Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Suri super ze wszstko dobrze, teraz bedziecie spokojniejsi, a ktory tydz ciazy? Z daty to 5 tydz wynika... K.Liszt najwazniejsze, ze masz zwolnienie i nie bedziesz musiala szefowej ogladac i sie denerwowac, dbaj teraz o siebie i malenstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................29.01.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008.......24.02...................Bielsko...... ..23.........0 Dorka.................25.02...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? Kasia.T21.............18............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............16............08.08.2009......... ..22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009....... 29...........??? aska.osa...............11...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25............9............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................7............08.10.2009.. .........27.........??? Grażka23...............6............14.10.2009.......... ..24...........??? S.U.R.I..................5..............22.10.2009....... .....30............? chociaz lekarz wyliczyl ze zarodek 3 tygodniowy :)juz kocham to malenstwo we mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiesci SURI! Ja wlasnie nakupowalam znow bliletow do pl :) oj ciezko bylo, bo moj biedny chlopak bedzie akurat bedzie w ten dzien wracal z podrozy i od razu bedzie wskakiwal do nastepnego samolotu... no ale powiedzial ze jak jest szansa na dzidzie to nie ma o czym mowic! jeszcze tylko bedzie musial znalezc troszke sily na nocne szalenstwa :D powiedzialam mu wszystko, powiedzial ze nie ma czym sie martwic bo bedzie dobrze! byleby nie bylo trojaczkow :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bomba SURI :) Mój mąż jedzie teraz na uczelnie dopełnić formalności przed obroną a potem do mojego pracodawcy zawieźć zwolnienie. Dzięki za wsparcie, sytuacja jest dla mnie jeszcze nieoswojona, czeka mnie rozmowa z psychologiem, który ma potwierdzić, że moje odczucia są szkodliwe dla dziecka . Dzisiaj miałam jakieś koszmary w nocy i podobno obudziłam męża bo mówiłam przez sen o jakiś ludziach. Moje biedne Dziecko, muszę mu dzisiaj coś przyjemnego zafundować, dorbą muzyke i więcej wesołości::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, a macie jakieś większe szanse na bliźniaki? W rodzinie się zdarzały bliźniaki? Ja bym chciała mieć od razu dwójkę po jednej ciąży, ale jest na to nikła szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! K. nie ma u mnie w rodzinie blizniakow, i powiem szczerze, ze wolalbym nie... Nam jedno na poczatek wystarczy. Wczoraj przeczytalam ulotke mojego lekarstwa, no i jest napisane ze moze byc prawdopodobienstwo ciazy mnogiej.... chlopak sie przerazil :D K. koniecznie jakas muzyke malenstwu dzis zapodaj no i moze jeszcze jakis przysmaczek :D Strasznie Ci wspolczuje tej sytuacji w pracy! ale juz niedlugo o tym zapomnisz i bedziesz sie cieszyc macierzynstwem! a gdzie sie dzis wszystkie podzialy??? Kruszyna, jak sie czujesz??? Mnie dzis wszystko boli! hormony szaleja, ale co sie dziwic jak tyle lekarstw biore! Twarza jak nastolatka - w pryszczach! Paskudztwo! No i jeszcze chudne z dnia na dzien! No ale mam nadzieje ze to wszysko pomoze i bedzie dzidzia! Tak na wiosne, jak bocki przylatuja! Jak sie urodzi w styczniu to bedzie najstarsze w klasie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( wlasnie przylazla @ a miala przyjsc dopiero 25! Wszystko teraz mam namieszane, i moje loty do pl sa zupelnie w zlym czasie... no przeciez chyba zwaruje! No i chyba nici z tego zastrzyku teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, Sylwinka kazala przekazac, ze czuje sie dobrze, jutro ze szpitala wychodzi, i przesyla wszystkim buziaki... Dorka ja wierze, ze Twoje dzieciatko bedzie najmlodsze w klasie, bo urodzi sie jeszcze w tym roku, ja zawsze bylam najmlodsza w klasie i super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, Slonce