Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Koteczek to może zaglądaj do nas chociaż czasem. Napisz co u Ciebie itd. Chociaż raz na kilka dni, dwa słówka co u Ciebie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wróciłam proche poobcierana ale zadowolona mały był u cioci, a ja wykorzystałam mojego męża było miło co do mojego testowania to jestem w szoku bo naprawde nie spodziewałam się, że dopiero 20 dzień cyklu wyjdzie druga krecha na teści owu przy cyklu 30 dniowym mąż właśnie pojechał w trase ma wrócić nad ranem powiedziałam mu, że ma się nieprzemęczać bo rano chcę żeby mnie \"zaskoczył \" jedno co się sprawdziło, że mam te dni to niesamowita chęć na przytulanie wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery mialam identycznie, dwa dni przed owu az mi sie po nocach snilo! ogolnie nie chcialam sytuacji ze wyjdzie mi pozytywny test i bede sie zmuszac bo dzidzia, do niczego sie nie musialam zmuszac bo ochote mialam straszna! no i wszystko jakies takie wrazliwsze... Oj cudnie! No i sie rozmarzylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mówie mojemu mężowi, że nie nic lepszego niż sex lekarstwo na wszystko, a teraz jak sobie tylko pomyśle to już bym się poprzytulała jedyna przyjemność za którą nie trzeba płacić aczywiście jak ma się partnera... bo inaczej to trzeba by było:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no nie, zawsze jeszcze za darmocha mozna sobie w klubie kogos wynalezc ;) Moj dzis bedzie pozno, wiec pewnie nici z przytulanek...a tak sie rozsmakowalam po tym Twoim poscie :) Mnie strasznie ciekawi jak to jest jak sie jest w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo, bardzo przyjemnie :D Ja sie zbieram powoli, więc już się żegnam. Do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam w ciąży z synkiem a jeszcze nie wiedziałam to pamiętaj, że przeżyłam jeden z nielicznych takich niesamowitych no wiecie o czym mówie że nie zawsze się tak czuje i wtedy powiedziałam mężowi że coś się ze mną dzieje bo jestem taka czuła, że teraz wystarczy, że mnie dotknie to będe w euforii ale namieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namieszalas, ale wiem o co chodzi :) Ja tak mialam jak przy tej owu jak sie przytulalismy :)Zasnelam z najwiekszym usmiechem na buzi :) kurcze, to co to sie bedzie dzialo, jak bede w ciazy :) biedni sasiedzi :D ja sie jescze zasranawiam, czy moj ukochany bedzie mial ochote jak juz brzuch bedzie widac, bo podobno niektorzy faceci nie moga, na sama mysl ze jest tam dzidzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu mężowi bardzo podobają się kobiety w ciąży jak byłam to patrzył na mnie tak inaczej niż zawsze podobało mi się to a co do przytulania w ciąży to nie chciał zbyt szaleć jak już wiedział powiedział mi kiedyś, że się bał, że może coś zrobić i wogóle tak jakoś dziwnie się czuł jak my tu przytulanko a mały zaczął tak kopać, że odrazu się mojemu odechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D no moj pewnie bedzie taki sam, i wcale sie nie dziwie :) A znam takie pary ze meza to krecilo i jeszcze bardziej chcial :D Jej jak mnie prawy jajnik boli, teraz to juz mi powaznie dokucza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie boli podbrzusze i kręgosłup ale w zeszłym miesiącu przypominam sobie, że też tak mnie bolało ja myślałam, że może fasolka rośnie, a to było przed owulką w zeszłym miesiącu przytulanko było między 12-18 dniem myślałam, że wtedy będzie najlepiej, a póżniej stop bo żle się czułam tak jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co sobie o nas myślą osoby, które czytają nasze rozmowy pewnie ale zakręcone baby ciągle tylko o przytulaniach i bananach myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie najgorsze, ze te bole to moga byc przed @ i tez bo fasolka, no i badz tu madra :) Poradzcie napisz cos wiecej, bo weszlam na tamto forum i nie wiem ktora to ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech sobie mysla co chca :) Najwazniejsze ze my sie dobrze bawimy :) ja czasami sie ciesze ze moj nic nie rozumie, bo chyba by padl jakby poczytal :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu czasami powiem, że się któreś udało zajśc ale faceci to raczej nie interesują sie tym a jak opowiadałam mojej mamie, że pisze sobie z dziewczynami starającymi tak jak ja to mama mówi, a skąd wiesz z kim piszesz tyle się teraz