Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Coś mnie tak na smutasy i sentymenty wzięło dzisiaj. A Mały Książę to jedna z mądrzejszych książek jakie czytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczki paczkami a Ty dorka pamietasz co obiecalas jesc w tym cyklu?? błe chociaz ani troche smaka na to nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??? nie za bardzo SURI? Co mam jesc???banany??? Kruszyna czytalam malego ksiecia dawno temu i tez bardzo mi sie podobal. A co to za smutasy? jest maly piesek, dzidzia juz pewnie rosnie, same powody do radosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna uwielbiam Kubusia Puchatka :) To była pierwsza książka jaką przeczytałam i wciąż do niej wracam :) Sylwinka to dobrze, że wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na "bananie" to masz skakac :D a jesc masz jajka!!!hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bede skakac jak dzika :) az wyskacze dzidzie! no a jajek jem duzo, i ukochany tez bedzie! Moze sie uda :) w tym cylku biore jakies inne piguly - clo, podobno sa po nim rezultaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - wiele kobiet ma "dobre rezultaty" po clo w postaci dzieci :):):):):):):) Napewno będzie dobrze :) Serduchować tylko regularnie i będzie oki, zaden monitoring nie będzie potrzebny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze ja tez bede miala dobre :) zobaczymy. zaraz zaczniemy serduchowac i chyba owu wypadnie mi w weekend, wiec super, bedzie na spokojnie, rano wieczor i w poludnie :D:D:D:D Chlopak jakos sie wyjatkowo w tym cyklu napalil :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zamierzam :D:D:D:D Ostatnio bylo marnie, bo mnie wszystko mne bolalo, ale teraz nadrobimy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszszeeee!!!!!!! Dorka, znowu mi szyby będą pękać :P:P:P No ale jak w szczytnym celu to Cię nie obciążę kosztami naprawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze tylko nie blizniaki, mi jedna pociecha wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, ja juz nie wspomne o szkodach w mieszkaniu jakie wasze krzyki wyrzadzily :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, za wiele tych krzyków nie było... Ten cykl jakiś dziwny był i jest, takie spokojne serduchowanie, bez rewelacji :(:(:( A ja jak tajfun jestem przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, nic sie nie martw, u mnie tez nie bylo szalenstw, ale nadrobimy w tym cyklu! A wy juz nie bedziecie musieli, bo juz jest dzidzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak Dorka dopadnie banana to nie wiem czy nawet styropian pomoże :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cyklu nic nie pomoze! Ja na waszym miejscu bym jak najdalej wyjechala, bo bede krzyki i piski!!!! szyby popekaja na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello.. :) Sylwinka super ze juz jestes i najwazniejsze ze malenstwo zdrowiutkie :) Widze ze dziewczny jak zawsze bananowe humory :) i dobrze :) Mer mi na mdlosci pomagaly mandarnki, kapusta kiszona, herbata imbirowa i ciastka imbirowe, mleko na noc, i ogolnie bardzo czeste jedzenie, bardzo malutko ale bardzo czesto.... Nie moglam dopuscic do pustego zoladka.... Grazka a Ty dzis kompa masz w domu a Ty gdzie jestes, w ogole Cie tu nie widac :) Lolcia gratulacje z powodu synka....super znac plec, ja juz nie moge sie doczekac, a tu jeszcze czasu a czasu. W poniedzialek ma usg i juz sie zaczynam martwic czy wsztko bedzie ok... no ale byc musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, no pewnie ze bedzie super! przeciez wszystko bylo dobrze na pierwszym USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia napewno wszystko będzie oki. Ja do mojej gin ide dopiero 5 marca. To już będzie koniec 18 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia szybko zleci i moze tez sie dowiesz plec dzidzi! Ale bedzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc musi wszstko ok, pierwsze usg bylo w 7 tyg, teraz bedzie juz po zakonczeniu pierwszego trymestru, wiec bedzie duzo informacji o malenstwie i o lozysku, dlatego sie troche boje, i nie moge sie doczekac jednoczesnie b wszstko juz wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zladlam juz paczka, na razie angielski, a pozniej zwolni esie z pracy wczesneij i pojade gdzies do piekarni albo polskiej cukierni, albo polskiego sklepu i kupie polskie z lukrem i roza:D poza tym pracuje;p rzadko zagladam, bo totalnie juz nie mysle o tym kiedy co i jak:) ale Wam zycze dziecka jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo wooow zagladam raz na ruski rok i mam stronke!!!!!!!!!!!:D hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×