Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Agi, chyba cie wywolalam, bo doslownie min temu o Tobie myslalam :) Przeciez nie musisz liczyc itp aby z nami pisac... Ja juz tez troche odpuscilam i zalozylam ze dluzej nam to zajmnie niz innym parom, ze wzg na to ze mam troszke problemow, a na forum jestem bo to super zabawa z dziewczynami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dali? Sylwinka trzeba bylo im przemowic do rozsadku i powiedziec ze ciezarowki nie wolno denerwowac! I maja Ci to zdejcie jeszcze oprawic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie odpuszczam! I dalej przejmuję się jak wariatka! Normalnie głupia baba ze mnie i tyle :P Zamiast nie liczyć na nic to ja czekam na ten test ciążowy jak głupia! Nastroje mam takie że bez kija nie podchodź, dobrze że M ze mną wytrzymuje jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja tez czesto mysle o dziewczynach z forum:0 powaznie:) to mile bardzo:) nie czuje zazdrosci, ani strachu, a raczej radosc! jesli si ekomus uda:] my mielismy przestoj dzialan, cykl mi sie rozregulowal, dlatego wymazalam go z tabelki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, ja tak strasznie na ten czekalam, ale ze nie wyszlo to postanowilam troszke wyluzowac. Oczywiscie bede robic testy no i brac wszystkie lekarstwa, ale wiem ze to nie bedzie tak latwe jak mi sie wydawalo. A poddam sie dopiero jak nam sie uda :) no bo przeciez czy sie staramy czy nie to i tak serduchujemy :) mam nadzieje ze nam sie uda niedlugo, bo zbankrutuje na tych lotach do PL :) Rodzice sie tylko ciesza ze ich tak czesto odwiedzam :D:D:D Kruszyna bardzo trzymam! Jak byla owu, to bedzie dzidzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, pisz nam co u Ciebie, jak spedzasz weekend, a nie musisz nic o starankach wspominac :) Fajnie bylo jak z nami bylas.... czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, tak niestety bardzo czesto jest w szpitalach ze nie daja zdjec, zrobienie usg nic prawie szpital nie kosztuje ale wydrukowanie zdjecia jest bardzo kosztowne i tak sobie oszczedzaja nie dajac zdjec, tak byc nie powinno ale niestety jest... Aga jesli czujesz ze tak chcesz i czujesz sie z tym dobrze to super, przytulajcie sie kied macie ochote, bo i tak w tym wszystki najwazniejsze jest prztulanie i duzo milosci i poztywnych mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie..ale czasem nie chce zaburzac rytmu;] kazdy pisze na jeden konretny temat...a mnie on jakby ostatnio malo dotyczy, ale to nie oznacza, ze nei bede zagladac i pisac od czasu do czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D Teraz jestem takim pomocnikiem przy remoncie że szok :D Spałam i teraz dopiero wstałam :P głodna jestem i robie obiad :D Sylwinka super, że juz wróciłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co robicie Grazka w pokoiku dla maluszka? Ciekawe jak remont u Kasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kładziemy tzn mąż kładzie panele i zostanie wybrać kolor farby i pomalowac :) no i wiesz jakies drobiazgi z stylu karniszy, firanek itd. później chciałabym na sciane nakleić takie naklejki z postaciami z bajki ale narazie nie mam pomysłu i meble też zakupimy później bo teraz jakoś za wczas jeszcze :) jeszcze jeden pokój musimy skonczyc który też bedzie kiedys dla drugiego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie rozpedzasz juz z tym drugim pokoikiem :) a moze beda blizniaki :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej przyszła pielęgniarka i mówi że u nich jest zwyczaj że za nim pacjentki wyjdą do domu to mają badane piersi a ja mówię do niej że jak lekarz chce sobie pomacać to nie ma sprawy :P:P:P:P:P Grażka a Ty dostałaś mojego smsa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mu dalas Sylwinka? No wiesz taka latwa jestes :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam a jaki zadowolony bo aż 2 pacjentki miał do macania :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka napisałam Ci we wtorek że z moją dzidzią jest wszystko dobrze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwaniak ten lekarz, polaczyl przyjemne z pozytecznym :D:D:D:D Asia nam pisala ze wszystko u Ciebie dobrze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczynki zmykam do domku, a raczej w odwiedziny szwagierki i jej kilkudniowego malenstwa! Juz nie moge sie doczekac, aby je zobaczyc!!!! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, wiesz co, dziwnego masz lekarza. Ja dostałam zdjęcie nawet jeszcze jak w ciązy nie byłam. Przyszłam kontrolnie z informacją, że planujemy z mężem dziecko i że chcę porobić wszystkie podtsawowe badania. Teraz wybieramy się 13-go marca na USG 3 D w Krakowie na Placu Szczepańskim. Mam nadzieję, że ten super dokładny aparat umożliwi odgadnięcie płci. Odnośnie piersi, mój mnie na razie w ogóle \"nie maca\", tylko polecił wykonać usg piersi. Wróżba z obrączką wskazała na synka, czyli tak jak mi się marzy::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.Liszt Ty mnie źle zrozumiałaś ja byłam w klinice na badaniach i tam mi badał lekarz piersi a zdjęcia w szpitalu z usg Ci nie dadzą a po drugie mój lekarz prowadzący nie pracuje w tej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę do lekarz prowadzącego prywatnie i zawsze dostaje od niego usg i jak on mi robi to też usg piersi :D:D wiecie dzwoniłam do lekarza prowadzącego bo chciał wiedzieć co tam mi powiedzą i bardzo się ucieszył że jest wszystko ok i żeby tylko tak dalej było nawet podziękował że zadzwoniłam do niego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o płci dowiedziałam się w 6 miesiącu bo wcześniej moja córeczka nie chciała pokazać co ma między nóżkami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×