Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Oj jak ja Wam zazdroszczę tych dobrych humorków. Ja mam obecnie 28dc. Cykle mam średnio 29 dniowe. Najkrótszy miał 26 dni, najdłuższy 30. Tydzień temu wysypało mnie na twarzy, bolał dół brzucha. Wczoraj również odczuwałam lekkie skrócze w podbrzuszu, dziś doszedł lekki ból piersi. Czuję, że @ przyjdzie dziś lub jutro. Tak bardzo chciałabym by nie nadeszła. Ehh... Nie myślałam cały cykl, ale teraz gdy jest termin @ łapią mnie dołki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mezem z zakupow wrocilismy :) Dzis bedzie dzien wizyt, popoludniu jade z mezem do tesciowej, a pozniej brata mojego odwiedzic.. :) Milka ja tez niestety dopiero 24 grudnia pzyjezdzam,bo samochodem sie wybieram :) wiec bedzie pozno by wyslac Tobie... Ivett jak temp? Jestem ciekawa jak temp bedzie sie pokrywac z testami, oby wyszlo wszystko perfekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia T21 jeszcze nic nie przesadzane, jest szansa ze nie przyjdzie, sprobuj sie relaksowac i czekac spokojnie na dzien @, wiem jak to ciezko ja jestem w 1dc i juz bym chciala wiedziec a czym blizej tym gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa dzisiaj temperatura rano 36,51 ale wczoraj mala byla;p # al etest nei wykazuje nic, wiec owulacji jeszcze nei bylo, wydaje mi sie, ze przyjdzie po prostu kiedy ma przyjsc 14dc a co Ty w 1dc jestes?????:D nie zartuj:p chyba w21dc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki aska.osa. Niby jestem spokojna, jestem przygotowana na to że @ przyjdzie, ale co idę do łazienki to sprawdzam, czy już jest czy nie i znów mi się przypomina. Poza tym mam sporą rodzinkę i dowiedziałam się właśnie, kto w przyszłym roku urodzi małe brzdące. Narazie w drodze jest 5 maluchów. Dołuję się tym wszystkim, bo my też bardzo chcemy :( Wyciągnę męża do kina. Zapomnę trochę i się zrelaksuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na szczescie dzieciaczkow malych brak w rodzinie, jakos tak dziwnie..bracia moi sie nie spiesza, i kuzyni rowniez, a kuzynek to mam bardzo mala i sa mlodsze ode mnie, wiec mam luz.. Kasia T21 dobry pomysl z tym kinem, choc na chwile zabierze to myslenie o @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja rodzonego to mam tylko brata, ale mam bardzo dużo sióstr i braci ciotecznych i właśnie w przyszłym roku przyjdzie na świat 5 nowych maluszków :) Bardzo chciałabym dołączyć do tych co oczekują maleństwa. Kurcze, wolałabym być chyba w środku cyklu niż czekać z utęsknieniem na brak@. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia T21 to prwda, najlepszy jest ten sam srodek, przytulanki i taka swieza nadzieja, a potem z dnia na dzien stres czy przyjdzie czy nie...a im blizej tym gorzej....Dlatego lepiej sobie zaplanowac aktywny dzien by czas szybko mijal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz akurat siedzę w pracy i się nudzę. Na szczęście pracuję u siebie więc robię co chcę. Ale już po pracy wyjeżdżamy to trochę zapomnę. Ale aż się sobie dziwię, że tak się martwię. Nie myślę o zajściu w ciążę jakoś obsesyjnie, mam dziwne przeczucie, że @ nadejdzie (po objawach to stwierdzam), a mimo wszystko z przerażeniem chodzę do łazienki i boję się co tam zastanę. Z drugiej strony liczę się z tym, że @ nadejdzie. To dopiero nasz 2 cykl starań i wiem, że czasem potrzeba dużo więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Grażka23 jak długo miałas ta podwyższona temp??Jesli zrobie test to może jescze nie wyjsc?