Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Wiedzialam, ze moje dziewczeta swintusza, wiec mnie przyciagnelo do kompa :) :) :) :) I tak trzymac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To pomaga zajsc w ciaze :) :) :) Kruszynka, wyglada na to ze pieknaowulke mialas, no i przytulanki byly, wiec teraz tylko pozytywnie mysl..... Dorka, tylko sie nie denerwuj jeszcze ze usmiechu ba testach nie widac, bo ja sie tez stersowalam, 14, 15, 16 nic, a bylam pewna ze wlasnie w tych dniach mam owulke, potem 17 i 18 nic, juz bylama taka wkurzona na swoje cialo a potem 19 okazalo sie ze to ten dzien, dzialalismy w ten dzien i 4 dni po, tak na wszelki wypadek :)) I warto bylo... Sylwinka, kochana Ty zawsze o mnie myslisz 😘. Pierwsza tak dobra noc, zero bolu, oby tak sie utrzymalo, ale luteine biore,chcialam nie brac ale coz musze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, to super ze sie dobrze czujesz! Z tymi testami to tak jak z ciazowymi prawie! Teraz czekam na buzki, pozniej na dwie kreski - zwariowac! Mam nadzieje ze test sie do mnie usmiechnie w sob :) Asia a jak sie usmiecha to znaczy ze dokladnie w ten dzien masz owu, czy w nastepny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, dzięki, kochana jesteś :* Dorka - kciuki zaciśnięte mam mocno, wszystko napewno będzie ok :* Sylwinka - pożeracz pierwszych stron jesteś i tak Ci chyba zostanie :D Banana nie urwę, gdzież bym mogła takiemu skarbowi krzywdę zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te testy pokazuja ze poziom LH sie podniosl, czyli max 30 godzin i powinna byc owulka. Dobrze wiec sie przytulac w ten sam dzien co buzka i jeszcze min 2 nastrpne, bo nigdy nie wiadomo jak to nasze jajeczko bedzie sie dlugo szykowalo by dojrzec i przyjac plemniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ja chyba też od kolejnego cyklu będę robiła te testy (o ile nie uda się w tym zafasolkować) :) To pewnie wtedy będę pytać tych doświadczonych w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam nadzieje ze pracowity weekend mnie czeka no i jeszcze poniedzialek! Juz nie moge sie doczekac! Fajnie bedzie sie przytulac, wiedzac ze jest owu. Nie wiem czemu, ale mam jakies przeczucie ze bedzie jeszcze lepiej niz normalnie, bo jeszcze wiecej milosci w tym bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, po takich szalenstwach to zadne testy nie beda potrzebne! Tylko ciazowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, Dorka ma racje :) Ja trzymam kciuki za ten cykl :) My z mezem czesto wspominamy nasze szalenstwa lokowe, by dzidzusia miec, super jest pamietac i wiedziec kiedy stworzylismy malenstwo :) I tego Wam zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - no ja myślę :) Dalej czuję jajnik, śluz też jest, temp wyższa niż przez ostatnie dni, więc działam cały czas. M nic nie mówiłam, jak się uda to spłodzi dziecko prawie nieświadomie :D:D:D Nie wiem czy w weekend będę na kafe, ale w poniedziałek z rana nadrobię zaległości i się odezwę:):) Bo przecież trzeba dać znać jak po weekendzie, Ty Dorka też musisz się zameldować w poniedziałek z rana - o ile wstaniesz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - dzięki :):):) A tak w ogóle to wszystkie jesteście kochane :D:D:D Ok, uciekam już, do "zobaczenia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstac czy chce, czy nie musze, bo do pracy trzeba zasowac :) Kruszyna, wroze ze jestes nastepna w kolejce na zafasolkowanie :) Asia, ja tez tak rozmawialam z ukochanym ze z jednej strony fajnie stworzyc dzidzie bez myslenia o tym, ale z drugiej chyba jeszcze piekniej o tym wiedziec, i pozniej wspominac te chwile! Ja juz nakupowalam zapachowych swieczek i zrobie z mieszkania oaze milosci! Na romantyzm mi sie zebralo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje kochane świntuszki :D:D:D Ja właśnie wróciłam i strasznie boli mnie brzuch :o @ jeszcze nie daje o sobie zapomniec :O Moja Emilcia jest taka kochana :) Zacałowałabym ją normalnie taka słodka :) Kruszyna jak fajnie, że masz owulacje :) Tak czułam - jednak dobra ze mnie wróżka :D działaj i Ty Dorka też w weekend i bedą 2 kreski jak malowane :) Mojego męza chłopaki za tydzien bedą sie szykowac do wielkiego skoku :) Juz sie nie umiem doczekac :D Sylwinek Tobie pierwszej pokaża sie na tescie 2 krechy :) Dzisiaj w wiadomościach na rmf-ie mówili, nie słyszałaś? Asia, Syla, Polusia i cała reszta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie tez cos slyszlam - ciaza, sylwnika ... no i jeszcze mowili aby domy zabezpieczac, przez wysokimi tonami dochodzacymi z sypialni kruszyny i Syli :) Grazka, tym razem juz na 100% sie uda! Niech chlopaki juz trenuja bo wyscig juz niedlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie słyszałam 😭😭 ale oni się zawsze mylą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale jestem popularna nawet w radiu mnie znają :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Ciebie wszędzie znają :p:p:p Właśnie wcinam sobie pierogi ruskie :D A zupkę to przyznaję się jadłam u babci :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie to dobrze! Ja pije juz chyba 10 kawe aby nie zasnac przy komputerze! Juz chce do domu, dzieci robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. MERY27...............1,12...................3.......Wrze snia.....27....