Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no wiedziałam, że jak tylko przyjdzie to wszystkie stronki bedą jej :P:P:P:P:P oszaleć można :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dziewczynki jak na razie nie przepiszę się do dolnej tabelki bo nie mam jeszcze wyznaczonego terminu dopiero jak będę mieć kolejną wizytę to się przepiszę dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Sylwinka pozeracz stronek! Mozesz sie jeszcze nie przepisywac, ale my i tak juz wiemy i to jest najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Kruszynka GRATULACJE !!!! na pewno jesteś w ciąży !!! :) Świetnie juz dwie !!! Sylwinka i Ty :)Teraz uważajcie na siebie i wypoczywajcie jak tylko się da :) Dorka i Grażka czuję że szybko dołączycie do Naszej tabelki poniżej :) zaciążone. Trochę mnie nie było ,przeważnie u Rodziców przesiaduję :) :) :) a taka śpiąca jestem że już się nie bronię przed snem i w środku dnia a nie raz i po sniadanku kładę się pod kocyk.... ;) tak mnie ścina z nóg. Dzidzi w brzuszku rośnie ,widzę zmiany jak piersi mają skórę cieńszą i widać żyłki a wokół brodawek zrobiły się takie guzki powiększone .Czytałam że to są guzki Montgomerego tak sie nazywaja :) Kupiłam sobie w sobotę śliczne 3 bluzki z rękawkiem na 3/4 takie na sznureczek pod biustem i rozszerzane na brzuszku typowe ciążówki :) jedną brązową jedną w kolorze ciała i jedną białą.Będzie co założyć na wiosna-lato a zaoszczędziłam bo kupiłam w galerii na wyprzedaży .Normalnie kosztowałyby mnie 220 zł a dałam 75zł :) Jeszcze poluję na jakieś spodnie ciazowe czarne i białe ,tylko nie wiem za bardzo gdzie ..ale znajdę :) Odnawiam tabelkę :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25..0 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32........1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Dorka..............23.01(?)...................2.... .Londyn..........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09..............4.......W-WA.. ........29.......1 MERY27...............31.01...................3.......Wrz e snia.....27.....1 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25.......0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............14............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................12............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............12.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_...................11...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........11.........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 10.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................7...........09/09/09....... ... .26.............??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? Aniutka*...................5...........23.07.2009....... ...25.............??? lamajra....................5...........15.08.2009....... ......26...........??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? kasza83...................??...........21.07.2009....... .... 25............??? żabka24...................15...........10.07.2009....... .....24..........??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł żabka24..........Paulinka/Dominik,Wiktor lub Igorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super Sympatyczna juz ciazowki kupujesz :) Ja dostalama na gwiazdke duzo kart do sklepow i chcialam od razu leciec na zakupy, ale stwierdzilam ze zostawie sobie jak bede musiala kupowac ciazowe, bo akurat te sklepy maja dzialy dla dzieci i ciezarnych :) Ja wczoraj bylam taka spiaca, ze po 10 nie moglam juz utrzymac otwartych oczu i zasnelam przy ksiazce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero do was dołączam. Tylko nie myślcie, że spałam - byłam już z pieskiem na spacerku i na zakupach :D Pogoda piękna dzisiaj, więc taki spacer był super :D Teraz powoli biorę się za małe sprzątanie - mój narzeczony ma dzisiaj urodzinki, więc nie wiadomo czy czasem ktoś nie przyjdzie... Sympatyczna takie zakupy to super są :D Ja spodnie na allegro kupiła - takie fajny jeansy :) Teraz czekam aż moja siostra będzie miała trochę wolnego i pójdę sobie jakieś bluzeczki kupić :) Chociaż parę takich rozszerzanych pod biustem mam, bo lubię takie nosić :) A co do zmian to już nawet moja siostra wczoraj mi mówi, że mi brzuszek zaczyna być widać ładnie :) Bo tak jak Sympatyczna ostatnio często bywam u rodziców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czytam fajną ksiażke :) :) :) Kupiłam w sobotę w księgarni książkę super polecaną przez TVN Style przez psychologa dziecięcego :) o ciąży ALE FAJNA POLECAM!!!!! Tytuł