@ powinnam dobtać ok srody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek no pewnie, ze mozesz aga:) wszystkie mozeci e ale aga26 bylo w uzyciu:) hihi;p mam przerwe bede jesc:) Kasia T21 u nas teraz jest 2 cykl staran, zobaczymy co bedzie. najgorsze jest to czekanie:) trzymam kciuki, zeby nei przyszla, w pierwszym cyklu tak samo podeszlam do tego:) bylam przygotowana psychicznie na przyjscie @ zeby nei wpasc w depreche:) dobre podejscie do tego to duzy +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane... wczoraj nie mialam jak do Was napisac ale pozno w nocy czytałam co napisalyscie... nie zapomnialam o Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wpadaj, zycze Ci zebys w koncu wpadla:D ja Kasia T21 ja tez w pracy, ale nie u siebie, tyle, ze w sobote luzik mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Pamiętam miesiąc temu jak było. Zależało nam na tym, żeby począć dzidziusia podczas podróży poślubnej. Nagle przyszedł czas @. Czekałam, aż nadszedł 30 dzień cyklu, czyli średnio już po terminie. Byliśmy u znajomych, którzy oświadczyli, że kilka dni wcześniej się zaręczyli no i pytają wszyscy czy my już we trójkę. Więc mówię \"nie wiem\", ale mam test w torebce. No więc wygonili mnie do łazienki i czekali z przejęciem na wynik. Potem wszyscy mnie pocieszali bo oczywiście wyszła jedna kreska :( Było mi strasznie smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wiec nie rob nigdy juz tak, bo niby jest wszystko ok, pieknie, a to nie jest powod do ekscytacji dla wszystkich, tylko na poczatku przynajmniej, dla Was. Po tym co sie stalo, na pewno bedziecie sprawdzac to sami, to byl kubel zimnej wodym a teraz z dystansem, spkojem wszystko sie ulzoy:) na pewno!!! ja sprawdzam sama, nawet nei mowie Pawlowi, ze robie test, dopiero pozniej wspominam, ze wiesz zrobilam test, ale jedna glupia krecha;) potrafi mnei pocieszyc:) i nic juz nei wydaje sie byc tragedia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się. Ja zmykam do domku się przebrać i jedziemy do Warszawy, do teściów, do kina i do znajomych. Cały dzień zaplanowany. Odezwę się jutro. SAMA, BEZ @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaT21 ja nie moge tu skoczyc do tesciow:) i tak mam tylko tesciowa, heh. do znajomych zawsze mozna skoczyc. Ja lubie miec zaplanowany caly dzien, wiedziec, ze cos mnei jeszcze ciekawego czeka po pracy:) az chce sie zyc;p ale lubie tez zaskoczenia i spontany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisr temp podwyzszona miałam od owulacji i w dzien @ mi spadła :( Mam nadzieje ze u Ciebie bedzie inaczej, a z testem poczekaj do srody :) Powodzenia :) Sylwinek czemu mam Cie nie widziec? :D:D:D:D:D:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie. siedzicie sobie w domkach:) a ja sie mecze w pracy;/ jeszcze 2 godziny:( wiem, ze zawsze o tym samym marudze o pracy:D ale trudno nei narzekac na to akurat w weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nawet od rana nic nie wspomniałaś o mnie i myślałam że mnie unikasz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D aga chodź do mnie zjemy serniczka i kawkę wypijemy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad nasz serniczka??? sama pieklas??? jeju nawet nei mow, bo mam w dxxxxx takie wirtualne odwiedzinki:( :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściowa upiekła :):) może się wszystkie spotkamy na żywo a gdzie reszta:) dziewczyn wychodzić z tych sypialni już dosyć na dzisiaj :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zywo??? kiedy??? przylecicie do Londynu???? na miotlach????:D:D no chyba, ze wiosna 2009;p zlot czarownic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×