gada o oszustach w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na poczatku tez bylam ostrozna, ale pozniej pomyslalam ze przeciez nie dajmy sie zwariowac :) czego sie dowiedza, ze chce miec dzidzie :) no i dobrze niech caly swiat wie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za otuchę :) wiem ze zrobiłam wszystko ale wiecie tez jak to jest z naszymi organizmami, na starankach sie nie skonczy napewno:) mój mąż ostatnio stwiedził ze przez te staranka to nasze plutulania sie bardzo ożywiły (jeśli wiecie o co mi chodzi) Nawet jak nie ma dni płtnych to i tak myśle ze poja przyjemnościa oczywiście \"robimy : coś jeszcze bardziej cudownego. Mąż mowi ze juz hektolitry kijanek wlał we mne hihihi :) to beda długie dwa tygodnie .... Jeszcze wiecie co dziwne jest i lekarz nie bardz u miał to na pierwszej wizycie wytłumaczyć moze ktoras tez tak ma? staramy sie 3 mc a juz w pierszym kiedy czekałam na nie przyjscie @, powiększyły mi sie piersi i strasznie bolały i tak co miesiąc ..bez sensu nie?wiec teraz jak tak bede miec znowu to chociaz bede chciała nie myslec to ból piersi mi to przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) anna999 mnie nigdy przed okresem piersi nie bolą i się martwię zawsze, że z ciąży nici ;), bo podobno wiele dziewczyn właśnie po piersiach zauważa pierwsze symptomy. No cóż nie wiem co Ci powiedzieć, moją siostrę zawsze piersi bolały przed @, a w tym cyklu w którym zaszła bolały ją inaczej bardziej z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chociaż mnie pocieszyłas ze twoja siostre bolały bo myślałam ze juz cos ze mna nie tak? :) ale jeśli takie też moga być objawy przed @ to juz jestem spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dwa cykle przed zaciazeniem bolaly piersi i sie powiekszaly przed @, a nigdy wczesniej tego nie mialam, a w cyklu kiedy zaciazylam, to sutki tylko jakies dziwne byly, i zabrazowily sie, ale u mnie to latwo zauwazyc bo jestem naturalna bardzo jasna blondynka, a sutki zrobily mi sie jak u brunetki :) Dorka, pamietam jak z dwa dni przed planowana @ maz zrobil mi sniadanie i kawke, usiedlismy, wszystko ladnie i pieknie, napilam sie i bleeeeeeeeee ochyda, nakrzyczalam na biednego meza ze zrobil mi niedobra kawe, a kilka dni pozniej juz wiedzielismy ze to nie jego a fasolki wina byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobieta jest inna i inaczej odczuwa ja byłam w ciąży dwa razy pierwsza ciąża od razu zaczęłam się dziwnie czuć dziwne apetyty rolmopsy przegryzałam czekoladowym batonikiem piersi też zrobiły się troszke inne ;jednak w drugiej ciąży po za bólem w podbrzuszu nie miałał żadnych objawów; jak poszłam na wizyte powiedziałam że może mam jakieś mięśniaki i dlatego mnie boli ;kiedy zrobiła usg i powiedziała że to 5 tygodniowa ciąża byłam w szoku @ mi się zatrzymała ale 2 testy ciążowe negatywne i żadnych objawów ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery wyglada na to ze mialas bardzo niski hcg, ze testy nie wychodzily, a to on jest odpowiedzialny glownie np za mdlosci... Ale to prawda kazda kobieta jest inna ale i kazda ciaza jest inna... Ja od kiedy jestem w ciazy nic slodkiego nie zjadlam, nie moge wrecz patrzec na slodycze, a pozeralam tonami normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi kawka dzis po raz pierwszy nie wchodzila... tzn smakowala, ale jakos rosla w ustach i jakos nieswiadomie nie moglam jej pic, a jak juz wypilam to mnie bolal zoladek i mdlilo. Ale to jeszcze nic nie znaczy... piersi przed ostatnia @ mi urosly, a normalnie zawsze takie same male piegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciąży na początku miałam różne apetyty po 6 tygodniu nie mogłam już nic jeść miałam takie wymioty, że wszystko zwracałam nawet wode nic nie pomagało i tak było do 16-18 tygodnia schudłam ponad 10 kg w piątym miesiącu przytyła piersze 0,7 kg pani doktor powiedziała no wreszcie jak zaczęła jeść smakował mi tylko sernik jabłecznik pierogi ze serem i krupnik i zgadnijcie co mój synek najbardziej lubi to co ja jadłam w ciąży oczywiście sernik i jabłecznik tylko od tego cukiernika od którego ja jadłam jak kupie inny wiktorek mówi ,że to nie jest to ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej to straszna biedula bylas! przeciez to chyba trudno tak normalnie egzystowac, chodzic do pracy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×