Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

witam dziewczyny po krótkiej nieobecności:) zniknęłam na chwilę:) byłam u męża na weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Mnie wczoraj nie było bo bardzo pozno wstalismy a pozniej pojechalismy do ikea :/ masakra!!! ile tam było ludzi :/ a pełno kobiet w ciąży :) mozee to jakis znak :D jak wrocilismy to juz zostały siły tylko na jedno.... przytulanko :) Sylwinek jak fajnie, że o mnie pamietałaś :* :) :D wstawaj na kawusie i to juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jakos bez przytulanka przezylismy weekend, libido spada;/ nie wiem o co chodzi, ale chyba to wiona tego nakrecania sie na robienie dziecka, pff juz mam dosyc tego klimatu szczerze mowiac:) a poki co jestem w pracy, dzisiaj i jutro dwa najwazniejesze dni w cyklu, ale na nic si enei nastwiam, nie zdziwie sie jesli ten cykl w ogole nam przepadnie;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi no nie żartuj, że libido spada :( Zrobcie sobie romantyczny wieczór przy świecach... kochana to ostatni dzwonek w tym miesiacu :P do dzieła :D Sylwinka ja czekam na Ciebie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D my dopiero wstaliśmy ale pyszna ta kawka palce lizać a wiedziałam że leżysz w sypialni bo byłam pod twoim oknem i co nie co słyszałam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Aga jak humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka normalnie sie zawstydziłam :) ciesze się, że skonczyła Ci sie @, ten miesiac bedzie nasz!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Tylko cos Aga ma doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś Ty się kochana nie dołuj tylko jak wrócisz do domciu to męża do sypialni no i wiesz tam tego bo jak mamy zrobić zlot czarownic bez Ciebie :( co Ty musisz być na zlocie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męskie wyznania: Wojtek (żonaty od 11 lat) - Od lat kocham tę samą kobietę. Żona mnie zabije, jak się dowie! Zbyszek (żonaty od 23 lat) - Mamy z żoną sposób na szczęśliwe pożycie małżeńskie. Dwa razy w tygodniu idziemy do przytulnej restauracji, trochę wina, dobre jedzenie... Żona chodzi we wtorki, a ja w piątki. Henryk (żonaty od 17 lat) - Ktoś mi ukradł wszystkie karty kredytowe, ale nie zamierzam zgłosić tego na policję. Złodziej wydaje mniej niż moja żona. Mirek (żonaty od 12 lat) - Wszędzie zabieram moją żonę, ale Ona zawsze znajduje drogę powrotną. Jurek (żonaty od 29 lat) - Zapytałem żonę: "Gdzie chciałaby pójść na naszą rocznicę?" Ona na to: "Gdzieś, gdzie jeszcze nie byłam". Więc odpowiadam: "Może do kuchni ?" Piotrek (żonaty od 3 miesięcy) - Zawsze trzymamy się za ręce. Jak puszczę, to zaraz robi zakupy. Michał (żonaty od 21 lat) - Żona ma elektryczną sokowirówkę, elektryczny toster, elektryczny piecyk do chleba. Kiedyś powiedziała, że ma tyle gadżetów, że nie ma gdzie usiąść. Więc jej kupiłem krzesło elektryczne. Leon (żonaty od 11 lat) - Dostaliśmy z żoną pokój z łóżkiem wodnym w hotelu. Żona nazwała go Morzem Martwym. Władek (żonaty...... zdziwiony że kobiety tak długo żyją) - Żona zrobiła sobie maseczkę błotną i wyglądała świetnie przez dwa dni. Potem błoto odpadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe my czesto robimy romantyczne wieczory...ale niie ma u nas nic na zawolanie...to nie jest takie proste :D nie narzekam, ale czasme kiedy trzeba, akurat nici:P co robic;) taki los. dzisiaj i jutro i po jutrze 3 ostatnie szanse;p ja i tak jestem czarownica...o to si enie martwcie;) fajnei macie, ze jestescie sxobie w domu:( nei musicie pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się różni mucha od męża? Mucha jest upierdliwa tylko latem > W księgarni klient pyta sprzedawczynię: Czy jest książka "Mężczyzna, władca kobiet"? Fantastyka na drugim stoisku. > Ona: - Kochanie, koledzy z biura powiedzieli, że mam bardzo zgrabne nogi. On: - Naprawdę? A nie wspomnieli nic o wielkiej dupie? Ona: - Nie, o Tobie nie rozmawialiśmy... > Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? Ładnie wyglądam? Co mówi mężczyzna po wyjściu z łazienki? Na razie tam nie wchodź. Dlaczego kobiety przecierają oczy, kiedy się budzą? Bo nie mają jaj, żeby się po nich podrapać. Dlaczego tyle kobiet udaje orgazm? Bo tylu facetów udaje grę wstępną > Mąż: Może wypróbujemy dziś wieczorem inną> pozycję Żona: Z przyjemnością... ty stań przy zlewie, a ja usiądę w fotelu i będę pierdzieć. > Słyszałam, że rozwiodłaś się z mężem. Tak, mieliśmy ciągłe nieporozumienia na tle religijnym. O co chodziło? Uważał, że jest Bogiem. > Kiedy mężczyzna jest wart 2 zł.? Gdy w supermarkecie pcha wózek na zakupy __________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tato mówi do syna: Co powiedział sąsiad jak stłukłeś mu szybę? Syn: A mam nie mówić brzydkich słów? Tato: Oczywiście synu Syn: Sąsiad nic nie