Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka bo byloby niesprawiedliwie sie dzielic;p skoro sa tylko 3 male kawaleczki;p to komu mam dac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres przytulankowy jest zawsze taki slodki i pelen energii, a najgorsze dni potem, niepewnosc i hormonalna hustawka, nie znosze tego :( Teraz sprzatam i gotuje, pozniej moj brat z narzeczona wpadnie do nas, wiec bedzie mily wieczor i spokojny juz :) Agus jedz slodycze a co, przynajmniej energii duzo bedzie :) i dobry humorek :) Sylwinka coz dzis dobrego gotujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak komu mi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nic nie robię bo mi się nie chce jak mi się skończy @ to wtedy będę miała energię do pracy :) a jak tam ryba po japońsku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra wyszla, mezowi smakowala, na dzis ma jeszcze troche, bratu chce dac bo lubi rybki :) No i dobrze Sylwinka, odpoczywaj sobie i zbieraj sily :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim !!!! :) Słuchajcie, przepraszam że nie piszę z Wami na bieżąco tylko pojawiam sie i znikam.Mój mężuś często siedzi na kompie,albo jestem zmęczona po pracy... Mam wiadomość !!!!!!!! Miałam dostać okres 09.12.2008 i nic do tej pory.Pierwszy raz mi się tak opóźniła @ Więc zrobiłam dziś test jak tylko wstałam z łóżka.Po 2 minutach pojawiło się małe zaróżowione pasiątko (pasek)tak długo wyczekiwane i wypatrywane w poprzednich testach :)))) Jestem w ciąży !!! :) jeszcze się upewnię na 100 % u lekarza,bo test to 99 %.Sprawimy wszystkim świetny prezent pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię Wam taka zamotana się czuję :) tym wszystkim. PO pracy pojechałam do sklepu i kupiłam śliczną torebeczkę taką malutką i zielone skarpeteczki niemowlęce takie słodkie,wsadziłam do jednej z nich test z pozytywnym wynnikiem :)) i przyjechałam autem do domku.Chcialam poczekac do wieczorka ale nie mogłam wytrzymać i dałam upominek mężusiowi !!!!! :) zaglądnął do srodka i spytał: "naprawdę??' :) i w mig mnie przytulił.Tak się cieszymy.jejku..... chyba można zaufać testowi???? nie ma tak ze pokazuje nieprawdę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna79 gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i troszkę zazdroszczę :) , ale wiem że naperwno każdej z nas sie uda upragniona dzidzia :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za gratulacje :) Życzę Wam też tego cudownego uczucia ,że maleństwo jest w Was. :) Na pewno każda z was dziewczyny będzie mamusią :) ja też trzymam kciuki. buziaki :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............24.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie lsko.........23......0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 olenka81............12.12..................4........Lond yn..........27....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......8...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..4............13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79.......???.....??? :).................29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) milka MAJA/MILOSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co juz dzis pisałm ze u mnie pustynia ale co sie okazało po południu ,ze normalnie mam chyba dzis owulke , boze tak pozno no i by sie zgadzała ta niska temp :) no to dzis znowu działamy ale te nasze organizmy lubia płatac figle .Ale juz nie wiem czy to co wczesniej myslałam ze owulka to co to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D helloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo a Wy gdzie jesteście 😭😭 kawka już czeka na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ja własnie wróciłam ze szkoly 💤 ale mi sie wstć nie chciało , jeszcze autko musiałam rano skrobać brrrrrrr , zimno🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie dziewczynki! Sympatyczna wielkie gratulacje! jak ja bede w ciazy, to tez chyba bede chciala zrobic taki maly prezencik, a nie powiedziec :) Dziewczynki, widze ze starania na calego tam ida! Super! Mam nadzieje ze beda owocne i za kilka tyg, bedziemy tylko slyszec o dwoch kreszkach na testach! A ja za wami od razu podaze w styczniu! Aga moj lot ciezki, bo kac, zmeczenie po imprezce itd... ale juz w domku rodzinka sie mna zajmuje! Oj jak fajnie jest miec mame obok! buzka dla was wszystkich i milej niedzieli zycze! PS milych i owocnych staranek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kolejnych przyszłych MAM!!!! U mnie zaczynają się dni płodne, dziś 11 dc więc mam nadzieję, że uda się nam poprzytulać :D Kilka dni temu odebraliśmy film z wesela i jest cudowny:D Jak dobrze powspominać tamte cudowne chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Sympatyczna :) Ja dzisiaj nieszczególnie się czuję. Męczą mnie mdłości, jak wstaję to zaraz mi się w głowie kręci... No i nie mam apetytu na jedzonko :/ A ty zaraz do babci mojej na obiadek mamy iść :/ Moja ulubiona zupka będzie - barszczyk ukraiński :p Aisa, Ania i Kiciuchna to działać, żebyście się znalazły w dolnej tabelce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starania były co dwa dni a nawet częsciej:) temperaturka dzis znowu wyzsza a wiec owulka jednak była:) teraz bede czekac na wyniki :) mam nadz na prezent na świeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim starajacym sie teraz duzo energii :) Czekajacym na staranka odpoczynku by sil na mnostwo przytulanek zebrac :) A naszym mama z fasolkami w brzuszku duzo zdrowka i dobrego samopoczucia :) LENIWA NIEDZIELA :) :) :) Aga wyslalam Tobie zaproszenie na facebook :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Kiciuchna.........31.12....................3......