to : CIEZARÓWKĄ PRZEZ 9 MIESIĘCY !!! świetna :) :) Napisana prosto i na temat i z humorem książka tydzień po tygodniu o ciąży od samego początku od planowania ciąży do jakiegoś czasu po urodzeniu... :) przez odżywianie si e w ciąży do imion do wystroju pokoju do tego co najlepiej zabrac do szpitala.Z humorem napisana . :) :) wieczorem czytam sobie z męzem na głos i oboje wiemy co będzie.On wie co się dzieje u mnie w brzuszku :) jak radzic sobie z mdłościami czego nie wolno jeść bo grozi poronieniem itp :) Książka kosztuje 46 zł wiem duzo sama sie wachałam bo jednA ksiazke juz mam na temat ciąży ale ta jest wyjatkowa i z konca 2008 roku czyi na czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak sobie odpuszczam, ze nic nie robie w tym celu, zero przytulania w lutym moze cos ale styczen juz pozamiatany:D i nei jest mi z tym zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zajde to na pewno kupie :) Moja bratowa juz mi tez naobiecywala duzo ksiazek, bo nakupowala a okazalo sie ze nie moze miec z obrazkami bo jej nie dobrze, wiec mi wszystkie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu moja znajoma pożyczy mi czasopisma "M jak mama " mówi ze tam wszystko jest o produktach dla dzieci o dziecku wszystko...najnowsze. Wiecie co ? jutro Dzień Babci ,jadę na cmentarz do jednej mojej babci a do drugiej Babci zadzwonię .A jak zadzwonię...to powiem dzień dobry Prababciu ;) i powiem ze jestem w ciąży ,to będzie miała o czy myśleć :) Moja Babunia choruje i myśli o chorobie a tak zmienię jej tok myslenia na dzidzię i bedzie sie cieszyć :) :) :) :) :) Kiedyś Mówiła Tak; ' ja chcę tylko doczekać aż wyjdziesz za mąż,i mogę umrzeć" ,potem mówiła ;" no, jeszcze poczekam z tą śmiercia może doczekam aż bedziesz miała dziecko .." Babcia mówiła tak do mojego brata i teraz do mnie ... :) i niech nam długooooo zyje bo jeszcze jeden brat został :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
cześc:) gratuluje Zaciążonym:) bo chyba jeszzce nie zdążylam tego zrobić...ehh ale Wam fajnie:) . Rzeczywiście jutro Dzień Babci ...trzeba o jakiś życzeniach i kwiatach moze pomyśleć....moja babcia jest zawsze zachwycona jak mój Małżonek jej wręcza kwiaty....:)a od mnie buziaka dostanie....w sumie zostala nam tylko jedna babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcie zawsze takie sa :) Ale teraz jak bedzie dzidzia, to jeszcze bedzie przeciez musiala sie zaopiekowac :) Ja mam to szczescie ze mam jeszcze dwie babunie i jedna jest bardzo wyjatkowa! Jade do niej pod koniec stycznia wiec zoorganizuje jej spozniony dzien babci no i dziadka za jednym zamachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda uda sie w tym cyklu! Grunt to pozytywne nastawienie! Ja powoli zaczynam sie nastwiac ze sie nie udalo, aby nie byc strasznie zalamana i miec sile i opchote na nastepne staranka :) A wpisalas sie do naszej tabelki? Wpisz sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ale Wam zazdroszcze ze macie babcie, ja juz od ladnych kilku lat nie mam zadnej babci i dziadka, dosc wczesnie zmarli :( Jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to na drugi dzien pojechalam na cmentarz by powiedziec o tym babci, i tak mi sie czulo jej obecnosc :) Aga, jaki mezczyzna wytrzymal by bez przytulania swojej ukochanej caly miesiac, ale ma cierpliwosc Twoj maz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu po 10 latach razem sex nie jest najwazniejszy, zreszta nigdy nie byl szcegolnie wazny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przykro mi Asia :( Ja nie wyobrazam sobie jak moja babcia i dziadzio odejda :( za kazdym razem jak jade do domu, to widzie jak sie starzeja, ale nadal sa w dosc dobrej formie. Teraz na wiosne chce aby mnie odwiedzili w Londynie, jak mam juz swoje mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki znalazłam w necie na temat tej książki co czytam :) :) :) :) Naprawdę polecam .Rozwieje Wasze wszystkie pytania :) :) ;) To tak jakbyś rozmawiała z przyjaciółką o ciąży (doświadczoną ).Książka już jest hitem. Pełny opis produktu "Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach" Autor: Kaz Cooke Liczba stron: 568 Chociaż rady zawarte w większości poradników dla ciężarnych są zwykle bezcenne, to ich lektura jest równie przyjemna jak mieszanie cementu rękami. W porównaniu z nimi poradnik Kaz Cooke to kąpiel z bąbelkami, to dr Spock pod wpływem gazu rozweselającego - mnóstwo zebranych w pocie czoła informacji, setki rzetelnych i zarazem dowcipnych odpowiedzi na ważne pytania: * Jak grzecznie poinformować rozentuzjazmowaną panią w autobusie, że jeżeli położy rękę na