powiedział. Mama do synka: - Pawełku, dlaczego kiedy babcia podaje ci lekarstwo to wypijasz, a ode mnie nie chcesz? - Bo babci sie trzęsą ręce... Teściowa chciała sprawdzić zięciów czy ją w ogóle lubią. Postanowiła że wskoczy do studni i będzie udawała że się topi. Przygotowała sobie wszystko w studni (jak wskakiwała trzymała się liny). Przyjechał pierwszy zięć no to teściowa buch do studni. Zięciu podbiega, patrzy, teściowa. Wyciąga ją ze studni i odnosi do domu. Rano budzi się, widzi przed domem maluch z napisem "od teściowej dla zięcia". Przyjechał drugi zięć, teściowa ten sam numer. Zięć ją ratuje. Rano wstaje a tam polonez!? z napisem "od teściowej dla zięcia" Przyjechał trzeci zięć. Teściowa stary numer. Zięć podbiega do studni odcina linę na której wisiała teściowa. Teściowa się topi. Zięć rano wstaje a tam mercedes z napisem "dla zięcia • teść" Pewien facet stoi na przystanku i całuje wszystkie przejeżdżające tramwaje. W końcu zgarnia go policja. • Co pan wyprawia? Po co całuje pan te tramwaje? Facet na to: • Bo wczoraj jeden z nich zabił moją teściową, a ja nie wiem który! W poczekalni w szpitalu trzech gości czeka na wieści od lekarza. Nagle wychodzi lekarz i mówi do jednego: • Urodziły się panu trojaczki. • O... To dlatego, że moja żona czytała Trzech Muszkieterów... Za chwile wychodzi ponownie i mówi do drugiego: • Urodziły się panu siedmioraczki... • A to dlatego, że moja żona czytała siedmiu wspaniałych...Na to trzeci mówi: • O mój Boże... Moja żona czytała Dywizjon 303... Córka wraca wieczorem do domu. Ojciec informuje ją: • Był ten Twój wielbiciel i chciał prosić Cię o rękę. • To bardzo miłe z jego strony, tylko jak ja mogę opuścić mamusię? • Możesz ją sobie zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ;) komus dopisuje humorek:) ja juz mam lepszy niz wczoraj, moze dlatego, ze jutro wolne;) dzisiaj muze kupic owulacyjny test, bo zuzylam wszystkie za wczesnie;) a owulacje mam miec jutro chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki i te już zaciążone. Ja jak zwykle w pracy i z kawką pod bokiem. Dziś 30dc i nadal brak @ Trzymajcie kciuki by tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Sylwinka posmialam sie troche;) 👄 Kasia T21:) to kiedy testujesz???? milego dnia wszystkim:) ja chyba dzisiaj wezme sie za robote;D ale poki co jeszcze 6,30h w pracy:( kurdee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka kawały świetne, ale się uśmiałam :) ja własnie wróciłam z poczty i troszke sobie posprzatam :) strasznie zimno na dworze, śnieg nawet troszke popadał - JAK JA NIE LUBIE ZIMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze mnie, sorry,:) wylewa sie sluz plodny:D jaki piekny po tym wiesiolku:) a wiec to dzis i jutro:) jeju to tzeeba zadzialac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się podział Sylwinek co :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Aga to jak zajdziesz do domciu to do dzieła ja Ci będę kibicować :D:D ja też nie cierpię zimy u nas jest słońce ale zimno tylko 6 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta spontanicznie:D nei da rady spontanicznie, jesli planuje sie ciaze;) starm sie milka, ale cos nie wychodzi taki spontan, kiedy sie wylicza dni plodne i sprawdza sluz:D i tempke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nooo właśnie Sylwinek :D:D:D:D:D coś mi nie pasowało a teraz już wiem co :P Aga spontaniczny sex jest najlepszy :P działaj działaj dzisiaj bo chce Cie widziec w tabelce zaciążonych :) Jak zresztą każdą z Was staraczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka a ja Ciebie chce tam zobaczyc:) nie wiem czemu ale zapobiegawczo kupilam wiesiolek na kolejny cykl:) haha. Dobra podzialam sobie ze 3 dni:) ale nie wiem czemu nei mam dobrych przeczuc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga pozytywne myślenie jest podstawą sukcesu :) ale Ty lepiej nie myśl tylko przytulaj sie do męża :D hehe mój M dzisiaj mi zjadł folik :) powiedział, że jemu też brakuje a na pewno nie zaszkodzi :P hehe a jeszcze wczoraj drażnił się ze mną że jego w moje dni płodne chyba bedzie bolała głowa :D co ja z nim mam :D Sylwinek jak tylko napisałaś to u mnie zaświeciło słońce wiec nie odchodz za daleko od kompa bo znow bedzie szaaro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA- to ja trzymam mocno piachy za II krechy i awans do zaciążonych :D👄 AGI26- no nie i ty jeszcze w pracy siedzisz biegiem do domku i działac :D ja trzymam piąchy !!!!!!!!!!!!!!!👄 SYLWINKA- kawały super :D poprawiły mi humorek bo dzisiaj taka zimnica że nic mi się nie chce :o👄 GRAZKA👄 MILKA CZEKOLADY👄 i cała reszta staraczek 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka mój też się zawsze śmieje że go głowa boli :D:D:D:D:D:D ja to mówię na ból głowy najlepszy jest szybki sex :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×