Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka nie mozesz kazdej stronki zabierac! musisz sie troche z nami podzielic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się zbieram powoli. Wygoniłam dzieciaki i czekam na znajomych, którzy mogą wpaść w każdej chwili. Także do jutra.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra! Ja mam jeszcze kilka min w pracy i lece do domku! Samotny dzis wieczor, bo ukochany gra w pilke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze myslalam ze to nie chce wiedziec, a teraz chce, dlaczego nie... mysle ze przy samym porodzie jest tyle wrazen itd ze nie interesowala by mnie plec dziecka byle sie urodzilo, a potem zeby szybko zobaczyc malenstwo i dowiedziec sie ze zdrowe, uslyszec placz, przytulic do piersi, wiec chyba nawet nie bede miala czasu myslec chlopiec czy dziewczynka sie urodzila, dlatego postanowilam wiedziec juz w ciazy :))), a potem chce uslyszec ze jest ZDROWE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam przed porodem mam zamiar miec skompletowana cała wyprawke łacznie z wózkiem, potem po cesarce nie bede biegac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle podobnie koteczek, chce wszystko miec zeby pozniej miec czas tylko dla dziecka i odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tym bardziej ja sobie nie wyobrazam zakupów samej z dwojka dzieci..... teraz miałam serie wymiotów, kiedy to minie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz w domku :D Fajowo ze kazda z nas jest taka inna :) przynajmniej jest ciekawie :) Ja zamierzam miec zrobiony kacik dla malucha, wozek i tak chce kolor kiwi i wiekszosc rzeczy takich uniweralnych :) a niespodzianke i cud trzymac do samego konca. Skoro chlopak tak chce, to ja tez :) bo wiem ze nie wytrzymam jak ja sie dowiem zeby jemu nie powiedziec i calemu swiatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :D Ja dzisiaj jestem pierwsza:D wiec kawke i herbatke juz zrobiłam:) Wstawac śpiochy:) wczoraj miała być przerwa od przytulania ale mój mąż się nie dał :D:D:D jade dzisiaj do siostry dlatego bede tylko rano. Sylwinek mam nadzieję, że @ nie przyjdzie :) i że jakoś przezyjesz ten dzisiejszy dzien bez nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś myślimy o Tobie :):):) Spokojnego dnia Ci życzę :) A ja źle się czuję, brzusio kłuje mnie, szczególnie rano i wieczorem... Trochę podobnie jak na @. Tempka dalej wysoka, @ dalej nie ma - proszę trzymajcie kciuki żeby @ już nie przyszła... Wczoraj się poryczałam wieczorem... Bez powodu... I poszłam spać coś koło 21. Tylko mnie M przytulił przed snem do serducha i powiedział że będzie dobrze. Ale zwariuję w te dni oczekiwania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie :) Będzie dobrze, zobaczysz! Ma do Ciebie ta @ nie przychodzic i koniec:) odgonimy ją wspólnymi siłami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Grażka :) Dopadła mnie jakaś deprecha chwilowa chyba :( Pójdę później do apteki po no-spę, może mi ulży, a w ciąży nie zaszkodzi, więc to mogę wziąć. Dziś mam już 35 dc i biały śluz mnie zalewa, chodzę co chwilę do toalety sprawdzić czy to nie @ czasem. Trzymanie kciuków i dobre fluidki bardzo się przydadzą :) A w niedzielę teścik, o ile skutecznie odgonimy @... Jak ja teraz będę miała takie długie cykle to chyba zwariuję z tym czekaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :(:(:(:(:(:(:(:(:( chciałam tylko powiedzieć że nadal brak @ dzisiaj rano mnie bolał brzuch ale jakoś nie przyszła zobaczymy dalej co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam grażka robiłam test rano i też wyszła jedna kreska czyli że owu jeszcze nie ma, a ja zawsze liczyłam ,że od 14 do 18 dnia to już jest napewno ,zobaczymy czy testy będą skuteczne i czy wogóle coś pokarzą grażka wysłałam email tej osobie od której kupiłyśmy testy żeby dokładnie napisała kiedy je robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś jestem z Tobą. I mocno trzymam kciuki za Ciebie. Ja też jeszcze nie mam @, modlę się żeby nie przyszła... Boże daj mi dzieciątko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grażka dostałaś