Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ja zanim sie zaczełam sie starac miałam cykle 29-33 dniowe .odkąd zaczelismy staranka mierzenie temp itd. moj cykl ma 37 dni, wiec nie wiem od czego to zalezy ale te 14 dni po owulce sie sprawdzaja , ale moze niech sie wypowiedza inne dziewczyny , moze co organizm to moze byc inaczej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sylwinka zawsze była pierwsza rano kawke i ciasteczka miała dla nas widać, że snu za dwóch potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy wczesniej nie robilam testow owu i nigdy nie wiedzialam kiedy mam wiec nie mam pojecia jak dziala moj organizm. no zobaczymy, kilka dni i bedzie wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy miesiac ale tylko jako potwierdzenie temperatury i wyliczeń lekarza, zeby zobaczyc czy owulka jest. Mierze codziennie temp o 7 rano nawet jak mam na druga zmiane do pracy i sobie chce pospac to budzic na 7 mierze, odczytule i ide dalej spac:) także to jako potwierdzenie moich obserwacji zrobiłam :) mam nadz ze sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym w tamtymmiesiącu myslałam ze mi sie owulka przesuneła na 19 dc bo tak wynikało po śluzie,ale temp nie podniosła sie ,wiec czekałam i 24 dc temp podskoczyła ale śluz nie był juz taki jak 19 wiec zgłupiałam. W tym miesiacu chciałam potwierdzenia na 100% ,dlatego te testy.A śluz tez mi pokazywał jakbym miała wczesniej ale temp była mała i potem 23 wzrosła i tak tez test pokazał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obserwowałam śluz mierzyłam temperature i jestem ździwiona bo gdybym miała patrzeć właśnie na śluz i temp to już teraz bym sobie odpuściła ani temp ani śluzu nie ma odpowiedniego do owul nasze ciała robią nan niespodzianki ale testy pokazały co innego i bądz tu mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie jeśli nam sie w tym mc nie uda to ide w nast 3 dni przed owulką na isg , bo ostatnio byłam za wczesnie i lekarz powiedział w ktorym jajniku sa pęcherzyki, a jak pojde pare dni przed to bedzie juz wiecej widac czy pekaja itd. nie wiem jak u ciebie temp ale u mnie ja miałam najpierw 36.2 , 36.3 takie niskie, a owulka jak była to 36.5 wiec moze te temp u ciebie tez maja niewielka roznice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temp np od 13 dc 36,8 36,8 36,8 36,8 36,7 36,9 36,8 36,7 36,7 36,9 37,2 śluz cały cza mętny wodnity nierozciągliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny jak tam patrze na mój wykres z listopada bo teraz nie mierze to wychodzi na nim że owlacje miałam 22dc a nie jak myslałam 16 :O hehe a wczesniej tego nie widziałam bo myslałam że te skoki temp to po owulacji są, ale ciemna masa ze mnie :) a przytulanek akurat od 20 dc nie było, dopiero 24 dc :O Mam nadzieję, że w tym miesiącu testy mi pomogą :) i Wam też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Właśnie przeczytałam wszystko co napłodziłyście, ale rozmawiacie o tematach, które mnie nie dotyczą więc się nie wcinam. Nigdy nie mierzyłam temp., nie robiłam obserwacji, testów owu itd. Zmykam chwilkę popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tem nie mierzylam ale patrzac na sluz to myslalabym ze mam owu dwa dni wczesniej niz pokazal test. Oj mam nadzieje ze te testy nam pomoga i juz nic nie przegapimy i juz nie bedzie wiecej glupich @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoja76
