Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

musimy tylko jeszcze w tym samym czasie byc w ciazy i normalnie jak siostry bliźniaczki :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy jakies 10 - 11 lat 3 lata po slubie i jakies 7 lat przed slubem chodzilismy czy 6 w tym 3 lata jako narzeczenswto:) hahah jakis staz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi to długo chodziliście ze sobą a staż musi być :) Grażka może jeszcze w tym samym szpitalu będziemy rodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ja Was nie bede bic;D ja kawe parze ale o 10 rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka jak moglas:D ja mam tu w pracy ciulowy ekspres:) dlatego zalewam nescafe:D ale kawke jzu na stole mam:) gdzi esi epodziewa reszta dzieczyn wlasciwie????? Lolcia Milka Aniutka Kiciuchna Koteczek Agunia Agusia zaciazone??? i reszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem wczoraj was tylko przeczytalam a dzis pisze......jak zwykle zapisane a zapisane...u mnie 3 dc jakos slabo sia czuje....podlamal mnie tamten miesiec ze nic z tego ale teraz bedzie lepiej dla mnie i dla was...tez musze isc sobie kaweczke zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka ale dzieki temu mozesz sobie strzleic kawusie, lampke wina na krazenie czerowne wino powinno si epic w czasie okresu, oczywiscie nie litrami ale symboliczna lampka dobrego czerwonego wina nie zaszkodzi:) ale wyluzuj sie i mysl o tym cyklu i ufaj, ze sie uda:) ogladalas jakies ubranka z ej strony??? cos Ci sie szcegolnei podoba??? ja bym kupila najchetniej wszystko, problem w tym, ze nei mam komu:) zrobilam wczoraj test owulacyjny 1szy z 5 z kompletu:) i pokazal 1 kreske co w 11dc nei jest zaskoczeniem:) wiec dziala:) powinien mi pokazac 2 kreski 13, 14 dc:) ju zna to czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdafikus
Dzięki dziewczyny za informacje, dostosuje sie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER TAM SA RZECZY PODOBA MI SIE MIKOLAJ I RENIFER CUDOWNE WLASNIE JESZCZE RAZ OGLADAM TERAZ MUSZE POSZUKAC JAKIEJS KOLEZANKI KTORA WRACA NA WIETA MOZE MI KUPI.....SODZIUTKIE SA TE RZECZY...A JAKOSC WOGOLE WIEM JAKA JEST KUPUJE EARLY DAYS DOSC CZESTO I PODOBNO TO JEST BARDZO TANIUTKIE W ANGLII ALE REWELACYJNE JEST NIC SIE Z TYM PO PRANIU NIE DZIEJE KOLORY SIE NIE SPIRAJA...TRZEBA WYLUZOWAC WIEM WIEM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka moglabym Ci kupic:) tyle, ze ja bede dopiero w same swieta, bo przylece 24.12 a to juz moim zdaniem za pozno, bo zanim to wyslee, to dojdzie na sylwester:) wiec moze masz kogos, kto wraca wczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze popytac kolezanek ale jedna wraca pozno tez a mowi ze wyslanie bardzo drogo kosztuje ,ale jeszscze do jednej musze napisac moze wraca wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn chyba nei jest az tak drogo, ale taniej wychodzi, jesli kto Ci to moze podac, wtedy mozesz za cene wysylki kupi cjakis ciuszek dodatkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, ja jestem. Dziś wstałam dopiero przed 10 :) potem szybkie śniadanie i poszliśmy z mężem na zakupy. teraz czas internet i kawkę :). Wczoraj zrobiłam test owulacyjny-druga kreska była bardzo słabiutka więc do płodnych dni jeszcze troszkę.Tak sobie pomyślałam, ze cudownie byłoby zobaczyc drugą kreseczkę ale na teście ciążowym... Baaaardzo przyjemne uczucie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek👋 co dzisiaj porabiasz:) meczysz meza???? czy jeszcze czekasz???? jak Ci sie nudzi mozesz upieczesz jakies ciasto i mi podeslesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciuchna :) a ile dni masz do owulacji mniej wiecej:) mi w 11dc wieczorem nei wykazalo nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wróciłam ze sklepu, jezdziłam dzis za karniszem ale jakos nic mi sie nie spodobało. Chyba za chwilke pojade do castoramy lub obi ;/ co dzisiaj macie na obiad? Ja dzisiaj robie tortille z kurczakiem :)dzis mam 9 dc i temperatura spadła mi o 3 krechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi jeszcze go nie męczę poczekam jeszcze trochę ja właśnie sprzątnęłam sobie pokój Madzi i sypialnie a jeszcze mi zostały dwa pokoje kuchnia i łazienka ale zapraszam na zupkę pomidorową a ja dziś mam 5dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie boje, ze przez to wczuwanie sie w ten cykl, czyli czekanie na owulacje i sprawdzanie tego trestami itp zmieni moj cykl, wszytsko sie przesunie....do tej pory wszystko bylo ok, wiec mam nadzieje, ze w tym cyklu, tez nadejdzie owulacja i wszystko bedzie dobrze, teraz pomyslalam, ze do konca kwietnia jesli nie uda sie nam, to zrobie konkretne badania w maju juz kupuje bilety na 2-17 maj:) ale wierze, ze ni ebede musiala chodzic po lekarzach, bo wszystko sie uda wczesniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nastepnym cyklu nie bede stosowac zadnej obserwcaji. To juz mowie dzisiaj, chociaz moze nie bedzie juz takiej potrzeby:) jesli sie teraz nie uda w nastepnym cyklu po prostu bedzie co ma byc;) o ja zupka pomidorowa, a co z moim ciastem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×