Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Magda - monitoring cyklu wiele powie :) Ja też na to liczę, wizytę u lekarza mam dziś po południu :) Najważniejsze że mamy przy sobie kochanego mężczyznę, który przeżywa na swój sposób wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam taką nadzieje! Dobrze ,że mamy tych mężczyzn :) nie wyobrażam sobie życia jak w \"Seksmisji\"...choć uwielbiam ten film! Co do kotów to są super! Uwielbiam ich nature i temperamet, bo podobnie jak ja chodzą swoimi ścieżkami i tak do końca nie da się ich okiełznać. Koty to chodzące indywidualności, a persy to swoistego rodzaju pieszczochy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kotka syberyjska była z tych "niedotykanych" :) Sama czasem przychodziła się głaskać, ale rzadko. Za to kocur (7 kg wagi, ogromny!) to pieszczoch maksymalny! Też taki niebiesko-szary, mądry jak mało który :) Kochałam go bardzo, ale musiałam go oddać parę miesięcy temu i do dziś za nim tęsknię.....Teraz mam szczeniaka, ale to nie to samo co mój kocur..... Niestety z kotów musiałam zrezygnować :(:(:( A kiedyś nawet chciałam hodowlę syberyjskich założyć, miałam śliczne 4 malutkie kociaczki po mojej kotce :) Wszystkie trafiły do cudownych rodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mam naszieje ,że moje kotki też się kiedyś rozmnoża, ale hodowli raczej zakładać nie będe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur jest biszkoptowy, a kotka grafitowa więc kocięta były by piekne :) na razie to ta mała daje mi popalićw nocy a Leon się przygląda i jest straaaaeznie zazdrosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwyczai się niedługo :) Do tej pory on był panem terytorium :):):) Z takiej mieszanki kolorystycznej mogą być śliczne maluchy trikolorki :):):) A poza tym widzę że reszta nadal śpi! Nieładnie! Wczoraj też były pustki, a sama do siebie pisała nie będę :P Ehhhh tak to jest jak zostało tylko parę niezaciążonych i nie-śpiących....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pamiętacie mnie jeszcze???? u nas oki, brzusio duży już Antoś skacze jak żabka :D Magda, ja też mam dwa kotki chłopczyk ma na imię Junior a dziewuszka Marry... może dla Twojej kiciuni imię Loona albo Lucky, LIvi, :) jak coś jeszcze mi do głowy przyjdzie to dam znać... miłego dzionka dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D zaraz wrócę tylko zjemy z Madzią śniadanie bo dopiero wstaliśmy a za oknem śliczne słoneczko świeci i na dworze jest śnieg ja chcę już wiosnę 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia Ładne imię Antoś :D:D:D:D Sylwinka - wsuwaj to śniadanie i wracaj bo ktoś mi musi humor poprawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnei zjadlam banana:) a propos. Co do kotow to jestem kociara straszna:) uwielbiam koty!!!! Dla kotki moze byc imie Leona:D jak ta piosenkarak Leona Lewis:D Lolcia;) super, ze si epokazalas:) fajnie, ze wszytsko ok u Was:) !!! buzki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mam bananowy nastrój :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D najlepiej wczoraj o 18 mój M przyjechał z terasy no i poszedł spać i mówi do nas żeby mu nie przeszkadzać bo o 22 musi wstać i chce się wyspać no to ja mówię do Madzi chodź zrobimy sobie kakao wstawiłam mleko i zrobiłam a co zrobił mój M oczywiście jak poczuł kakao to już nie spał to jest taki duży kocur :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam ochoty na banana :(:(:( Na szczęście mój M wyrozumiały jest i kochany :) Przytulił mnie wieczorem po tym jak na niego nawrzeszczałam w sumie nie wiem o co :( Strasznie nerwowa jestem i jemu się to udziela niestety i wkurzamy się na siebie o byle co... Ale wczoraj szczerze pogadaliśmy, przeprosiliśmy się i już jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka zachorowała poważnie , a kocurka oddałam takiej małej dziewczynce z sąsiedztwa na zalecenie mojego lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa piesek szaleje, sika i kupkę robi wszędzie.... Ale kochana jest :) Tylko męczy mnie to sprzątanie po niej, jakoś nie może się nauczyć załatwiać na spacerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Nie miałam czasu pisać. Jeździmy dogadać szczegóły tych mebli kuchennych, a gość jest taki, że się biedak wysłowić nie może i takie dogadywanie trwa długo. Wczoraj mąż pojechał na chwilkę, a wrócić po 3 godzinach. Dziś znów coś tam wylicza i czekamy na telefon żeby móc przyjechać i podpisać tą nieszczęsną umowę w końcu. Ze spraw ciążowych bez zmian. Czujemy się dobrze. Dziecko rośnie. Za 2 tyg wizyta u lekarza. Pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna pisalabym,, ale jestem w pracy i ciezko mi :( a Ty w pracy czy w domku??:) a ja jutro ide na koncert Myslovitz:D:) jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w pracy. Wychodzę dziś chwilę przed 15-tą bo jadę do gina. Od wczoraj nie ma tu kilku dziewczynek, nudy na kafe i tyle :P:P:P Kiedyś to pisało 10 osób naraz a teraz............... Chciałam po prostu z kimś pogadać, bo denerwuję się bardzo przed tą wizytą........ Smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja jestem. Możesz napisać co Cię trapi. Siedzę sama w pracy, klientów brak i się nudzę. Skaczę z topiku na topik i nie mogę sobie miejsca znaleźć. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleję jeszcze tabelkę, bo nam ucieknie :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008........03.04.................Bielsko.... . . ..23.......0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............22............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............20............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............16.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........14............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............10............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................9............22.10.2009....... .....30..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×