc w swoją moc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Ty mi lepiej tak bardzo nie wróż bo jeszcze na serio mi dwójkę wywróżysz :P Lepiej się o tą Martynkę postaraj bo przestane wierzyc w swoją moc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Ty mi lepiej nie wróż bliźniaków :) Tylko się staraj o Martynkę bo przestanę wierzyc w swoją moc :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka myślisz, że jak mu bede tak uciekac to mnie nie złapie? hehhe a Ty tak uciekasz przed swoim czy sama go gonisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok napisz mi tylko dokładnie kiedy się bedziecie starac to cały dzien bede trzymac kciuki :) I nie puszcze!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak nie puścisz kciuków to wtedy dopiero mąż cię będzie gonił z obiadem :D:D:D:D:D:D ja zawsze go gonię i zaciągam do łóżka :D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak :) Jak tu nas nie kochac jak my takie fajne dziewczyny jesteśmy :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej możemy sie odstresować tu na topiku ja dzisiaj nie gotuje bo idę do teściowej na drugą stronę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale czym sie stresowac;) wszystko bedzie ok:) Grazka szalona kobieto:) zeby z tego wyglupiania cos wyszlO:) my zaczynamy okolo 14 :P na razie chlopaki Pawelka sie regeneruja:) ja myslalam nad imieniem Kuba, ale moj chrzesniak prawie roczny sie tak nazywa:/ nei bede papuga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iveet rób mu codziennie jajecznice to bedziesz sie przed nim zamykała w łazience :P Sylwinka Tobie to dobrze :) możesz się poobijać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka czy Ty mi wrozysz blzinieta:D ????nastepna czarownica:??????:D Grazka23 nieeeeL:::):):) on sie panicznie boi o swoj cholesterol:) jajecznica nie poskutkuje zatem:( zaluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez sie staram o dzidziusia teraz czekam na brak okresu chcialabym aby juz sie okazalo ze go nie bedzie , ale musze pare dni czekac jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×