Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość Lolunia
witam ja tez pragne zostac mama hehe mozecie luknac na moj wykresik i powiedziec co sadzicie?? nie mam okresu a powinnam miec 17 staram sie juz kilka cykli z gory dzieki buziaki dla was http://28dni.pl/cycles/90689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Sylwinka, załapałam:) Kurcze, ja mam taką nadzieję, że w 14 tygodniu przy bardzo dokładnych oględzinach uda nam się dojrzeć... Chciałabym jak najszybciej wiedzieć. A Dziecko ma juz wszystko na swoim miejscu, tylko jest jeszcze bardzo malutkie: http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=K. Liszt&year=2009&month=9&day=4&babycount=1\" type=\"application/x-shockwave-flash\" wmode=\"transparent\" width=\"120\" height=\"180\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wstawać leniuchy :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P ja zmieniam tabelkę bo mi się zaczął 10 tydz :D:D:D:D:D:D:D:DSTARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................29.01.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008.......24.02...................Bielsko...... ..23.........0 Dorka.................25.02...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? Kasia.T21.............18............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............16............08.08.2009......... ..22...........??? GaGa_..................11...........06/08.08.2009....... 29...........??? aska.osa...............11...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25...........10............18.09.2009............25......... ..???MERY27...........7.............08.10.2009.. .........27.........??? Grażka23...............6............14.10.2009.......... ..24...........??? S.U.R.I................................22.10.2009....... .....30............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia gratuluję synusia Antosia :D:D:D Dorcia a Ty gdzie się podziewasz :D:D Kruszyna uważaj buziale lecą :D:D:D Polusia wstawaj Ty największy śpiochu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja już od 8 nie śpie, ale się zabrałam za naukę na jutrezjszy egzamin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że śpisz jeszcze no to trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin :) Przychodzi Puchatek do sklepu mięsnego i pyta się: - Czy jest wieprzowina? Na to sprzedawca: - Jest. Puchatek wyjmuje karabin maszynowy, zaczyna strzelać i krzyczy: - To za Prosiaczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Ja wczoraj mialam super wieczor, poznalam malenstwo szwagierki i sie zakochalam! Jest poprostu przecudowna malutka! Idealna! Caly czas ja trzymalam na rekach i nie chcialam oddac :D Strasznie mi sie zamarzylo, aby taka miec... Od dzis zaczelam beac clo, i podobno nie bede sie za dobrze czula... ale jak na razie jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dorka - wiesz, to podobno jest zaraźliwe i tego Ci życzę: zapatrzenia na malutką a potem swojego bobasa :) U mnie tak sobie dzień leci, znowu nie spałam w nocy :( Brzuch mnie boli, nie chcę @!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka mnie też brzuch bolał jak byłam na początku ciąży więc myśl pozytywnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nic sie nie martw, nie przyjdzie! nie moze!!!! Odganiam ja jak najdalej!!!!! A jak piesek? Mial pomoc nie myslec! Ja wlasnie planuje wakacje :) chcemy pojechac w cieple pod koniec marca gdzies w cieple :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Ty zawsze kochana jesteś 🌼 Dorcia - piesek super, grzeczna jest, narazie niczego nie gryzie w mieszkaniu. Wczoraj ją wykąpałam, bo był z niej brudasek, ma teraz takie puchate futerko :) Malutka jeszcze jest, dopiero 9 tygodni ma, więc nie absorbuje mocno :) Tylko chce się przytulać do mnie :) A @ odganiaj ode mnie jak najdalej, nie wiem, niech się na Karaiby wybierze na miesięcy :) My z M na wiosnę jedziemy na spływ Dunajcem, jak tylko będzie cieplej :) Tyle razy tam byłam ale ani razu nie płynęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona już nie przyjdzie do Ciebie @ bo właśnie wyjechała na wakacje na 9 miesięcy zapomniałam Ci powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, wlasnie mi mowila ze jedzie, ale nie w cieple a w zimne! Na syberie ja wyslalam na niecale 9 miesiecy :) A co mysli ze w cieplym bedzie sie wygrzewac???/Na pewno nie! Kruszyna, horomony juz dzialaja i takie hustwaki, oj jest dzidzia jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, @ juz na pewno nie przyjdzie!!! i prosze sie nei stresowac i wysypiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecnosci :) U mnie wszystko wporządku, tylko termin porodu zmienił mi sie na 3 tyg wcześniej. Jestem w Polsce i byłam u swojego ginekologa wczoraj. Potwierdził datę porodu, którą mi w Anglii wyznaczyli. A termin mam na 19 lipca. Według wymiarów dzidzi jest to 19 tydzien. Tylko wymiar głowki jest o tydzien \"starszy \". Te dziewczyny co były razem ze mną od poczatku może pamiętają jak pisalam, że miałam problemy z nerkami. Wynika, ze w tym cyklu co zaszłam w ciążę zażyłam silne tabletki. Potem dostałam normalny okres. Dlatego tez cały czas liczyłam, ze zaszłam w ciążę w listopadowym cyklu. Ech, martwi mnie ten fakt zarzycia tych leków. Narazie nic nie wykryli podejrzanego, a płód miał wtedy około 3 tyg. Mam nadzieję, że nie doprowadziło to do jakiś zmian w jego organiźmie. Gratuluję nowym ciężaróweczkom 🌻 Oczywiście trzymam kciuki za resztę staraczek. Jak widac udaję się innym to i Wam się musi udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmaian w tabelce :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................29.01.