email od tej kobiety ze stroną na której jest dokładna instrukcja bo ja nie mogę jej otworzyć coś nie tak z moim komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Wczoraj byłam u gina .WIDZIAŁAM BICIE SERDUSZKA MOJEGO MALEŃSTWA !!!!!!! JESTEM PRZESZCZĘŚLIWA :) :) :) :) :) tak ślicznie rosnie.Przez dwa tyg urosło dzieciątko prawie podwójie :) to przez te wymioty :)... no i przybrałam na wadze 2 kilo bo wtedy chudłam na poczatku ;) :) :) :) oj jak dobrze zrzucić ten ciężar ,te nerwy czy wszystko dobrze z dzidzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna - super!!!! To musi być niesamowite uczucie, bicie serduszka i w ogóle... Trzymaj kciuki żeby okazało się że ja też mam już fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczna ciesze się ,że wszystko jest ok z maleństwem i oczywiście z jego mamusią trzymam kciuki będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka oczywiście ,że TRZYMAM KCIUKI ZA KAZDĄ Z WAS STARACZEK I KAŻDĄ ZACIĄŻONĄ żeby było dobrze :) Jak zobaczyłam serduszko bijące to łzy popłynęły mi po policzku ze szczęścia .. :) :) :) Lekarz powiedział mi dosadnie ze nie potrzebnie sie zamrtwiam...ze mam nie słuchac co ludzie mówią ze to mi sie moze przydarzyc czy tamto... mam sie cieszyc z ciąży a nie denerwować ... :) i tak właśnie już mam kamień z serca od wczoraj ;) ;0 :) tak to juz jest ze czekamy na dziecko z utesknieniem a potem sie martwimy o nasza ta małą kruszynkę czy wszystko z nią gra .. Jejku ale nie mam zdjęcia bo lekarz nie mógł "uchwycić kamerką' płodu bo powiedział ze zrobiło mi sie tyłozgiecie macicy i to utrudnia zrobienie zdjecia .ALe MAM SIE NIE PRZEJMOWAĆ !!! :) :) :) :) bo pewnie znów usłysze ze trudno sie rodzi z tyłozgieciem :) a On mówi ze to on odbiera poród i z doświadczenia wie ze dzieci szybko tez wyskakuja wtedy...ze to nie problem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, juz z wami jestes! Przede wszystkim przesylam tysiace buziakow w stron Sylwinki! Mysle o Tobie! No i ciesze sie ze ta @ nie przyszla! No i juz nie przyjdzie :D Kruszyna, a ty z takimi objawami to juz tez mozesz byc zafasolkowana niezle ;) Sympatyczna, strasznie sie ciesze ze wszystko super, teraz juz calkowicie na spokojnie mozesz sie cieszyc! Mery mi testy pokazaly owu dwa dni pozniej niz myslalam wiec z nimi tez trzeba sie uzbroic w cierpliwosc. Grazka, a z takim przytulankiem to na pewno sie teraz uda! Musi! Ja ogolnie czuje sie ok, i staram sie nie nakrecac, ale dzis wnocy mi sie snilo ze rodzilam dziewczynke :) ale bylo fajowo! To chyba przez te nasze rozmowki wczoraj:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna mam jakies dobre przeczucia, ze Tobie sie udalo! Odganiamy ta @ wszystkimi silami! Pewnie juz nie mozesz sie doczekac niedzieli :) Co za ekscytujacy weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co wczoraj lekarz mi wpisał ze to 11 tydzień się zaczął a ja z obliczen od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki czyli 12 listopada mi wychodzi ze 9 tydzien mam ....to ja już nie wiem :) ale czy tak czy tak to fajnie... w ksiazeczce ciąży mam napisane tak: data wizyty 18.12 14.01 tydz ciąży 7 11 według tego sie zgadza ,ale według daty miesiączki 12 listopad mam 9 tydzień to jak to jest ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia :) Moja bratowa tez myslala ze jest w jakims 9 tyg a okazalo sie ze ponad 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz chyba 15 albo 16dc a test owu pokazuje tylko koleczko, zostaly jeszcze 4:D ale jak wyjmuje test z odczytnika, taka cienka kreska niebieska obok gruubszej jest:) moze za male stezenie lh mam;P poki co jakos sie nei martwie, a w ogole mam gosci w piatek z Polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, jak lekarz doliczył 2 tygodnie, to zapłodnienie mogło być w poprzednim cyklu :) Najpewniejsza zawsze jest Beta HCG, pokazuje dokładny wiek :) Ale co tam, najważniejsze że wszystko dobrze jest :) Wczoraj sobie brzusio masowałam wieczorem, trochę ulżyło. I tak sobie myslałam jak to będzie kiedyś z takim naprawdę dużym brzusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×