zadzwon do lekarza swego i moze cos wspolnie wkombinujecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super ze Sylwinka dobrze! Asia, teraz juz zupelnie zwariowalam! Mialam dzis nie dostac @, a przylazla, no i nie wiem czy sie cieszyc czy nie, bo wszystko mi zamacilo! Bilety juz zakupione, ale chyba nie bede musiala leciec bo to za pozno! Mama pelno lekow i teraz nie wiem co brac a co nie, bo one byly polaczone z tym zastrzykiem... Na szczescie moja gin pisze maile, wiec czekam teraz na odp od niej.... oszalec z tym moim organizemem, normalnie na zlosc mi robi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ten cykl bedzie poprostu tylko na pigulkach i tyle, a zastrzyk moze w maju wtedy, bo nie dam rady przyjechac w kwietniu... no zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) oj Dorka co to za psikusy robi ta Twoja @ ,napodrozujesz sie bidulko do PL ale bedzie warto,zobaczysz :) sasiad nademna wymienia drzwi,halas ze glowe ma mi rozerwac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................29.01.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008.......24.02...................Bielsko...... ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? Kasia.T21.............18............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............16............08.08.2009......... ..22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009....... 29...........??? aska.osa...............11...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25............9............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................7............08.10.2009.. .........27.........??? Grażka23...............6............14.10.2009.......... ..24...........??? S.U.R.I..................5..............22.10.2009...... . .....30............? Zmienilam date :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Jakaś zajęta jestem dzisiaj, pieska szukam, ogłoszenia przeglądam :) Wczoraj straaaasznie mnie brzuch kłuł, wieczorem śluz różowy jakiś był, a dziś spoko się czuję :) Jeszcze 6 dni i test, ufff jak ja przeżyję te dni czekania.... Dziś temp poszła jeszcze wyżej w górę, taką ogromną mam nadzieję... Dorka - może zadzwoń do swojej gin i zapytaj kiedy macie przylecieć, skoro teraz już @ przyszła? Wszystko Ci się za to przyspieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to super ze piszecie email, to da Tobie znac co brac i co z iniekcjami. Moze organizm nie chce iniekcji bo wie ze sam sobie poradzi i tak masz myslec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, a m sie zgodzil sie juz na pieska? No wszystko sie przyspieszylo, ale ja po raz pierwszy nie chcialam... No mam nadzieje Asia, ze masz racje :) Zobaczymy... Kruszyna mam wielka nadzieje ze Ci sie udalo! bardzo trzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia trzymaj kciuki!!!!!!!!!! M zgodził się na pieska ale podał mi maksymalna cenę, no to teraz kombinuję :) Umówiłam się na dziś z jedną panią w Mysłowicach, zobaczymy :) Dorciu za Ciebie też kciuki trzymam, napewno będzie wszystko dobrze, ściskam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zazdroszcze pieska! To takie malenstwo na poczatku! szukaj, szukaj! kruszyna ja caly czas bardzo mocno za Ciebie trzymam i nie puszcze do czasu kiedy nie bedzie dwoch kresek na tescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Dorcia, rozmawiałam wczoraj z M, tak szczerze. On sam się bardzo nakręcił że teraz się uda, nie chcę nawet myśleć jaki byłby płacz gdyby nie.... Więc wierzę cały czas mocno i staram się cierpliwie czekać na toco przyniesie nam los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a los na pewno dzidzie przyniesie! Ja calkowicie wyluzowalam... chyba dlatego ze nie wyszlo itd. Wiem ze nam sie uda, ale nie bedzie to latwe, ale za to bedzie niesamowita radosc! Po wczorajszej rozmowie z moim ukochanym, wiem ze tez mu bardzo zalezy, wypytywal o wszystko, w czym jest problem, jak ja sie z tym czuje itd. Cudownie jest miec oparcie, wiem