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008.......24.02...................Bielsko...... ..23.........0 Dorka.................25.02...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009........... 29...........??? Kasia.T21.............18............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............16............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............11...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25...........10............18.09.2009............25......... ..???MERY27...........7.............08.10.2009.. .........27.........??? Grażka23...............6............14.10.2009.......... ..24...........??? S.U.R.I................................22.10.2009....... .....30............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga - napewno będzie wszystko dobrze:) Moja mama miała naświetlania lampami, bo dostała ostrego uczulenia po antybiotyku, nie wiedziała że jest w 7 tygodniu ciąży. Dzidzuś urodził się zupełnie zdrowy :):):) I teraz moja siostra skończy niedługo roczek :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry tak źle się czuje, że z łożka wstać mi się nie chce mam okropne mdłości myśle, że nie długo mnie pomęczą :( Kruszyna super, że piesek się zadomowił i jest mu u was dobrze, a jakiej rasy macie ? Sylwinka witam cieszę się, że u was wszystko dobrze Dorka już niedługo przytulanka trzymam kciuki, a co do dziedziusia, które wczoraj widziałaś i trzymałaś na rękach to naprawde zaraźliwe ja jak urodziłam synka to moja siostra tak się napatrzyła na niego, że po 2 latach też takiego miała, a bratowa nasza po 3 latach córeczke tak więc patrz patrz, a sama już niedługo będziesz swoje w ramionach trzymać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................29.01.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008.......24.02...................Bielsko...... ..23.........0 Dorka.................25.02...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29...........??? Kasia.T21.............18............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............16............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............11...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25...........10............18.09.2009............25......... ..???MERY27...........7.............08.10.2009.. .........27.........??? Grażka23...............7............14.10.2009.......... ..24...........??? S.U.R.I................................22.10.2009....... .....30............? Cześć :) zmieniam tydzien w tabelce bo to już 7 sie zaczął :) Kruszyna nie pozwalam @ przyjsc do Ciebie! Jak nazwałaś swojego pieska? Mery ja dzisiaj też nie czuje sie za dobrze :O Jeszcze nie wstałam z łóżka i też mnie mdli :O Dorka ja też sie napatrzałam na córcie mojej siostry i pomogło :):) teraz sie udać musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my ja chcielismy ukrasc, jak bratowa poszla kapac synka :) Ja nie moglam od niej wzroku oderwac, zahipnotyzowala mnie calkowicie! Moglam ja tak trzymac godzinami :D:D:D No mam nadzieje ze mnie zarazila :) no i dzidzia powstanie w tym cyklu, a jak nie to na wakacjach, chyba lecimy na jakas plaze pod koniec marca, chlopak chce mnie zaskoczyc gdzie... ale jestem podekscytowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Grazka i Mery, ja zanim wstalam z lozka zawsze zjadlam banana cz sucharka i wtedy pomagalo na kilka godzinek, i caly czas musicie cos jesc lekkiego... Ja jutro bede miala 12 tyg, ii tak od ok 2 tyg mdlosci minely, a teraz mi ich brakuje bo prznajmniej wiedzilam ze malestwo dobrze sie czuje skoro mnie mdli :) Dorka niedlugo bedziesz miala swoje malenstwo, to prawda z tym ze szybko sie zarazic mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska właśnie mnie mdli jak już sie robie głodna dlatego staram sie jesc częsciej ale dzisiaj też boli mnie głowa i gardło :O Własnie gotuje rosół ;) Macie ochotę? Dorcia Ty nie musisz kraść dzidzi bo teraz sie uda :D:D:D a testy owulacyjne bedziesz robic w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sobie rosolku zjadla Grazka, po zupkach zawsze sie super czuje, lekkie a daja energii..... jeszcze troche kochana i mdlosci znikna, zobaczsz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede robic testy, bo chce wiedziec czy jest owu czy nie. U mnie teraz podobno jest problem, ze owu mam ale nie do konca moja gin jest pewna czy mi pecherzyki pekaja... Jak nie to na to ona tez ma sztuczke :) wiec jestem spokojna ze sie uda, moze nie tak od razu, ale dzidzia na pewno bedzie :D:D:D:D Uwielniam rosolek, taki goracy z makaronem i koperkiem! Zapodaj talerzyk, bo sie glodna robie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) zaczyna do mnie dochodzic co to mdlosci ciazowe,dzis takie mialam i od kilku dni oslabiona chodze,L4 dostalam do konca przyszlego tygodnia :D dziwne te smaki mi sie robia,dawno nie mialam ochoty na ogora kiszonego a dzis 5 zjadlam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, Ty zawsze sie wstrzelisz w 10! Nalesniki, jadna z moich ulubionych potraw! Ja dzis na obiad bede miala chinszczyzne z knajpki obok, bo nikomu sie nie chce gotowac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam siostrę syjamską :D:D Asia 👄 :D:D ja dzisiaj po śniadaniu to miałam takie mdłości że musiałam lecieć do łazienki a teraz jem jogurt chce ktoś :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×