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............24.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie lsko.........23......0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 olenka81............12.12..................4........Lond yn..........27....0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......8...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..4............13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79.......???.....??? .................29...........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) milka MAJA/MILOSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech....niedziela:) wszystkie znikly, kjakie tu pustki:) Naz dzien byl dzisiaj pracowity, ale niestety poza lozkiem....bylismy w ogromnym centrum handlowym niedawno otwartym- Westfield- nogi mozna zmeczyctotalnie....obkupilismy męża:) nowe prefumy spodnie swetr koszula itd itp:) zasluzyl sobie:) ja nie mialam sily na przymierzanie. Pozniej obiad w polskiej resauracji, bo umeiralismy z glodu...ale pojadlam, kupilam sobie tez bialy ser, bo robie ciatseczka jtro i Twoj STyl:D a teraz kapiel i piwko polskie:) zc nie umierac, na obczyznie polskie rzeczy smakuja i sprawiaja radosc inaczej:) Polusia:) trzymaj sie cieplo Anna i Kiciuchna ja tez plodne dni zaczynam ale nie wiem czy damy dzisiaj rade poszalesc, po tak meczacym dniu....👄dla wszytskich [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, co do tych polskich rzeczy i przysmakow to doskonale cie rozumie. Ja dzisiaj zrobilam pierogi ruskie (niby ruskie, ale dla mnie bardziej polskie) ... taka mnie ochota naszla. Mnie meczy @ , ale w swieta zaczne dzialac i mam nadzieje, ze za miesiac wpisze sie w dolnej tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Poniedziałek w pracy - ciężko było wstać. Dostałam w piątek @, czyli mój cykl trwał aż 37 dni. Organizm mi wariuje, bo 2 dni przed @ miałam płodny śluz...na taki przynajmniej wyglądał. Teraz pozostaje mi czekać znowu trzydzieści parę dni, czy się nam udało czy nie. Może przez @ mam taki humor niefajny, pewnie przejdzie mi po pierwszych przytulankach :P Pozdrawiam cieplutko wszystkie dziewczynki i życzę dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna GRATULACJE!!!!! :) Kruszyna szkoda że @ przyszła :o Sylwinek,szefowa gdzie jesteście? Ja wczoraj cały dzien chodziłam po górach :D Moja wielka miłość :) Zaraz po mężu oczywiście :D zdobyliśmy dwa szczyty :D Wypad się udał, było świetnie choc bardzo zimno :) Po wiesiołku to mam powódz, ciekawe co bedzie w płodne dni :P jak narazie to przytulamy się co dwa dni, tak jakoś wyszło zaraz po @ i chyba tak zostanie do konca cyklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczynki :) Dziękuje za gratulacje od WAs :)) równie życzę WAm żebyście\" zafasolkowały\':) Jejku trochę się boje aż minie brzuch boli dołem,,,bo chcę pójśc do gina potwierdzić czy na 100 % będę mamusią.Tam gdzie jestem zapisana do corfamedu nie mam szans przed swietami więc spróbuję wepchnąc się do takiego dobrego gina...tylko pytanie;\"czy on mnie umówi na badanie\"??? taak bym chciała miec 100 % pewność ... -tydzień temu powinnam mieć okres, a nie mam -bolą mnie strasznie sutki i piersi -test po ponad minucie wyszedł pozytywny -sikam co godzinę chyba :) (na początku myslałam że przeziębiłam pęcherz :) ...argumenty mam :))) ale chcę to usłyszeć od lekarza.. jak się uda wepchnąć...to Wam napiszę wieczorkiem ;))) 100% nowinkę trzymajcie kciuki proszę oby to nie była jakaś pomyłka albo choroba :((( buziolki :***** tylko z Wami o tym rozmawiam poza mężusiem,bo innym powiemy w czasie wigilii :) jejku aż brzuch mnie boli.. dobra to ja kompu kompu idę zrobić i do gina ...pappappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna trzymam kciuki :) nie denerwuj się, wszystko bedzie dobrze :) Koniecznie napisz jak wrócisz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka nie ma mnie :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja się martwię o Ciebie a Ty szczyt zdobywasz :D:D a w dni płodne też będziesz zdobywać szczyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pisze z pracy, wczoraj ubralismy choinke;) nie przesadzam z dekoracjami, ale jakies symboliczne rzeczy beda:) z pracy wychodze o 14 :) musze posprztaac, a jutro mam wolne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×