Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

a wiesz że jak paliłam w piecu to właśnie na myśl mi przyszło coś o zlocie czarownic :) czarownice z brzuszkami :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D to jest myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha. jeju z brzuchami na miotlach niezly przypal:D mam dobra wyobraznie;) juz widze to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem u teściów i postanowiłam zajrzeć. Za jakąś godzinkę jedziemy do kina, potem do znajomych :) Przez całą drogę miałam skurcze w dole brzucha i nagle zrobiło mi się mokro. Myślałam, że @ nadeszła, ale sprawdzam i nic. Szyjka macicy również jest wysoko. Sorki za dosadny opis :) Czy któraś mówiła o serniczku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, steskniliscie sie za mna:))) co do mnie to ja jestem 3, 5 roku przed slubem i 3,5 roku po slubie czyli 7 lat:))) powiadacie dobry ekspress przedwczoraj maz mi zrpbil niespodzianke i kupil ekspress nescaffe dolce gusto kawa pychotka.... ja mam dzis 10 dc i zaczelam staranka, zobaczymy jak to bedzie dzis wyjatkowo jak nigdy bola mnie az dwa jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK czy ten express jest na takie kapsułki? Jeśli tak to kawa z niego jest pyszna ale te kapsułki są cholernie drogie i ciekawe czy będą łatwo dostępne gdy minie ta cała promocja tego exspresu albo wejdą nowe modele :( Tak mówiły koleżanki z innego forum, ale nie wiem czy mówimy o tym samym expresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skora KasiaT21 sprzedajesz nam takie newsy to ja pochwale sie, mam plodny sluz;D ktos cos je to sorry:D ale mam sluz na 5:D z + 12dc, dzisiaj przytulanko + cwiczenia musi byc;D Koteczek dzialamy a pozneij testujemy mneij wiecej w tym samym terminie a Twoj maz to kupil ekspres przed czy po imprezie????:) ma kaca>????? i czy cierpi i czy ma sile na staranka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja zapraszam do mnie do Szkocji... sylwinka wez tylko serniczek bo uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exspress jest na kapsulki i kapsulki zamowilam sobie na alegroo za 20 szt 19,99zł ale kawa pychotka..... maz ekspress kupil dzien przed imprezkami i fajna bielizne tzn, staniczk i majtki..... maz kaca juz nie ma a ochote ma wielka dzis 2 razy sie kochalismy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja testuje w mikołaja a moze zrobie to 7 grudnia:)))) jednego 7 grudnia poronilam a za rok stal sie cud i urodzilam , moze teraz tez stanie sie cud i zobacze dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOteczek naprawde trzymam kciuki i zycze Ci tego bardzo:) takiego malego prezentru na MIKOLAJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj spozniony prezent mikolajkowy niedlugo bedzie mial 3 latka, wiec pora na drugi,... ostatnio z michasiem rozmawialam o rodzenstwie mowi ze chce siostre wiki(napewno tak nie bedzie miala na imie) i ze on jej wszystko kupi wozek, smoczek, ubranka, bedzie tulił , karmił brakuje mu tez takiej malej istotki.... a maz dzisiaj do mnie to staramy sie o nasza niunke:))) wszyscy pragna dzidzusia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze wszyscy pragna dziecka;) ja pragne tez wyjsc juz z pracy:) a co sie stalo z nasza Samira/Yariska???????????? obrazila sie na nas>>??? czy olewa nasz temat:D nieladnie;) ja za 15 min wychodze z pracy odezwe sie z domu:) buzki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam głupie pytanie... o co chodzi z szyjką macicy?????? tzn z jej umiejscowieniem... jak to sie sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, czyżbyście wszystkie akurat \"starały się\"...? :) nikogo tu nie ma... :( szkoda bo chciałabym pogadać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek coraz więcej nas łączy z mężem znacie się 7 lat i ja ze swoim też 7 lat :) lolcia już jadę do Szkocji ze serniczkiem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z moin mezem jestesmy prawie 6 lat razem 1.5 roku przed slubem reszte po slubie...wczesniej troche razem mieszkalismy.....na staranka musze poczekac jeszcze:) jakis dol mnie zlapal);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej 1dc zrobilam 2 test owu i nie pokazal zadnej kreski:) nie wiem moze jutro pokaze:) co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Was nie ma powaznie? teraz luknelam na test i jakby jest taka ledwo widoczna kreska testowa;) mam nadzieje, ze jutro w 13 dc pokaze mi kreche:):) oby oby:) a chce to zobaczyc z tego powodu, ze chce zobaczyc jak to wyglada i jak to dziala;):) naprawde jestem bardzo ciekawa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestem ciekawa jak to działa już się nie mogę doczekać kiedy ja zacznę robić testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek to pijesz kawe testowana przeze mnie przez dluzszy czas a teraz prze mojego brata i jego narzeczona, a moj maz jest meangerem wlasnie w tej firmie, kazda kapsuleczka przechodzi przez jego rece wiec uwazaj :) Tyle sie tego przez dwa lata napilam ze juz nie moge, 12 godzin pracy to picie tej kawy bylo i czekolady...przyjemna praca byla ale nie ma to jak zawod.. Te kapsulki sa produkowane w UK, w Tutbury..smacznego A tak poza tym wlasnie do domku wrocilismy...uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja dostalam od brata narzeczonej 23 testy owulacyjne, ona uzywa by wciaze jeszcze nie zajsc, bo w czerwcu slub..no i zrobilam tak z glupoty w 11 dzien i 12 i byla delikatna druga kreska prawie niewidoczna, i w 13 dzien cyklu i byly piekne dwie...a co dalej to nie wiem....tylko ze sluz tak jakby 16 dc mialam, wiec szczerze nie wiem...wiec nastepny miesiac, o ile potrzeba bedzie, to kupie i bede testowac od jakiegos 10 dc do 18 np i wtedy zobaczymy....OHH obym nie musiala juz sie w to bawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w pierwszej wypowiedzi mialo byc nie ma to jak zawod pielegniarki..oczywiscie... :) Koteczek pamietaj by najpierw kapsulke mleka robic a potem kawe...jest lepsza :) U nas to kosztuje jedno pudelko, czyli 16 kapsulek jeden funt, czyli 4 zl... ale to dla nas tylko dla pracownikow i rodzin, normalnie w uk kupic idzie za 3 funty, wiec niezle zdzierstwo w PL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×