ze teraz razem bedziemy walczyc! a kruszyna juz nie musi walczyc, bo ma fasolke w brzuchu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja gin jest super! Juz mi odp i juz wszystko wiem :) Nie bedzie w tym cylku zastrzyku na pekniecie pecherzyka, ale mam tez troszke inne tabl :) Oczywiscie lece w marcu, ale tylko na konsultacje. Oj moj szef nie bedzie zadowolony... Ale co zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do domku, dzień szybko zleciał, pełne rece roboty miałam :) Jadę teraz po pieska razem z M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze sie od razu w jakims zakochacie i wrocicie z malenkim szczeniaczkiem do domu! Ale cudownie! Powodzenia i dawaj od razu znac jak kupicie malenstwo! Ale zazdroszcze, ja mam fiola na punkcie pieskow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten tydzień mam zabiegany :P Dzisiaj była u rodziców i robiłyśmy z babcią chrust (faworki :P) - mniam. Wieczorkiem może do Ikei z moją siostrą i kumpelą. Dorka to masz super lekarza, że jest taki kontakt cały czas. Bo wtedy będziesz wiedzieć co i jak robić. Kruszyna, jak Ci się udało M. przekonać? Taki psiaczek to musi być malutki na początki, biorąc pod uwagę, że one ogólnie są drobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne tu dzis pustki! No tak, wiekszosc zaciazona to odpoczywa :D:D:D Jeszcze godzinka w pracy i do domku, wieczor samotny, wiec posprzatam i zrobie sobie dluga kapiel z bablami i maseczkami :D A wy jakie plany na wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, ja cal dzien sama w domku, sprzatam, robie porzadki itd, wiec jak mezus wroci wieczorem do jak sie do niego przytule to do rana sie nie odkleje :) O taki moj plan :) A Ty sie ladnie zrelaksuj, zafunduj sobie spokojny wieczor pelnch przjemnosci tylko dla Ciebie, zasuzylas bowiem.... Ciekawe jak Grazka i Mery sie czuja? A Kasia T21 to pewnie jeszcze siedzi i mecz sie bidulka nad tymi pracami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie miaam czasu zajrzec bo jutro mam ocene w pracy przyjezdza moj kierownik,ktory jest nademna i bedzie oceniał moja prace z ost paru mc, wiec przygotowania pełną parą. Jeszcze do niedzieli musze wytzrymac a mąż zbiera siły po potem zaczynaja sie dni płodne i moze , mam nadz ze teraz sie moze nam uda. pozatym byłam wczoraj u szwagierki ktora mnie namawia na dzidzie ( nie wiem ze sie juz staramy) , bo oni tez za pare mc sie zaczna starac , moze bedziemy miec dzidzie w podobnym czasi mam nadz ze damy teraz rade :) pozatym mowiła mi ze jej brat sie stara 5 mc i narazie nic powiedzieli ze chyba trzeba sie bedzie wybrac do lekarza, nie zazdrosze , ale powiem wam szczerze , ze poczułam sie trohe lepiej, moze to zabrzmi cham,sko , ale ciągle przez ost mc słyszałam ze komus sie odrazu udało, a my musily tyle czekać. wiec nie poczułam sie ze jestem jakas inna , troche mnie to podbudowało , mam nadz ze rozumiecie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za te literowki , spieszyłam sie , ale wy zrozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w domku! Anna calkowicie rozumiem! Duzo par nie mowi ze sie stara, a jak wyjdzie to mowia ze od razu! Ja dzis dzwonilam do prywatnej kliniki w pl i pierwsze pyt zadali, ile sie staramy. Jak powiedzialam ze kilka miesiecy, odp mi ze mam sie zglosic z 1.5 roku :) poeiwdzieli ze zdrowa para srednio sie stara ok 8-10 miesiecy i to jest calkowicie normalne, a jak sie uda wczesniej, to wielkie szczescie, a nawet jak trwa dluzej to tez to normalne. Tak dziala nasze cialo! Ja sie dzis relaksuje z ksiazeczka w wannie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dorka ze ludzie nie mowia ile sie starają, ale wiesz przeciez ze jak słyszysz na około ze sie każdemu udaje ikażda zachodzi tylko nie ty to sie zaczyna myślec co z toba jest nie tak, wiec jak usłysze ze ktos tez stara sie pare mc to naprawde sie wtedy mnie stresuje, bo widze ze nie tylko my :) i mam wtedy wiecej wiary ze sie i nam wkoncu uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×