Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Nie robiłam. Twarda jestem :D Dziś 31 dzień i @ nadal nie ma. Poczekam gdzieś do powiedzmy weekendu i zrobię wtedy. Wolę tak czekać niż zrobić za wcześnie i się rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrez rob jak uwazasz:) ale zycze, zeby byla ciaza:) trzymam kciuki i zagladaj tu infoirmuj oczywiscie;) nie mam pomyslu na obiad;( i na pewno nie kupie pomyslu na :D bo nie lubie tych pomyslow;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę poczekać po prostu, żeby wyszło co am wyjść. Dziś co prawda już jest po terminie i mogłabym testować, ale boję się że za wcześnie i nic nie wyjdzie więc poczekam. Oczywiście dam znać :) Test czeka w szafce. Co do obiadu to może jakieś spagetti? Szybkie danie i będziesz miała więcej czasu dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia szkoda, że nie chcesz testować. Ja to będe w dzień planowanej @, jak ma wyjść to i tak wyjdzie :) Właśnie skończyłam robić kolczyki - 30 par :) moje hobby i mały interes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tym bardziej, ze mam dzisiaj wolne....ale to spaghetti sie nam przejadlo juz troche;)myslalam o jakiejs pozywnej zupce;) moze. a moe kapusniak z kiszonej kapustki:) zdrowy na jesienne dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapuśniak mam dziś na obiadek. Mamuśka zrobiła :) grażka cykam się, no :) A teraz pytanie czysto teoretyczne. A jeśli wyjdzie pozytywny to co dalej? Jaki plan działania? Bo na gina to chyba za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cykaj się noooo :D:D:D później badanie beta i wiesz na 100%, że będziesz mamuśką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka wyslij mi swoja oferte:) tzn moze masz stro czy cos;) lubie takie cuda a chce zamowic dla siostry pod choinke;) tez chcialam sie za to zabrac, ale ni mam czasu, za to neidaleko mam sklep z koralikami dla dziewczyn, ktore sie tym zajmuja, oszalalabys jakbys tow szytsko zobaczyla:):) robisz moze tez naszyjnkiki:)>>albo korale>>>>?????????chetnie cos kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do tesco cos kupic na ten obiad bo normalnie bedziemy glodowac;) ale pomyslu wciaz nei mam buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ale tą betę to mam sobie sama robić? tzn iść prywatnie i zrobić? czy najpierw do lekarza i on ma mi to zlecić? A może poczekać jeszcze z tydzień czy dwa i iść do gina, a tej bety nie robić? Kurde, napisałam weta a nie gina :D No no, ten to by mnie zbadał :D Ja również chętnie zobaczę te kolczyki i jeśli to możliwe może bym coś wybrała i kupiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszyjników nie robie ale zawieszki tak :) Mogę wysłać Ci fotkę z gotowymi kolczykami ale niestety te są już robione na zamówienie :) ale jak coś Ci się spodoba to nie ma problemu :) Jasne, że bym oszalała jakbym do tego sklepu weszła. Kurcze najgorsze jest to, że ja musze wszystko zamawiać przez internet bo u nas bieda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja nie wiem jak to jest bo jeszcze nie robiłam bety :) Dziewczyny podajcie mi maila to Wam wysle, ale za jakies 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:D Ja dzisiaj jestem normalnie padnieta :( spie na stojaco i slepia mi zapałki podtrzymują :o a jeszcze dzisiaj mam zebranie w szkole i pewnie po nocy do domu dotre wrrrrrr... Mam do was pytanko ??? bo juz sie kołowata zrobiłam a kto pyta to nie błądzi :) Chodzi mi o tą owulację bo ja mam ból jajnika zazwyczaj i czy powinnam się sexć własnie w tedy jak mnie boli ten jajnik czy jak juz nie boli bo juz zgłupiałam :o wiem ze to głupie pytanie ale nie wiem wiec pytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki ! CZy są już jakieś sierpnióweczki 2009??? CZekamy i czekamy i nic, nie znajdujemy, bo chyba się poukrywałyście:) pozdrawiam z sierpniówek 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam Wam maila. Aga już mam Twój mail, kiedyś podałaś :) ja się zmywam cos ugotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze grazka ze zajmujemy sie tym samym ..ja tez robie kolczyki i czekam na nowa dostawe koraljikow i tych innych bo wszystko mi sie pokonczylo a poprzednie sprzedalam.......jeszcze sprzedaje avon od jakis 12 lat...bynajmniej jakas mala kasa jest i hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudne te Twoje wyroby :) Najchętniej chciałabym wszystkie :D Muszę się zastanowić do czego mają mi pasować i dobrać kolorek. Ledwo się wyrabiam w pracy. Jeszcze dostawę towaru miałam i musiałam wszystko sama rozłożyć. Uff zostało xero dużej sterty dokumentów. Syla ja to bym na Twoim miejscu kochała się przed, w trakcie i po bólu jajnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla jak Cie boli to sie przytulaj:) Grazka zaluje, ze nie mozesz wejsc do tego sklepu:) moze keidys mnie odwiedzisz i Cie tam zaprowadze:) padam i spadam gotowac obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wrocilam do domku...nareszcie :) Teraz mala dzemka bo oczy sie same zamykaja, maz dzis chce mi cos dobrego ugotowac na obiad wiec mam z tym spokoj dzis... choc troche sie martwie coz to on mi w kuchni wykombinuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gotuje bardzo smacznie, ale w kuchni pozostawia po sobie taki bałagan jakby tornado przeszło. No i okna trzeba otwierać, bo nadymione że hoho. Wszystko na największym ogniu smaży i gotuje. Ale nic nie mówię bo jeszcze przestanie w ogóle gotować, a dobre to chociaż raz na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na chwilkę :) Aga żałuje że nie mogę się tam wybrać, pewnie wykupiłabym pół sklepu :D Kasia fajnie, że ci sie podobają :) Ja dzis juz nie wejde bo jedziemy cos zjesc a poźniej barabara :) do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my juz po obiadku:) mielone z pieczarkami byly i mizeria:D mniam. A teraz odpoczywam:) wiec nie wiem czy popisze tutaj Grazka je Aska spi Lolcia pacuje? Koteczek hmm Novida znikla GaGa tez a o Sylwinku sluch zaginal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello... ja po pracy już padnieta jestem... zrobiłam dziś test... negatywny wyszedł, ale to chyba za wcześnie jeszcze... jak myślicie??? 19 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×