Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

coś to nasze forum ost podupada , nikogo nie ma, kiedys jak weszłam , to było was mnustwo .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś to nasze forum ost podupada , nikogo nie ma, kiedys jak weszłam , to było was mnustwo .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna wiem dokladnie o czym mowisz! Ciagle slyszysz ze komus sie udalo! U mnie tak samo! Ale jak pozniej rozmawiam to sie okazuje ze jedna para sie 1.5 roku starala, druga troszke ponad rok, wiec sie pocieszam, bo przeciez u mnie dopiero 3 cykl! pomysl jak nam sie uda, jakie to bedzie szczescie! no wlasnie cicho ostatnio na tym naszym formum... szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś u lekarza... będę miała SYNUSIA :):):):):):):) Antoś... moje 13 cm szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia, cudownie! Maly Antos! To musicie szalec ze szczescia! Juz nie jest fasolka, dzidzius, a chlopczyk! Narzeczony musi byc bardzo dumny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia, chyba namieszalam, narzeczoengo ma polusia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Prawie nie spałam w nocy, M chyba jakieś grypsko zbiera, a w sobotę wesele, oby mu przeszło... Pieska mamy cudownego!!!!!! Nie jest rasowy, ale śliczny!!! Cały 1 kg waży :) Sunia tuliła się do mnie całą noc :) No jeszcze imienia nie wymyśliłam dla niej, propozycje macie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja dzis strasznie niedospana wstalam i nieprzytomna :P zadzwonilam do mojego lekarza po L4,jutro mam odebrac nie wiem co to jest takie oslabienie totalne ,moze jeszcze ta pogoda swoje doklada kruszyna - to musisz sliczne malenstwo miec w domu - a jak piesia nazwaliscie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Suri :) Na L4 odpoczniesz sobie i będzie dobrze :) Właśnie szukam imienia dla malutkiej, ale to nie takie łatwe :) Propozycje mam takie: Yoga, Figa, Neska, Goja.... Szukam dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa mi sie podoba:) ja to taka sumienna jestem ze nawet jak cos mi dolega to mam wyrzuty sumienia ze L4,ale teraz dla dzidzi bardziej tez chce odpoczynku! kruszyna tylko Ty sie od M nie zaraz grypa!!!a jak tam przed@ cos czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dziś mam komputer, bo mąż ma wolne :) Przeczytałam wszystko co pisałyście i nie jestem w stanie odpisac każdej z Was :P Chyba mnie skleroza dopadła :D Suri cieszę się, że jesteś spokojna :) i że z dzidzą wszystko dobrze :):) Kruszyna jak zazdroszczę szczeniaka w domu :) Mój pies ma 6 lat ale dalej sie zachowuje jak szczeniak mimo, że jest baaardzo duzy :) Wczoraj malowałam pokoj, posprzątałam całe mieszkanie, zrobiłam pranie i upiekłam kurczaka w piekarniku :) a dzisiaj nie mam na nic siły :) Mam już tą książke \"Ciężarówką przez 9 miesięcy\" super! Polecam :) Cieszę się ze u Sylwinki wszystko ok :) Dzisiaj jedziemy z mężem na zakupy a pozniej konczymy remontowac pokój dla dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka a Ty jak sie czujesz na silach?L4 nie planujesz?bo ja strasznie oslabiona i prace mam taka ze oszczedzac sie w niej za bardzo nie ma szans. robilas juz badania jakie zlecil Ci lekarz?ja jak sie zwleke to dzis lub jutro zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, nic nie czuję przed @. Kłuje mnie jajnik ale to trwa już ładnych parę dni, więc nic nowego. Dziś mi niedobrze od rana, myślałam że będę wymiotować i biegłam do łazienki :( Wirusów teraz pełno, jakieś grypska i w ogóle :( Wieczorem będę mojego M poić herbatą z sokiem malinowym i robić mu okłady z ciepłych piersi :P Grażka - witaj :) Super że pokoik robicie dla bobasa :) Nas też to czeka, mam nadzieję niedługo :) A póki co to naszego maluszka muszę nauczyć załatwiać się na zewnątrz :) Chyba mi nerwowość przeszła odkąd sunia jest z nami, mam zajęcie i pełne ręce roboty, nie ma czasu żeby myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja nie pracuję wiec L4 nie planuje :) Mój lekarz powiedział, że badania zrobimy w marcu i wtedy założy mi karte ciąży. Kazał brac prenatal i folik :) ja czuje sie dobrze, jedyne co mi dokucza to gardło i lekki katar :O Kruszyna ja zawsze chciałam