Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

słuchajcie... jest tak (poproszę o analizę w miarę możliwości): @ zaczęła sie 30.10, dziś jest 16 dc. przytulanie było od ok6.11 do wczoraj codziennie. 9, 10, 11 bolały mnie jajniki jak an owu... jaka jest szansa ze wszystko poszł dobrze i sie udało???? proszę napiszcie co o tym myślicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM STARACZKI I MAMUSIE :D dziewczyny ja sie rozchorowałam i gardła nie czuję wiec nici z staranek ostatnie były 13.11 i mam nadzieję że jak przystało na 13 pechowa nie bedzie i może.....nie pisze aby nie zapeszyc hihihihi:D Powiem wam że dzisiaj musiałam na chwilke wpasc z mezem i synem do tesciów i syn jej powiedział że wymyślał dzisiaj imię dla rodzeństwa a ona się pyta po co to młody jej mówi że może będzie miała jeszcze wnusia a ona że jeden jej starczy :o A Syn jej powiedział to będziesz musiała sie przyzwyczajć bo ja chce i rodzice też:D normalnie tak mnie wkurwiła ( sorki ze klnę) ale normalnie az mnie nosi mój slubny tego nie słyszał bo pomagał teściowi wiercic dziury w scianie na półki , i jak mu powiedziałam co powiedziała jego mama to ślubny powiedział żeby spadała na bambus bo moze i młodego nie ogladac jak jej nie pasuje :D normalnie mówie wam czasem mnie jej jakies głupie teksty z krzesła zwalają :o tak samo twierdziła że a my z mężem jesteśmy z soba 3.5 roku i juz ślub w wieku 20 lat że po pół roku to pewnie rozwodzic sie bedziemy i co w lutym mija nam 10 lat po slubie A sorki ze wam tak truję i to nie na temat ale normalnie mnie nosi !!!!!!!!!!!! Co do testów owulacyjnych ja ich nie stosowałam nigdy ale jak mi się nie uda zaskoczyć w tym cyklu to od nastepnego zacznę stosować :) AGI26- jesli chodzi o ten zlot czarownic na miotłach u ciebie w ladynie to jestem za :D choc wolała bym aby kazda znas zamiast miotły miała okazały brzuszek czego i nam wszystkim i sobie rzyzczę :D👄 SYLWINKA👄 KOTECZEK👄 I RESZTA DZIEWCZYNEK TEŻ BUZIOLKI👄SORKI ŻE JUZ NIE WYMIENIAM Z NIKA ALE PADAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska:) witaj:) zgadzam sie, ze wPL wiele rzeczy jest drozsze; na niekorzysc dla PL mam zamiar ten ekspres tez kupic;) tak na marginesie:) i mam wrazenie, ze u mnie te te testy tak adzialaja czyli jutro obacze krechy:):) oby oby! Syla:) witaj bidulko; wracaj do zdrowia:)! co do tesciowej to nei zaprzataj sobie za bardz glowy:) olej to i tyle;p a tu zawsze mozesz ponarzekac:) wyzyc sie;) lolcia ja tez tak analizuje, kiedy dobra pora itd, dzisiaj nawet myslelismy czy zaczac dzisiaj czy jutro w 13dc a moze dzisiaj 12dc i 14 dc i 16 dc:) albo na to nie patrzec:) tylko chce dac odpoczac chlopakom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam w tym cyklu dziwnie, zrobilam test owulacyjny w 13dc i wyszly dwie piekne krechy, nic mnie nie bolalo, mielismy potem wieczorkiem przytulanko i w nocy obudzil mnie bol jajnika jakies pol godziny i przestalo i do dzis nic nie czuje a juz 19 dc... W zeszlym miesiacu mialam bole od owulcji prwie do samej @...hmmmm...dziwne to wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak bedziesz chciala ten express kupic to daj znac zalatwie taniej :) A siostra mojego meza w Londynie mieszka i czesto nas odwiedza wiec spoko nie bedzie problemu z transportem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie... ja też nie wiem już nic... chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko jeszcze troszkę przytulanka i ... czekać!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest najgorsze... czekanie... ale duzo bym dala zeby sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska:) dam Ci znac jesli sie zdecydujemy to kupimy od Was:) dzieki za oferte!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia ekspress nescaffe dolce gusto....do takich specjalnych kapsulek, w ktorych masz kawe latte, capucino, expresso, czekolade, mrozona kawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko aga, po co przeplacac, skoro moge z firmy bezpsrednio kupic.. Jak staranka Agus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bede zobowiazana, jesli bede mogla odWas kupic;) a co do staran:) no to kurde jakby tu powiedziec leniwie:D haha ja nei wiem czy my w takim tempie cokolwiek wyombinujemy:) mam nadzieje, ze zbierzeemy sie do owulki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj wiec na owulke..na 2 krechy na tescie owulacyjnym i wlasne odczucia i obserwacje...potem dzialaj..czekaj...i dwie piekne krechy na tescie ciazowym.