naszym brzuchu, to ból, który poczuje w lewej łydce nie będzie przypadkowy? * Co robić, gdy zamiast tradycyjnego apetytu na ogórki kiszone i miód najdzie cię chęć na precle, śliwowicę i kilka odcinków Janosika? * Czy miłość do potomstwa usprawiedliwia wydawanie na ubranka równowartości kwoty niezbędnej do utrzymania pierwszoligowej drużyny szczypiornistów? * Skąd wiadomo, że to "już"? A jeśli to tylko efekt spożycia wiaderka pikantnych skrzydełek i słoiczka miodu? * Pierwsza wizyta u świeżo upieczonej mamy - który prezent jest bardziej stosowny: goździki i bombonierka obiad z trzech dań w trojakach dla całej rodziny i opłacona pomoc domowa na najbliższy miesiąc? (Mała podpowiedź: tylko odpowiedź "b" jest prawidłowa.) * I jeszcze jedno: czy cokolwiek usprawiedliwia nadanie dziecku imienia "Turbina"? Ta książka jest dowodem, że poradnik, który krok po kroku, w godny zaufania sposób ma przeprowadzić przyszłe mamy (i "tatów") przez najbardziej niewiarygodne i niesamowite dziewięć miesięcy w życiu, nie musi być tak poważny, jak raport z II Krajowego Kongresu Położniczego: * Ciąża tydzień po tygodniu: co się dzieje z tobą i z twoim dzieckiem? * Pierwsze tygodnie po porodzie: szpital i powrót do domu czyli to dopiero początek * Dziennik ciążowy Kaz Cooke: dowód, że nie ty jedna nie masz pojęcia, co to takiego siara, masz czasem ochotę dosypać lubemu strychniny do ziemniaczków i wierzysz, że dwie tabliczki czekolady dziennie to nadal tylko "małe conieco" oraz * Jak się przygotować do ciąży i życia z noworodkiem? * Łzy, jedzenie, siusianie i praca * Faceci, biusty, specjaliści od "dobrych rad" i beciki * Poranne mdłości i inne "skutki uboczne" * Jak wybrać lekarza i położną? * Badania prenatalne: po co, kiedy i dla kogo? * Najlepsze poradnie i poradniki na każdy temat * Rozstępy, ubrania ciążowe, wyprawki, szkoły rodzenia, podróże w ciąży, bezpieczeństwo, imiona dla dzieci i jak być niegrzeczną wobec kompletnie obcych ludzi * Poród i metody uśmierzania bólu * Co cię czeka w szpitalu? * Karmienie piersią * Depresja? Jaka depresja?! * Pod jednym dachem z noworodkiem czyli sztuka przetrwania A TO RECENZJA JEDNEJ CZYTELNICZEK: To druga książka dotycząca przebiegu ciąży jaką przeczytałam. Pierwsza "W oczekiwaniu na dziecko" jest "ciężka", bardzo medyczna i śmiertelnie poważna. "Ciężarówką..." sprawiła, że o ciąży zaczęłam myśleć jak o etapie w życiu, z którego można się zdrowo pośmiać. Bo jak zachować powagę przy ilustracjach, opisach wpadek bohaterki i jej lęków tak bliskich każdej ciężarnej (w końcu która z nas nie boi się nadwyżki kilogramów, rozstępów i płaskich stóp?) Książka porusza też problemy bardzo poważne: wady wrodzone dzieci, poronienia, cesarskie cięcia, jednak wszystkie informacje są podane w sposób, który nie przeraża. A jak już coś nas przestraszy to i tak bohaterka udowadnia, że wszystko da się przejść i podpowiada jak ułatwić sobie życie i jak prosić o pomoc, gdy jest ciężko. Bardzo przyjemnie się to czytało i chociaż książka napisana jest dla kobiet i przez kobietę, to następnym w kolejce to jej poznania jest mój małżonek. Założę się, że jemu też się spodoba i że zdrowo się uśmieje... i co Wy na to ? :) :) :) My z M. się śmiejemy czytając a zarazem wiele dowiadujemy...zmykam pppapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z samego opisu sie niezle usmialam! Na pewno kupie:) jak zafasolkuje! Pewnie jest tez po ang, zebym mogla razem z ukochanym sie smiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, nawet kiedy ludzie przytulaja sie codzien a nawet dwa razy dziennie to nie znaczy ze ze seks jest najwazniejszy... Nie wazne tez ile lat sie jest ze soba, seks jest czescia milosci, ktora okazuje sie po prostu fizycznie, dopelnieniem zwiazku.... No ale napewno masz swoje powody,.... Oj Dorka, tak strasznie mi czasem brakuje babci, zawsze takie madrosci opowiadala, uwielbialam ja sluchac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, faktycznie ksiazke musi sie czytac super, musze poszukac czy jest tlumacznie po ang :) chetnie bym przeczytala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety też nie mam już babci ani dziadka mój M ma tylko babcię ale babcia jest chora ma Alzhaimera tak więc Ona już nic nie rozumie nie poznaje nas :(:( Aga że my zachodzimy w ciążę to nie znaczy że Ty masz sobie odpuszczać :) Asia dostałaś zdjęcie z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, Ty szczesciaro :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Jak zwykle stronka Twoja. Email mi jeszcze Grazka nie wyslala chyba bo nic nie ma......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×