Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

1 kwietnia urodzi sie mojego meza chrzesniak przez cesarskie ciecie fajny prima aprilis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia piszą w gazecie że 1 kwietnia ma być już 12 stopni a w kolejnych dniach temperatura ma być już wyższa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha a u nas juz wiosna od kilku tygodni powyzej 15 :D jakis plus emigracji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi może to będzie taki prima aprillis, że z chrześniaka zrobi się chrześniaczka? :) Sylwinka głosisz bardzo dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie ma szans:D juz jest chlopak zamowiony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, wróciłam znowu do mierzenia temp rano żeby nie przegapić owu :) wiem ze może być wczesniej i zastanawiam sie nad kupieniem testow owu ( ale juz w aptece) pozatym 12 bede juz mniej wiecej wiedziej czy jestem po owu czy przed jak mi usg zrobi lekarz, ale myśle ze od 10 to juz zaczniemy codziennie obstawiać :) powiedzcie mi bo sie zastanawiam, czy jesli w czwartek bede sie przytulac z męzem a w piatek ide na10 rano na usg to nie bedzie to przeszkadzac? bo ja tak miałam zawsze ze jak szłam dzien poźniej do gina to dzien wczesniej nie było przytulanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodze o 15 z pracy, bardzo mnie to cieszy:) ale do 15 nie moge sie nudzic, bo jest pracowicie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi ja też do 15 siedzę. A mąż w domu demoluje przedpokój i łazienkę. Potem jedziemy na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze dziś dziewczyny jak to w sobote nie bardzo udzielają sie na forum Dorka miłego pobytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna pewnie ze dzialaj! na pewno to nic nie bedzie przeszkadzac! ja radzialbym zakupic dobre testy owu w aptece, bo na tabl pozmienia Ci sie i bedziesz wiedziala co sie dzieje! Ja dzieki tym testom juz wiem kiedy moje cialo sie przygotowuje na owu, wczesniej nie mialam pojecia :D:D:D ja wlasnie skonczylam sprzatac, teraz siedze przed TV i czekam do 14 aby wyruszyc! Dziewuszki, bawcie sie dobrze przez nastepne 10 dni! Uwazajcie na siebie i owocnie sie przytulajcie a zacizone niech sie super czuja i niech dzidzie rosna! do zobaczenia po powrocie! buziaczki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dzięki. Ty również baw się dobrze, odpocznij itd. Oczywiście liczę, że wrócicie we trójkę :) Do napisania za 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afi26
ja juz od pol godziny domku:) wieczorem wychodzimy do znajomych na klacje:) jupi, moge sie jeszzcze napic winka, jutro " definitywnie sie konczy:D i za jakis czas dzialanie, DOrka pewnie juz w drodze na lotnisko, oby skonczyly si ejuz jej nieszczescia:) i wypocznie, moze wroca we 3:) Kasia tez juz pewnie na zakupach, oj nei ma towarzystwa do pisania w weekendy na kafe, a Asia pewnie z mezem sie relaksuje, juz nie mysle, co wyprawia Sylwia i Grazka:D buziaki bawcie sie wszyscy dobrze:D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja wczoraj nie miałam kiedy wpaść tutaj. O 10 byłam na tym USG dodatkowym i tym razem mały pokazał nam buziaka swojego :) A jak fajnie łapkami oczy przecierał, jakby dopiero co się obudził :P Wrzucę jutro fotki na kompika to wyślę linki :) Po drodze małe zakupy - kupiłam sobie śliczne butki na wiosnę. A na 17 wpisy miałam i trzeba było na uczelnię maszerować... I wieczorkiem siostra z chłopakiem byli :) Także cały dzień zleciał szybciutko :) Mała aktualizacja jeszcze, bo od piątku nie miałam kiedy :P NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008.................................Bielsko.... . . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............21............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............20............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............16.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........14............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............10............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................9............22.10.2009....... .....30..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Afi czy Ty czasami nie zjadłaś literki g i na pomarańczowo się przemalowałaś :P:P acha ja wieczorem byłam grzeczna zjadłam kolacyjkę obejrzałam jak oni śpiewają i poszłam lulu :D:D Polusia mały na pewno smacznie spał a usg go obudziło i sobie musiał przetrzeć oczy żeby rodzice go zobaczyli :P:P dziewczynki miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj miałam taką ochotę na kapustę kiszoną że poleciałam do sklepu kupiłam i wszystko zjadłam :P:P a dziewczyny czy Wy też macie zgagę mnie zawsze wieczorem męczy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Grażka🌻 Szczęścia, zdrowia, pomyślności Czerp z życia same radości! Niech los Ci zawsze sprzyja, A co złe niech Cię omija. Dużo słodkości, szczęścia w miłości Samych luksusów, milion całusów. Niech odejdą precz gorycze Z głębi serca Tobie życzę. O czym myślisz, o czym marzysz Niech Ci w życiu się przydarzy! Najszczersze życzenia, marzeń spełnienia Z okazji urodzin składa, pamiętająca o Tobie... Sylwia 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka wszystkiego naj,naj, naj :) Spełnienia marzeń, zdrówka dla Ciebie i maleństwa :) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy jedne :P Ja jakoś dzisiaj się wcześnie obudziła :P Teraz zbieram się do sklepu po ser żółty i zabieram się za naleśniki z nim i szczypiorkiem na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka wszystkiego najlepszego:)!! duzo slonca i milosci:)! ja mam kaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Grażka Wszystkiego najlepszego 🌻 Pozdrawiam niedzielnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lecze kaca;) maz mi zrobil obiad na parze i jakos zyje:) ale tu pusto...niedziela DOrka sie opala a Grazka swietuje:)! no i bardzo dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien zaczal sie leniwie, maz zrobil mi sniadanko z okazji angielskiego dnia matki i dal kwiatki, szalony! Pozniej spacer, robilismy obiadek, odwiedzilismy zanjomych i meza mame z okazji swieta :) potem kosciolek a teraz relaks... Widze ze dziewczyny spedzaly intensywnie niedziele, takie pustki :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×