Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Syla też sle buziaka, tylko nie wiem jak zrobić żeby wyszedł :P Sylwinek, do faceta to powinni dołączyć instrukcję obsługi, co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi26 nie wiem kiedy testować. Boję się cholernie :) Sprawa wygląda tak, że cykle mam średnio 29 dniowe, ale był też taki 26 dniowy. Dziś jest 30dc. Poczekam pewnie gdzieś do środy, czwartku i spróbuję. Objawy na dziś to lekkie skórcze w dole brzucha, szyjka macicy nadal wysoko, lekki ból piersi (głównie sutki mnie bolą, ale jak biegnę po schodach to bolą całe :D), mam większy apetyt i podobno blada jestem (tak mówią inni). Dzięki wszystkim za trzymacie kciuków. Super by było jakby się udało. Widzę, że Wasi faceci też mają owulację i napięcia przedmiesiączkowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudzici to go obudziłam :D a on mnie to nawet 2 razy hihihihihi:D więc dzisiaj lekko niedospana chodzę :D ogólnie stwierdzam że coś jest w tych starankach bo jak narazie jeszcze sie nam nie znudziły :D tylko oby skuteczne były :o bo z tym to już bywa róznie:( zreszta same wiecie co mam na mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla to ładnie się staracie :) Ja też lubię jak mnie mąż w nocy budzi na przytulanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez lubię tak na śpiocha hihihiih:D Tylko że by cos było z tych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że będzie i wszystkie przeniesiemy się do tabelki na dole. Kto teraz czeka na okres? Sama jestem? Czy ktoś też żyje w nadzieji na najbliższe dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka facet powinien być na pilota :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tak na śpiocha najlepiej ale to nie dla mnie jak mój wróci z trasy wieczorem to śpi jak niemowlę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może by tak uporządkowac tą tabelkę po kolei datami to bedzie widac kto kiedy testuje :) co myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Przepraszam, że tu ostatnio nie zaglądam, ale nie mam czasu. Mam pytanie odnośnie wiesiołka :) Czy bierzecie go przez cały cykl czy tylko do końca dni płodnych? Mi się właśnie skończyły i nie wiem czy dalej zarzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek :classic_cool: oj powinien byc na pilota :) ale pomarzyc dobra rzecz :) chyba przemawia przez nas feminizm :P ja tez czekam na owulację :) ale narazie nie tracimy czasu i ćwiczymy przed :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla nie wiem czy to dobry pomysł, bo trzeba będzie non stop ją zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAŻKA- trening czyni mistrza !!!!!!!!!!!!!:p ja też tak robię i uwazam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla ja zmieniam swoje dane:) wszystko u mnie aktualne;) ostatnia@ byla 4.11...czyli to moj drugi cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAGA- chodziło mi o to ze jak któras nie zaskoczy choc nie dopuszczam takiej obcji to łatwiej sie po prostu na koniec przepisać ale to tylko była moja propozycja i wcale sie nie upieram przy niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny dajmy spokuj tej tabeli :D zostaje taka jaka jest i kropka :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka dobrze że za marzenia nie idzie się siedzieć bo byśmy chyba dostały dożywocie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:P:P ja nie ćwiczę bo mój jest w pracy wczoraj wyjechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale Syla masz racje;) trzeba aktualizowac tabelke:) tak lepiej bedzie, kazdy bedzie wiedzial co i jak:) juz to widzialam na innych tematach:) wystarczy skopiowac ostatnia aktualna tabelke, zmienic swoj wpis i wkleic na nowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanko odnosnie tempki :) czy jak już się zaskoczy to tepka nie spada po niżej 37C czy nie ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spadła dopiero w dzień @ :( a tak utrzymywała sie po owulacji 37.2, 37.3. Sylwinek oj siedziałybyśmy na 100% :) facet na pilota to bylo by cos :D i najlepiej na baterie, żeby nigdy nie był zmeczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się aktualizuję :D STARACZKI: NICK...... ............O@...... .TEST... .CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. agi26................04.11...03.11(-)........2......Londyn. .....26 Sylwinka............10.11..10.11(-).........2.....Jaroci n.......25.....1 A.N.N.A..............10.11.......?............6......Barlinek......30 ninam................15.11....................2.....Ostrołęka.....31.....1 milka czekolada....13.11..13.11(-)........5.....Sieradz........26 GaGa ................01.11....................2....Birmingham... 29.....1 AguniaAgusia.......06.10.......?.............2.....Opole ........26 magdafikus.........10.10.......?.............1..Zduńska Wola..32.....1 Novida..............25.10...21.11............2......Dublin.......30.....0 _neti_...............02.11.......?.............3......Lublin.......25.....0 Lady Love..........15.11......?.............2....Ruda Śląska....19.....0 aska.osa............28.10......?.............2....Derby(Uk ).....26.....0 Liebe................24.10......?.............2....Szczecin .......26.....1 Samira. .............24.10 .....?.............6.....Rzeszów.......28.....1 dowa................14.11......?.............7......Łódź.. ........29.....1 syla30...............23.11......?.............2......W-wa .........29.....1 Malwina.............05.11......?.............3....Sosnowiec......28.....0 sztuka teria.......14.11.......?............?.......W-wa..........35....2 karola1988.........14.10......?.............2.......Gdańsk ......20....0 Kiciuchna...........07.11.....?..............1......Gdańs.k.......25....0 Kasia.T21...........19.10......?.............2......ok. W-wy.....26.....0 lolcia26...............26.11.....?.............1......Edinburgh....26.....0 Symptyczna79.....11.11......?..............?......Wrocław.....29.....0 ssscarlet............01.11......?..............?....woj.lubelskie..29.....0 Grażka23...........06.12......?..............2.....woj.śląskie...23.....0 Koteczek............4.12.......?..............8....Świętoszów...25.....1 kasza83.............08.11.....?...............2... ....Łódź........25....0 Szuszunia...........4.12.......?...............3....woj.opolskie..26....0 zabcia86...........11.12....15.12...........6......kuj-pom .............. Lupi,................ 9.11.... 8.11(-)..........2.......Bielsko......23 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09................32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze propozycję, by zamiast ostatnia @ napisać datę planowanej @. Wiedziałybyśmy komu zbliża się @ i za kogo trzymać kciuki by nie nadeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam napisaną datę planowanej i wydaje mi sie że tak by było lepiej ale mogę zmienic :) dla was wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tego względu, że nikt nie pamięta ilu dniowe mamy średnio cykle i ciężko innym policzyć kiedy która ma termin spodziewanej @. Dlatego każda wpisałaby termin spodziewanej @ (każda zna średnią długość swoich cykli) i innym byłoby łatwiej dopingować by tego dnia @ nie nadeszła. Kto się nie zgadza ręka do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×