Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Pobierania krwi i zastrzyków też się nie boję. Gdy byłam mała - od 5 roku życia mniej więcej - non stop chorowałam. Do lekarza chodziłam z tatą i prosiliśmy panią doktor o antybiotyk w syropie albo zastrzykach bo tabletek połykać nie umiałam :D Dawały zastrzyki bo szybciej działały itd. Na tych zastrzykach (jeździliśmy na pogotowie na izbę przyjęć) pielęgniarki chciały mnie kłaść na kozetce, chciały mnie trzymać na siłę, a tata krzyczał żeby dały mi spokój. I stawałam przy krześle, portki w dół i zastrzyk pyk. Dziwiły się wszystkie, że tak znoszę te zastrzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kolejna nawet nie zajeczy przy porodzie! Same dzielne na tym forum :) SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam też bardzo bolesne zastrzyki przez 3 lata jak miałam 7 lat :O i do teraz na zmiane pogody po nich mnie tyłek boli :D Dorka już Cie nie bedziemy męczyły tymi wierłami tylko jak bedziesz niegrzeczna wiec uwazaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiertło Ci utknęło na pewno :D a moja fasolka powiedziała że Dorka jest następna w kolejce i tam już rośnie fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka zdolna ta Twoja fasolka, juz mowi :) oj niedobrze, niedobrze.... przezucilam sie na herbatke zielona, aby uspokoic moj brzuchol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to kawka :) ale zawsze cale dni ja pije, to taka slabiutka z altomatu a dzis drugiej juz nie moge dokonczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno to pierwszy objawy ciązy - niechęć do kawy :) no ale już Cie nie nakręcam i ide obiad gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam nadzieje ze sie jutro obudze z glowa w kibelku i juz wtedy bede na pewno wiedziec, jeszcze przed testem :) ale by bylo fajowo :) nigdy nie myslalam ze bede chciala miec mdlosci :) A co gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja mdłości nie miałam. A tym bardziej wymiotów. Więc lepiej, żeby fasolka była, ale bez tych wszystkich atrakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieje sie, moge miec wymioty np jutro rano, wtedy bym z taka wieksza pewnoscia robila test... jezeli @ nie przylezie w pt... Mam nadzieje ze bede jak moja mama, swietnie sie czula cala ciaze :) mielonki - lubie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki wielkie dzieki za wiare! na prawde pomaga! wydaje mi sie ze po tych wszystkich pogrozkach, moze sie troche bac przyjsc :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka bo moja fasolka ma to po mamusi i już mówi :D:D:D a tak naprawdę przecież musi mieć kolegę no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej :) mamusia jest mocno wygadana :) A moze kolezanke a nie kolege :) Sylwus bedzie twoj chlopak po tylu banankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wiem, ja też wiem :) Dziś moi rodzice mają 30-tą rocznicę ślubu i właśnie ustaliłyśmy z bratową, że zamykam wcześniej sklep i punkt 18 wpadamy do rodziców z kwiatami i prezentem :) Tak więc jeszcze niecała godzinka pracy, bo o 17:30 już się będę zbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokucza przez chwile, potem przestaje... Oj jeszcze kilka dni i wszystko bedzie wiadomo! Oby sie udalo!!!!!! poprosze fluidki od ciezarnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.... wiecie co kochane niestety musze zrezygnowac z pisania na forum,bo poprostu nie wyrabiam sie w czasie... dlatego zostaje tylko na forum na ktorym jestem od roku: ropoczynamy starania i na sierpniu 2009. jezeli kochane bedziecie chciały sie ze mna skontaktowac sylwinka ma namiary,pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kasia takie fluidki w kwiatkach to jeszcze bardziej wzmozona moc :) A czy wy jestescie jeszcze na innych forach? bo ja nie... Jak tylko zafasokuje to sie zapisze to 28dni, bo fajne tam maja te karty ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×