Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Zupelnie nie chce myslec o dzidzi, chce od tego wszystkiego odpoczac. Dzidzia co najwyzej moze powstac po wakacjach :D:D:D Grazka ale masz fajnie ze mozesz sie w wannie popluskac! Ja uwielbiam kapiele :D:D:D w szczrgolnosci we dwojke! To zawsze nasz czas na rozmowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam sie wygadac!!! :) dobra szykuje sie do pracy :) olewam system mam inne plany , wiec grzeje mnie to :) bede miec dzidzie i bede ich miała w d....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna nie przejmuj sie, juz niedlugo bedziesz na macierzynskim :D:D:D A ja mysle ze Sylwinka bedzie miala chlopaka a Grazka dziewczynke :D:D a reszta to jeszcze musze pomyslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia będziemy za Tobą na pewno tęsknić ale wiesz że macie wyjechać w dwójkę a wrócić w trójkę :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wrocimy we dwojke, bo owu jezeli bedzie to pewnie po powrocie. Dobrze, bedziemy zrelaksowani, wypoczeci i dzidzia powstanie w naszym ukochanym lozeczku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wypluskana :) Dorka jakby nie było to to też była kąpiel we dwójkę :P niestety w ciąży nie mogę sie wylegiwac za długo i nie w gorącej wodzie ale i tak lepiej się czuje :) Sylwinek to jednak Martynka :D a dla chłopca jakie imię wybraliście? Ja bym chciała miec córeczkę a mąż syna a tak na serio to i z syna i z córy bedziemy się tak samo cieszyc :D dla córeczki imię już mamy wybrane a dla syna nie umiemy się dogadac :P Anna teraz z tabletkami i monitoringiem uda się na pewno :) Moim zdaniem też lepiej isc wczesniej do lekarza i miec większe szanse :) TRzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dorka ja tez podczas @ nic zero fuuuuu ale po @ ok jak najbardziejl) noi czekac bedziemy mniej wiecej tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo, a znam parki, ktore uwielbiaja podczas... ja juz nie moge sie doczekac, bo mielismy teraz taka troche przerwe z 10 dni, bo ja bylam nie do ruszenia ;) jak sie skonczy to jak najbardziej, bo juz sie stesknialm za przytulankami z uczucia a nie staranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie stesknilam:) ale wszystko ju zsie zmienilo, nic mnei juz nie obchodzi:) mojej szefowej corka jest znowu w ciazy;p , wszystkei aktorki i inne znane osoby;] wszedzie n aokolo duzo brzuchow;d a mnei juz to przestalo ruszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w sumie to nigdy nie ruszalo, ale zaczelam je zauwazac. Ja tylko na sobie wywieralam presje, bo bratowa w ciazy i chcialam ja dogonic abysmy razem byly na macierzynskim. juz odpuscilam i teraz sie smiejemy ze chwilke poczekam i bede miala po niej wszystkie ciuszki! Ja nie moge sobie wyobrazic ze sie pewnego dnia uda, ale wiem ze nadejdzie dzien ze beda dwie krechy! Agi ale bedziemy szalec z radosci jak nam sie uda! no i jeszcze anna i kruszyna i magda i cala reszta :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno szalec bedziemy, ja pojde sobie na jakies ciekawe zakupy, i nie wiem co jeszzcze! ale bedzie sie dzialo, moze juz za miesiac:) ja mam taka nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Polusia gratuluję synka :) Jestem tylko na chwilkę, żeby Wam pokazać naszego synusia. Oto on: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a5180d71a2e7d01e.html I jeszcze raz: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6f56866c41c82378.html A resztę badania zasłaniał buźkę rączkami. O tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/367c0a4877e07c8d.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze.... kto to wie :) Ja juz chyba poznalam na tyle swoje cialo ze wiem kiedy jest owu, wiec moze uda sie wstrzelic :D:D:D no i po raz pierwszy na pewno bedziemy razem, bo dwa ostatnie cykle to bylismy w innych panstwach :D:D:D no ale pewnie wypadnie w samolocie :D:D:D znajac moje szczescie :D:D:D Agi mocno musimy sie teraz postarac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowite! Normalnie rysy buzki widac! jeszcze raz wilkie gratulacje pieknego synusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Też się zdziwiliśmy, że tak fajnie to wszystko widać. Nosek ma po mężu na 100% :) Ps. Co myślicie o imieniu Wiktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu śliczny chłopczyk :) zdjęcia mnie wzruszyły :) Ja mam w rodzinie Wiktorka, ma 4 latka :) niezły łobuziak ale najukochańszy na świecie :) imię mi się zawsze podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Grażka. Zastanawiamy się właśnie nad Wiktorkiem. Chyba jednak tak zostanie :) Inne opinie mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) bardzo fajnie, ze macie taka pamiatke Kasia:) Dorka, a kiedy lecisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie bardzo dostojne, powazne, bardzo ladne! Ciekawe jakie imie Polusia wybierze :) super macie dziewczyny ze juz wlasne dzidzie widzicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecimy w ta sobote o 20 :) ale juz wczesniej jedziemy na lotnisko, pewnie kolo 17, bo zawsze idziemy na ostatnie zakupy - balsamy itp i na obiad :) to juz taka nasza mala tradycja :) Strasznie juz nie moge sie doczekac. Dzis zamierzam sie spakowac i mam nadzieje ze mi sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dorka zazdroszczę Ci bardzo tego wyjazdu. Jak długo Cię nie będzie? Ale będziesz miała czytania po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zabawne Dorka, bo my tez mamy taka tradycje hahahaha, poza tym ja musze na lotnisku byc od 3-4 h wczesniej! inaczej panikuje, ze sie spoznimy, wole sie relaksowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mi wisi nad uchem i marudzi, żebym koniecznie Wam napisała, że imię Wiktor jest zaklepane dla naszego synka :P To już ustalone, moja zgoda jest 200% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktor pierwsze oficjalne imie na forum naszym:D gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia lecimy na 10 dni! Agi ja tez sie zawsze denerwuje ze sie spoznimy, wiec wole byc wczesniej. a poza tym to jak juz sie jest na lotnisku to juz sie jest na wakacjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu super imie :) fajnie, że już macie wybrane na 200% :) u nas córka bedzie Maja a syn :) Kubuś, Igorek lub Ksawery :) ciężki wybór ale pewnie zadecydujemy jak już bedziemy znali płec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×