Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka jak milo cie widziec! Super ze nie przyszla i juz nie przyjdzie! Rob jutro test, bo ja przciez tu zwarjuje z tym wyczekiwaniem! no i co pojawila sie i od razu stronke chwycilas! ty to masz szczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu powiem Ci moja kuzynka ma tak że dwie ściany na czerwono i kolejne dwie na jasny beż umalowała super to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! No to super! Ja czytam w pospiechu, aby mnie nie zlapali w pracy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka też miałam taki plan, ale innym kolorem chciałam zaakcentować ścianę lewą i prawą, albo jedną z nich. Po lewej będzie stała czerwona sofa, więc z jej plecami czerwonej ściany już nie zrobię :( Ale mogę tam zrobić kawę z mlekiem :) a resztę ścian jasną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jak juz pomalujesz sciany i wstawisz kanape, koniecznie musisz nam przeslac zdjecia, bo umieram z ciekawosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, tylko podpowiedzcie mi czy lepiej prawa ściana za mebelkami czerwona a reszta jasna, czy kawa z mlekiem na lewej ścianie, za sofą, a reszta jasna? :) ale mam dylematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz za bardzo jest spozniona i juz nie przyjdzie! W koncu jutro juz beda 3 dni spoznienia, wiec niech ona lepiej juz sie nie pokazuje, bo jej w tylek nakopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wspomnę, że jak się wchodzi do pokoju to najpierw widać tą lewą ścianę, czyli będzie wzrok na czerwoną sofę :) No i teraz czy za nią jasna czy ciemna ściana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia myślę, że na tle kanapy faktycznie fajnie by wyglądała kawa z mleczkiem. Sylwinka super, że się zjawiłaś :):):) Tęskniłyśmy za Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmieniaj tematu :D:D:D:D:D:D:D Powiedz ze zrobisz jutro rano i jak wstane i wlacze kompa to bede miala wiadomosci! to czekanie mnie juz wykancza! Zaraz po Tobie bedzie Kruszyna i jeszcze moja przyjaciolka tez robi tescior w weekend :) ale to wszystko ekscytujace! Kasia a masz juz wybrane kanapy? jak tak to przeslij zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam kiedy sie obudzic :) Sylwinka kochana tesknilysmy.......... Mnie tez ten brzuch jak na @ bolal i chyba bardziej niz w inych cyklach :) Kasia mi sie tez chyba bardziej podoba jak Sylwinka mowi, moj kuzyn tak ma i super to wyglada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, biedulo tak sie wymeczylas w nocy z tym brzuchem, ze sobie drzemki urzadzasz podczas dnia :) Tobie to dobrze! Mi juz niedlugo zostalo i do domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was dziewczyny na razie opuszczam, bo muszę się położyć :/ Coś czuję, że moje zatoki wracają :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka mnie namowila :) A maz bedzie dzis pozno wiec czas nam szybciej zlecial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie nawet nie musze jutro wlaczac kompa bo i tak juz znam odp :D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze jestem lepsza od testu! Jak mi nie wierzysz ze jestes w ciazy to sie zapytaj Grazki! Ona Ci powie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, taki byl moj plan :) wrzesniowe wspolne dzieciaczki... potem jest Kruszyna i Dorka w kolejce i na desre zostawilam Grazynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zapominajmy ze szefowa jeszcze gdzis sie musi zmiescic :) Taki plan mi odpowiada :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×