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 .....0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23......0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................23.01(?)...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......12...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........10...............06.08.2009............ . ..26..........??? GaGa_..........9............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......10...............08.08.2009............. .22..........??? koteczek19833..9..........13.08.2009.................2 5............ lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 7 .......19.08.2009 ............29...........??? aska.osa..............5...........09/09/09.............. .26...........??? Klaudia.P............6...............(),(),09........... .....21...........???? K. Liszt.........3.................14.09.2009 (?)..........26...........??? Asiaaaa.......9............16,08,2009................... ..22..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykasowalam się ze staraczek. przed chwilą zrobiłam zwykly test ciazowy (nie super czuly) i pokazala sie druga rozowa kreska :D ale ze to dopiero 29 dc to do zaciazonych sie jeszcze nie zapisuje... jeszcze mi trudno uwierzyć. ale w tą różową kreskę to mogłabym się wpatrywać godzinami... takie odległe mi się to wydawało.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie GRATULACJE! Piekne wiesci! Wpatruj sie ile sie da! Ja tez bym sie godzinami gapila :):) No to teraz to juz super jestem zmobilizowana do starania sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile zajely staranka, bo nie pamietam z tabl! Rozumiem ze dzis swietujecie z ukochanym? Wie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wie... powiem jak bedziemy sami bo do jutra mamy gosci w domu.. to byl 4 cykl staran.. bylo roznie.. raz z wiesiolkiem raz bez, nogi do gory PO i t d. ale w tym cyklu nie stosowalam nic z tych rzeczy.. no moze poza tym ze po przytulaniu kladlam sie spac zeby kijanki spokojnie dotarly... ten cykl roznil sie od pozostalych tym ze strasznie intensywnie wszystko czulam.. tak podrecznikowo owulacje, potem implantacje i potem kolejne objawy ciazy.. wczesniej nawet z testami owulacyjnymi nie potrafilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miałaś tak jak ja :) Tyle, że ja nie próbowałam nigdy testów. Pewnie nie możesz się doczekać jak goście pojadą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglada na to ze nam sie udalo.....ale od kilku dni mam skurcze czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie chwilowe skurcze, bole jak na @ tez mam.. ale mysle ze to nic niepokojacego... a testy owulacyjne to stosowalam dwa cykle temu. teraz nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) miałam sporo do przeczytania.Wow jak dużo pisałyście :) Staraczki trzymam kciuki !!! na pewno się Wam uda. Nie było mnie bo chora byłam.Gardło zaatakowało i kości łamało ale juz lepiej choć nadal czuję że boli :( byłam w aptece i powiedziałam ze jestem w ciąży i dostałam septolete ziołowe tylko to i pół opakowania.Chociaż tyle. Fajnie że jesteście wesołe,tyle się posmiałam z waszych kawałów i tekstów o bananach :) Strasznie odrzuca mnie od jedzenia,a szczególnie od mięs,kiełbas,ryb smażonych....jakoś mogę jeść sery ,mleko i owoce. Jak na razie z 5 razy wymiotowałam, ale ciągle mnie mdli na zapachy i jedzenie nawet na samą myśl..blee.Boję się o wyniki jak wyjdą następnym razem. Wracam do łóżka bo zmarzłam ,a boje sie o dzidzię. Pozdrawiam Was cieplutko :* Niedługo się odezwę... STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. MERY27...............1,12...................3.......Wrze snia.....27....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 zabcia86..............09.01.................7.........ku j- p om .............. magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25......0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 .....0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23......0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka................23.01(?)...................2.... .Londyn..........28....0 milka czekolada....10.01.09.................5.....Sieradz........2 6 Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30.......0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 olenka81............16.01..................4........Lond yn..........27....0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26......0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......12...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........10...............06.08.2009............ . ..26..........??? GaGa_..........9............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......10...............08.08.2009............. .22..........??? koteczek19833..9..........13.08.2009.................2 5............ lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? Sympatyczna79....... 8 .......19.08.2009 ............29...........??? aska.osa..............5...........09/09/09.............. .26...........??? Klaudia.P............6...............(),(),09........... .....21...........???? K. Liszt.........3.................14.09.2009 (?)..........26...........??? Asiaaaa.......9............16,08,2009................... ..22..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×