Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hmm najpierw wymyślił sobie, żebym mu na cito napisała artykuł po angielsku, teraz kazał mi przerwać pisanie tego artykułu i napisać doniesienie na jakiś kongres też po angielsku - mój angielski wcale nie jest taki super, więc ślęcze nad tym po godzinach w domu wrrr. A ostatecznie stwierdził żebym z tamtymi rzeczami poczekała i napisała wniosek grantowy - projekt badawczy. Wymyślił temat a ja muszę cały formularz wypełnić uzasadnienia , kosztorysy etapy realizacji. A żeby to zrobić to się muszę przebić przez artykuły, zaplanować żeby te badania miały jakiś sens. Oczywiście wszystko na już i na wczoraj. Po prostu ma już dosyć. A żeby było jaśniej to pracuje w laboratorium badawczym ;) Dorka a Ty na jakim etapie staranek jesteś?? bo już się pogubiłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti, jak cos to moge ci pomoc z tlumaczeniem. Moj ang jest calkiem, calkiem bo od kilku lat mieszkam w londku :) a ja jestem na etapie oczekiwan na brak @. Ma przyjsc, a raczej nie przyjsc w pt. W tym miesiacu robilam testy owu, wiec wiem ze sie wstrzelilismy :) a ja u Ciebie? mery nic sie nie martw, zaraz bedzie druga krecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka dzięki jak będę miała jakieś pytania z ang to się odezwę :) U mnie już po owulacji, była wcześniej niż zwykle :) Staranka były w odpowiednim czasie, więc teraz czekam.... No to u ciebie na dniach już się wszystko wyjaśni :), w takim razie trzymam kciuki za dwie kreski :D Zmykam do męża, na wspólne oglądanie filmu :) Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, Asia ja też proszę foteczki na maila - polusia86@o2.pl :):):) Ja wam wyślę we wtorek po kolejnym USG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Nieeeeeee no znowu muszę Was budzić :D Sylwinka, Grażka - dzięki za maila. Sylwuś trzymaj się cieplutko, dzidzia piękna :D Ja będę wiedziała wszystko jutro wieczorem. Rano jadę na badania, a wieczorem gin. Będę miała wyniki betki :D Wczoraj bardzo mnie brzuszek wieczorem bolał... Ale położyłam się do łóżeczka i przeszło. Nadal mam taki okres wyczekiwania, ale wykresik mój piękny na 28 dni uzupełniam i widać że jest ok :) No to jak bedzie? Dorcia - w ciąży jesteś i niedługo się okaże na 100% :) Jak już w TV i w radio mówili to napewno :D Następna Grażka w kolejce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja wiem, że bedzie wszystko dobrze u Ciebie bo fasolka tam jest i bardzo sie rozpycha :) przeciez zamieszka tam przez 9 miesiecy wiec ma prawo :) dlatego ten brzuch boli. A ja dzis zrobiłam test i druga kreska jest juz gruba ale jeszcze bladsza od pierwszej,wiec owulacja bedzie pewnie na dniach :) :D:D:D Dorka ale sie usmiałam z tego co pisałaś wczoraj :P fajnie, że było mnie słychac :) ale sciany chyba nie popekały co? Mery wysłałam Ci na maila tą instrukcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Kruszyna ja jestem :) Czytałam właśnie tą lekturę - super! :) Dużo na tej stronce jest informacji i właśnie oglądam i czytam co popadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki grażka przeczytałam dzisiaj robiłam test i jest piękna gruba druga krecha na teście owul teka jak powinna być tak, że dzisiaj będę działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka - mnie też się bardzo ten artykuł spodobał i stronka jest ok :) Mery - to będzie się działo :D:D:D Uważaj, bo tynk ze ścian zleci :D I pewnie będzie słychać aż tutaj :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :) Grazka, na scianach sa juz male pekniecia, a teraz jak sie jeszcze Mery dolaczy do krzykow, to chalupa mi sie na leb zawali :) no ale niech sie wali, aby staranka owocne byly :) Kruszyna, na pewno wszystko dobrze, tak jak dziewczyny pisza, fasolka sie urzadza :) wiec to zawsze troche zamieszania jest :D A ja czuje sie calkowicie normalnie, od czasu do czasu cos mnie zakuje, ale bez jakis znaczacych znakow, no wiec ucze sie cierpliwie czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) niezle wiesci z ostatnich dni, fajnie, ze wszystko w porzadku. ja mam gosci, jestem zajeta, a dzisiaj w pracy, wiec jakos sie nie rozpisuje, a poza tym ten miesiac odpuszczamy sobie, ja chce odpoczac od tego szumu i baby boomu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery nie ma za co :) Zazdroszcze że juz mozesz działać :) Ja wczoraj miałam ostatnie przytulanko dla przyjemności i teraz czekamy na pozytywny test bo mąż wczoraj powiedział, że on chce syna i robimy w tym miesiacu syna :) i powiedział mi że bardzo mu sie podoba imię Ksawery :O Sylwinka pewnie zaraz wejdzie na topik bo napisała mi rano smsa że jesszcze poleży ale ok 10 wejdzie i pewnie ukradnie nam nową stronkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorka dzisiaj mi się śniło że wyszły Ci 2 kreski na teście ja wiem że jesteś w ciąży :D:D a swoją drogą ja rok zaczęłam a ciekawe kto skończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Sylwinka, piekny sen :) Mam nadzieje ze Twoje sie sprawdzaja, a nie ze sa na odwrot ;) Grazka, atakuj na syna! A aga, pewnie jak sobie odpusci w tym miesiacu, to na pewno jej sie uda! A jak dzis samopoczucia dziewczynki? Ja wlasnie wcianam jogurt i batonika z orzeszkow, podobno dobre na mozg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka zle mnei zrozumialas, ja sobie odpuszczam staranka, wiec nei oczekujcie na rezultat:D tak bym to ujela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, doskonale zrozumialam :) i wlasnie jak sie sobie odpuszcza, nie skupia sie na tym i nie liczy i nie obserwuje a zaszaleje sie po kilku drinach wtedy sie wpada :) o to mi chodzilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dziewczyny tynku u mnie tak szybo nie zlecą bo za ścianą mały 5 latek który bardzo czujnie śpi najwyżej poduszka na usta żeby zagłuszyć odgłosy tak narobiłyście mi apetytu że ide atakować męża bo jeszcze śpi po nocce :):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka a kiedy sie w gory wybieracie? :( mi sie ta strona z artykulem nie otwiera :( chyba mam jakas blokade, czy moglaby go mi ktoras skopiowac i przeslac na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy chyba w sobote :) ale jeszcze nie wiemy pewnie bo ferie są i nie wiemy czy nocleg dostaniemy ale to zostawiam na głowie mojego mężusia :) zaraz jade z mamą na zakupy bo własnie dzwoniła i mnie wyciągła wiec co tak bede siedziec w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D to sie usmialam! hurrra sprosna Sylwinka powrocila! Chyba sie juz lepiej czujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie atakuję banana na razie teraz to tylko robota ręczna zostaje :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam fajowo! Ja tez chce sobie gdzies z mama wyskoczyc, a nie gnic w pracy :( jeszcze nic sie teraz nie dzieje - taki troche martwy okres :(:( Ja juz chce weeeeeeeeeeeeeeekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama przyjechała do mnie żeby mi pomóc przy :) dzisiaj się obudziłam o 3 i nie mogłam usnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×