miec suczke bokserke i chciałam żeby sie nazywała Hera ale nie wiem czy to imię pasuje do takiego maluszka :) ja mam boksera o imieniu Tyson :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim! Rozumiem Grazka ze juz do nas wrocilas, i nie bedzie juz pisania z doskoku :D:D:D Kruszyna, to super ze masz malutka sunie! Przy takim szczeniaku to jest duzo pracy :) A ile ma tyg? Teraz czas Ci tak szybko zleci, ze nawet nie zauwazysz kiedy nie dostaniesz @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorcia 🌼 Sunia ma 9 tygodni :) No ja myślę że ten czas mi szybko minie i że @ nie przyjdzie wcale :) A jak Ty się czujesz? Mam nadzieję że dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia super :D 13 cm - duży chłopczyk ;) To może ja na następnym badaniu też już się dowiem? Kruszynka mnie też się podoba FIga :) Płakał psiaczek w nocy? Pamiętam, jak mieliśmy jamniczka małego - miał 7 tygodni, jak o wzięliśmy i całą noc przepłakał za mamą :( Suri teraz musisz odpoczywać i nie przejmować się pracą! Dzidzia najważniejsza :) Grażka masz boksera? Ja miałam najpierw kilka lat znalezioną bokserkę - Gejsze :P A teraz moi rodzice mają roczną bokserkę Tigrę - ale to jest taki wariat, że mało :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia Jak samopoczucie? Mam nadzieję że wszystko oki :) Piesek nie płakał tylko tulił się do mnie całą noc, słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, ja sie czuje super! Wczoraj mialam kolejna rozmowe z ukochanym, bo powiedzialam mu ze nici z zastrzyku, zapytal co dalej... powiedzialam ze nic sie nie zmienia, ja tylko biore troszke inne tabl i dalej sie staramy. Powiedzial ze musimy zaraz zaczac trenowac :) Ja juz sie nastawilam ze u nas to moze troszke dluzej potrwac niz normalnie, ale najwazniejsze ze mam super lekarza i wiem ze dzieki niej bedzie dzidzia :D Ja w domu mam pieska labradora i nazywa sie Nes! wariat straszny, ale najkochanszy na swiecie! A przed nim mialam shar pei, i to bylo moje najcudowniejsze zwierzatko, niestety przez blad lekarza zmarl jak mial tylko 6 latek :( Do tej pory mam jego zdjecie kolo lozka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję się całkiem nieźle, choć miałam kilka dni takich, że byłam osłabiona, kręciło mi się w głowie... No i straszny apetyt mi się zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kundelka - Toskę. Jak zamieszkaliśmy z moim N. razem to powiedziałam, że ja muszę mieć jakiegoś zwierzaczka, bo całe życie miałam i było tak pusto. No i wzięliśmy Tosię ze schroniska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - jasne że będzie dobrze, lekarz super, narzeczony też widać na wysokości zadania stanął :D:D:D Dobrze mieć takiego mężczyznę przy sobie, mój też jest kochany, wczoraj przytulił i powiedział że teraz ma dwójkę dzieci - jedno to sunia a drugie we mnie :) Kochany :) Polusia - jedz jak masz ochotę, dzidzia pewnie coraz więcej będzie o jedzonko wołać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna właśnie wczoraj mówiłam mojej siostrze, że ja w tym roku mogę zjeść tyle pączków ile zmieszcze i nie będę miała z tego powodu wyrzutów sumienia :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja schudłam :(:(:( Za niedługo jak szkielet będę wyglądać :(:(:( Żaden sposób nie pomaga żeby przytyć, lekarz powiedział że taka moja uroda. Ale kurde bez przesady :( No to pączków wsune dzisiaj ze 20 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna ,dziecko kochane;) jak ja bylam w Twoim wieku to 50kg wazylam a teraz 59 ,tez bylam szkieletor,grubym zle byc ale wtedy tez za chuda bylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to ty masz jak moja mama. Ile by nie zjadła to nie tyje :p A ja za to podałam się raczej na rodzinę taty i nigdy nie byłam jakimś chudzielcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę kupić pączki :P A potem mogę się zacząć uczyć na sobotni egzamin - to już ostatni :D Reszta zdana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, no to super, że już sesja ma się ku końcowi. Trzymam kciuki za ten ostatni egzamin :) Ja ważę hmmm 50 kg przy wzroście prawie 170cm.... Ale mam to po mamie i tata też jest szczupły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×