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochy wstawać! No chyba, że się \"przytulacie\"... :D My z moim mężem wczoraj wypiliśmy sobie drinka i tak nam się zachciało, że przytulaliśmy się 3 razy a dziś rano jeszcze raz :D:D:D:D:D:D:D:D Nie wiem czy coś z tego będzie bo w sumie do OWU jeszcze troszkę, ale bylo baaardzo przyjemnie :D:D Za 2 godziny zrobie test owulacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana i pozdrawiam wszystkie znad kawki :) Dziś 29dc i @ nie ma. Oby nie przyszła :) Wypad do kina i znajomych się udał. Polecam na rozluźnienie film \"To nie tak jak myślisz, kontku\". Można się pośmiać i odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kiciuchna to zaszalałaś jak Wy to wytrzymujecie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a jak zaraz mi się tu dziewczyny nie zaczną meldować to ja stąd wychodzę i nie wrócę :D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry u nas jakos z przytulania nici, bo u nas nie ma nic na zawolanie;) teraz idziemy na zakupy, pozneij obiad i odpoczywauy caly dzien:) test owulacyjny obie po poludniu:) pozdrawiamm wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowida
Ja z moim M znamy sie juz ponad 20 lat - od podstawowki. Jestesmy i mieszkamy razem ponad 10 lat i minelo juz 1.5 roku jak jestesmy malzenstwem. Ja jestem dziewczynki teraz na etapie czekania. Jeszcze tydzien mi zostal do testowania. Kolezanki mi mowia, ze sie zmienilam na twarzy, wiec moze cos z tego bedzie 🌻. Czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajac o tym poronieniu w tym artykule to tak jakbym czytala moja historie - wszystko mi sie przypomnialo- tyle, ze z taka roznica, ze mnie nie chcieli przyjac na oddzial tylko wyslali do domu, dali srodki przeciwbolowe i kazali czekac, az bedzie juz po. I podobnie slyszalam, ze tak pewnie chciala natura i takie inne tam... A i jeszcze stalo sie to w Irlandii a nie w Anglii, ale to dziwne nie jest, bo przeciez oba kraje funkcjonuja podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm...dopiero wstalam...siedzielismy z mezem do 4 rano..sluchalismy starej muzyki jak The Rubettes - Sugar Baby Love, the Beatles i Buddy Holly - Maybe Baby....itd Uwielbiam jak mezus mi spiewa...slodko..a to jego ulubione zespoly..wiec sie rozplywalam :) Smacznej kawki dla wszytkich :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się męczę w pracy :( Na szczęście jeszcze niecała godzinka. Dziś, żeby szybciej upłynął dzień idziemy na basen. Trzeba się trochę rozruszać :) @ nadal brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANIENECZKA1
Mam pytanie ? mam cykle co 40dc i dzisiaj jest mój 20dc temperatura rano wyniosła37 i od 2 h kuje mnie tak jak na okres prawy jajnik , czy to oznaka że mam owulację ? Sory ale dopiero zaczełam staranka i jestem laikiem jesli chodzi o te wszystkie objawy :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panieneczka to może być jak najbardziej owulacja... więc do dzieła ;) halllllo!!!!! gdzie się podziewacie dziewczynki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie chyba się starają :) A ja dziś sama bo mój mąż znowu wyjechał (ale już jutro będzie :) ) Jak na razie zrobiłam tylko 1 test owulacyjny ale zaraz zrobię kolejny. Wczoraj nie robiłam w końcu ale i tak sie staraliśmy więc nic nie stracone. Jak ja bardzo bym już chciała być w ciąży...................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej calyy dzien sie nie oddzywam bo jakos przy niedzieli nie mam czasu..a moja mala jest marudna w koncu dzis tatus odkryl u niej ze sa dwa male zabeczki na dole...ale jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ja dzisiaj już troszkę lepiej się czuję ,gardło też mniej boli :D więc chyba dzisiaj troszkę podziałam :D Tylko mój mężuś padł i śpi bo był dzisiaj na pilce i padł zmeczony :o więc będę musiała go obudzić :D A co u was dziewczyny jakos tak dzisiaj puściutko :o 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzisiaj nie udzielam poki co, nei ma zbyt dobrego nastroju:/ heh moze mi przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×