Witam chciałabym do Was dołączyć!? W niedzielę zrobiłam drugi test i wyszedł pozytywny. W czwartek idę do lekarza. Czy ta wizyta to nie za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z badań, nieźle mnie kłuli :( Może wynik bety będzie dziś o 18-tej, albo dopiero jutro rano - najgorsze jest to czekanie.... Łudzę się że dzisiejszy test był wadliwy, ale wątpię. W moim przypadku PRE TEST jeszcze nigdy się nie pomylił... Beta powie wszystko... A wieczorem lekarz albo zobaczy pęcherzyk, albo będziemy wywoływać @... Dziś już 41 dc.... Dołek, dołek i jeszcze raz dołek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko że M tak mnie nakręcił rozmowami o bobasie... Dzisiaj pilnowałam siostry, ma już 9 miesięcy. Poryczałam się nad nią... Mam taką huśtawkę nastrojów że szok. Tak patrząc na nią myślałam o własnym maleństwie, jakby to było pięknie... Ale czasem los robi na złość... 2 razy w życiu byłam w ciąży i moja radość nie trwała długo. Jeśli teraz okaże się to samo, to nie wiem co dalej. Temperatury chyba nie będę już mierzyć, nie ma sensu. Testów owu też nie chcę. Chyba będziemy się przytulać po prostu co 2 dni i kiedyś nam się uda. Szkoda tylko, bo jak będę miała takie długie cykle to szanse mam marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, bedzie dobrze! W najgorszym wypadku, jak sie teraz nie udalo to mozesz isc do lekarza i moze ci przepisac tabl na skrocenie cylki. Ja mialam co 37-39 dni, czasami wgole mi wypadal, a teraz po tabl mam co 25dni! Wiec glowa do gory, sa specjalne specjaly, ktore wszystko wyrownuja i przyspieszaja! no i pomagaja w zajsciu! i najlepsze jest, ze jak sie zajdzie to zupelnie nie szkodza! Strasznie Ci wspolczuje, bo to czekanie musi byc najgorsze! ale jestemy z Toba! Musi byc dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja dobrze Cie rozumiem :( ja też miałam taki humor jak dostałam @ i ten cykl jest ostatnim w którym pomagam naturze i jak sie nie uda to pozniej przytulanie co drugi dzien i moze sie uda. Pamiętaj, że jak teraz się nie uda to jesteśmy z Tobą wszystkie i bedziemy się wspierac az każda z nas zobaczy dwie kreseczki a pozniej usłyszy płacz dziecka :) Ja nie chce Cię nakrecac ale ja mam jeszcze nadzieję... zobaczymy co beta wykarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, ja mysle ze bedzie dobrze! To w sumie jeszcze poczatek, wiec moze test nie wychwycil... Czekaj na wyniki i prosze sie nie zamartwiac. Mi jezeli nie uda sie w tym cyklu, to zamierzam w nastepnym tez robic testy, ale przytulac sie kiedy mam ochote tak dla przyjemnosci. niestety chyba w owu bede w pl a ukochany tutaj, wiec nam luty przepadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze spi, odpoczywa, albo sie do kibelka przytula :) Na pewno wszystko dobrze! Musi byc! SYLWINKA GDZIE JESTES! Ciekawe jak Asia sie dzis czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ale ja kciuki dalej trzymam :) i uśmiechnij się do nas :):):):):):):):):):) noo... licze do trzech i wielki uśmiech poprosze:) raz... dwa... trzy... :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
czesc! mam pytanie: do ostatniej @ mialam cykle 30-sto dniowe, teraz dostalam tej nieszczęsnej @ po 26 dniach...jestem zdezorietowana....kiedy mam zacząć robić testy owulacyjne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codzienie rano po sniadaniu biore metformax a od 16dc biore duhpaston wieczorem. ja mam problem z jajnikami ze mi pecherzyki nie zawsze chca dojrzewac wiec mam strasznie dlugie, nieregularne cykle, wiec ciezko mi zaciazyc :( gin mi to przypisala i teraz jak w zegarku. to pobudza jajniki do dzialania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zaczela od 9-10dc, tak dla pewnosci ze nic nie przegapisz. ja przy 25dc zaczelam w 8 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długość cyklu/ kiedy rozpocząc testy owulacyjne 21 / 5 22 / 6 23 / 7 24 / 8 25 / 9 26 / 10 27 / 11 28 / 12 29 / 13 30 / 14 31 / 15 32 / 16 33 / 17 34 / 18 35 / 19 36 / 20 37 / 21 38 / 22 39 / 23 40 / 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×