Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

heheh a moja zaś że sperma ma tylko 4 kalorie i jest najlepsza na śniadanie :D:) co do śniadania to ide sobie cos zrobic bo jak narazie to tylko jogurt poszedł w ruch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. agi26................02.12...................2......Lond yn. .....26 Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 A.N.N.A........................................6......Ba rli nek......30 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 GaGa ................27.11...................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.................................2.....Opole .........26 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32.....1 Novida................21.11..................9......Du bl in.......30.....0 _neti_.........................................3......Lu blin.......25.....0 Lady Love..........15.11...................2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............26.11...................2....Derby( Uk ).....26.....0 lolcia26..............26.11.................2.....Edinburg......26.......0 Liebe..........................................2....Szcz e cin .......26.....1 Samira. .......................................6.....Rzeszów.......2 8.....1 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 syla30...............23.11....................2......W-w a .........29.....1 Malwina........................................3....Sosn ow iec......28.....0 sztuka teria.......14.11....................?.......W-wa..........3 5....2 karola1988....................................2.......Gd ań sk ......20....0 Kiciuchna..........07.11....................1......Gdań s.k.......25....0 Kasia.T21........15-17.11...................2......ok. W-wy.....26.....0 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12....................2.....woj.ś ląskie...23.....0 Koteczek............4.12.....................8....Święt oszów...25.....1 kasza83.............08.11....................2... ....Łódź........25....0 Szuszunia...........4.12......................3....woj. opolskie..26....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? zaktualizowałam ale nie wim czy to o to chodziło. sylwinek dzięki. pyszna kawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a maszynką taką zwykła ale cholera była taka ostra że mam strupa na kolanie :) najlepsze że wczoraj miałam przyklejony plaster ( mój mąż stwierdził że chyba na głowe ten plaster bo taki duzy) i przeszkadzał mi w przytulanku bo nie mogłam nogi zgiac ale daliśmy rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś kupiłam plastry z woskiem do depilacji i przykleiłam sobie pod pachą i szybki ruchem odkleiłam to myślałam że z bólu się poryczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja plastrów jeszcze nie uzywałam ale depilator to chyba sobie juz teraz kupie :D Lolcia czemu takie czarne mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy depilatorze też trochę boli bo to tak wyrywa jakbyś pęsetą wyrywała lolcia proszę mi tu myśleć pozytywnie a nie czarne myśli mieć no to mówiłam ja Sylwinek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek jak ja bede wszystko za jakies 2 tygodnie widziała w czarnych kolorach to kopnij mnie w d***!!! Masz moje pozwolenie :D A Lolcia głowa do góry, bedzie dobrze :) zobaczysz :) wróżka Grażka CI to mówi :D Gdzie nasza Aga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka z wielką chęcią ci kopa zasadzę że na księżycu się znajdziesz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nasza Agusia po zalaniu foremki leży może do góry nogami :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D albo pracuje ciężko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia jak nie chcesz lecieć na księżyc to myśl mi tu pozytywnie :D moja mała postawiła przede mną tablicę i mówi że mam oglądać Shreka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ale tak mocno to nie :P teraz możesz kopa zasadzić na szczęście, jak masz taką długą nogę :D Jak chcesz to mogę Ci oddać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka to nachyl się raz dwa trzy no i dostałaś kopa bolało teraz ja chcę kopa a wpadnij na Shreka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz Ty sie nachyl :) i co bolało? ide sobie umyc włosy :o Sylwinek chyba nas olały koleżanki :o normalnie WSTYD!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poskoczyłam aż w kaloryfer uderzyłam poczekam za Tobą o sama ze sobą nie będę pisać Drogie koleżanki nie ładnie tak się nie odzywać :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha 2 czarownice sie zebraly :D i nawijka od rana:D a ja spalam dzisiaj do 10 :D czs ang, troche jestem zla bo juz do tej pory moglam posprzatac:) dzisiaj mama wolne dlatego o 7 kawki nie parzylam:) wczoraj bylo takie szybkie przytulanko,przed snem, dzisiaj tez zadzaialamy i jutro...czekam na bol jajnika, bo to oznaka owulacji u mni zawsze..a sluz od kilku dni ladny mialam;D ksiazkowy;p lolcia:) wiem, jak sie czujesz..u mnei ptrzreczucia zawsze sie sprawdzaja, ale nie koniecznie widze wszystko w czarnych barwach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mówiłam że Agusia leży do góry nogami żeby foremka się lepiej zalała :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jesteś usprawiedliwiona :) Dobrze, że było przytulanko, nie ważne że szybkie ważne żeby skuteczne było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja w koncu znalazlam chwilke, juz posprzatane , wyprane zaraz bede gotowac ... a o 13,45 po michala do przeszkola wiecie jaki to jest klamca od malego symulant mowi do mnie ze nie idzie dzis do przedszkola bo chory jest i chce do doktora a ja do niego ze doktor da mu zaszaczyk w tylek a on nie zbada mnie tylko, ale nic mu nie jest i poszedl do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy skuteczne, mam nadzieje, ze tak, wlasciwie, nei wiem czy mam owulacje juz;) jeszcze jajnik nie daje mi znac, dam wam znac, jak bedzie, bo ja zawsze to mocno odczuwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... ja tez dzis wolne mam Aga :) Obudzilam sie po 10 czasu ang, i jeszcze w lozku jestem, bo taka zmeczona sie czuje ze moglabym zostac w lozeczku dzien caly,czuje sie jakby mnie grypa dopadla, taka jestem slaba... Ale musze sie szybko zebrac bo duzo spraw do zalatwieia dzis mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia.osa obie wolne mamy:) jak milo:) ja sie nigdzie nei ruszam, chrzanie psrawy do zalatwenia:) jak Ty taka zmeczona, to moze to jakies oznaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa staranka chyba były skuteczne bo to ciąża jest! oby u Agi tez takie były i u nas wszystkich po kolei jak leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok popisalabym ale mam dom do ogarniecia;) sniadanko, kapiel, tyle spraw, napisze jak sie ogarne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, musze sie ruszyc, a zasypam na stojaco.... Ale jak wroce to sie oloze...juz o tym marze :) Aga w ogole nie mysle o o bjawach, czuje sie jakas taka zmeczona i apatyczna, ze nawet nie chce mi sie myslec, dziwne ale dobre, dowiem sie za kilka dni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj poszykowalam ciuszki po michalku i wszystkie bez wyjatku oddaje dla takiej biednej rodziny , urodzilo im sie trzecie a bieda az piszczy nie robie tego dla doroslych a dla tych dzieciaczkow serce az mi sie kraja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×