Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

A daj spokój Sylwinka. Niby góra jest tylko nasza, ale kibel jest centralnie na przeciwko schodów. Tylko nasłuchuję, czy mama przypadkiem nie idzie na strych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruzyna ja tez bym sie cieszyla, powinnas isc dowiedziec sie i miec z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka najlepiej Nussbeiser :D:D:D:D:D Uciekam dziewczynki, jak dam radę to napiszę jak po wizycie. Buziaki i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008........03.04.................Bielsko.... . . ..23.......0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............22............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............20............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............16.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........14............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............11............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................9............22.10.2009....... .....30..........?? Cześć dziewczyny ;) zmieniam dane w tabelce bo dzis zaczął mi się 12 tydzien czyli koncze 11 :) Faktycznie pustki na naszym topiku, Dorka nie bedzie musiała duzo nadrabiac po powrocie :P właśnie przyszła do mnie moja mama więc zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🖐️ widzę, że dzisiaj trochę Was więcej tutaj :) Kruszyna zrobiłaś mi smaka na tą czekoladkę, jak pojedziemy do rodziców N. to sobie kupie po drodze. Najwyżej potem mnie zgaga będzie męczyła :P Ja niedawno wróciłam do domku, bo byłam na tej uczelni, a potem u siostry posiedziałam i zjadłam jej parówki :p:p:p Kasia mój syneczek to od niedzieli co dzień tak szaleje, że nie wiem :P Mówiłam dziś mojej siostrze, że on sie jeszcze nie urodził, a już jest do niej podobny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki kruszynka wiem jak sie czujesz tak chciałam byc dzis na kafe ale kurcze ja nie moge w pracy na internecie siedziec :/ u mnie w pracy duze zmiany , jutro mam wizyte \"góry\" i jakies zmiany sie szykują,mnie nie zwolnią ale 2 osoby lecą .. i to się wiąże z tym iz ja bede miała więcej na głowie oj nie chce mi sie gadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............koło swiąt...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008........03.04.................Bielsko.... . . ..23.......0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............22............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............20............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............16.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........14............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............11............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................9............22.10.2009....... .....30..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki kruszyna , :) wiem jak sie boisz i ile to niepewności ja jutro dzwonie do lekarza zeby sie przypomniec ze w paitek rano jestem na usg i tez sie boje zastanawiam co mi powie , co zobaczy... mam nadz ze moje pęcherzyki urosną i dostane zastrzyk ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nawet dlaczego ale jeszcze bardziej mnie stresuje ta wizyta w szpitalu , jakby była tam gdzie normalnie chodze to jakos tak inaczej , a tak 3/4 miasta musze tam przejechac i dzwonic do niego zeby po mnie wyszedł pewnie połowy rzeczy zapomne co sie chce spytac i tak to bedzie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda kiedy idziesz do lekarza? ja własnie jestem po pierwszej dawce clo na pobudzenie i w piatek sie okaze jak działa na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki wiedze ze sama klikam pozdrawiam wszystkie jutro sie odezwe rano bo mam na południe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoras wspomniała o zmianie tematu na wiosna uważam ze to dobry pomysł , może więcej osob by sie dołączyło :) ale to moje zdanie nic nie nażucam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Wczoraj nie dałam rady Wam napisać co mi gin powiedział, a nie mam dobrych wiadomości :(:(:(:( Teraz mam zrobić test ciążowy koło 14dfl. Jak będzie negatywny to mam brać luteine na wywołanie @ jeśli nie przyjdzie sama. Najpierw zrobić spermiogram mojemu mężowi. Jak wyniki będzie miał dobre, to od kolejnego cyklu mam brać Clostibergyt 1×1 od 3-7dc, a potem luteinę od 15-27dc 2×1 dopochwowo i tak przez 2 cykle. W trzecim cyklu dawka Clo zwiększona. Jak w ciągu tych 3m-cy się nie uda, to szpital, HSG i ewentualna laparoskopia. Jeśli mąż będzie miał gorsze wyniki to mam nie brać Clo tylko przyjść z wynikami do lekarza i wtedy będziemy myśleć co dalej. Clo mogę brać max 3 m-ce, potem minimum 3 m-ce przerwy. W przyszłym tygodniu robimy to badanie mężowi, ale akurat laboratorium mam po drodze do pracy, także będę mogła zawieźć im nasienie „oddane” w domu, tak będzie nam łatwiej…. W sumie gin powiedział że lepiej najpierw zbadać M, bo to tylko jedno niedrogie badanie, a potem mnie – tych badań jest przecież masa i sporo kosztują. Tak więc mamy 3 miesiące na fasolkę…. Mam iskierkę nadziei że może teraz się nam jakimś cudem udało i zobaczę niedługo II kreseczki, że obędzie się bez leków… Boże tak bardzo wierzę…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kruszyna ja z całego serca ci życzę żeby na teście się pokazały dwie kreseczki i trzymam kciuki ❤️❤️❤️❤️ ja się pytam gdzie jest Asia mery suri i reszta bandy co :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Ja jakaś senna jestem, jeszcze mam iść na jakieś szkolenie dzisiaj a nie chce mi się okrutnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja też trzymam kciuki za II kreseczki. A jeśli jednak nie będzie to widzę, że trafiłaś na dobrego lekarza i dzidzia będzie niedługo! Sylwinka ten wiatr je wszystkie wywyiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna 😭😭 smutno będzie bez Ciebie 🖐️ Polusia ja mam pytanie do Ciebie bo słyszałam że jak jest się w ciąży z chłopcem to wolniej rosną włosy na nogach a z dziewczynką szybciej ja kto jest u Ciebie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kruszynka nie masz co sie martwic masz super lekarza ktory odpowiednio podchodzi do sprawy , przedstawił ci sytuacje jasno i bardzo dobrze. ja jestem na takim prawie etapie co ty , tylko ja biore clo i tez juz dzis sie martwie jutrzejszym usg ... pozatym taki dzien zmian w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze kolejne badania , lekarstwa itd to stres , wiem bo ja tez tak mam , 1000myśli na raz ja wierze ze sie uda nam obu , zobacz na innych wątkach ile dziewczyn bierze clo i ilu sie udało ? sa ktorym to nic nie dało ale nie mozemy tak myslec, bo kazdy organizm jest inny wszytsko idzie w dobrym kierunku , nie powiedział ci ze nic z tego , tylko ze wejdzie z lekami :) głowa do góry trzymam kciuki za badanie męza i powiem szczerze ze zobacze gdzie u mnie te badania sie robi i czy mozna doniejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadałam z męzem powiedział, ze jak nam sie w tym mc nie uda to zbada sie i on, sprawdziłam ze mozna to u nas zobic , wiec tak postanowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki strasznie sie boje jutra i tego usg , musze sie powoli szykowac do oracy wiec spadam trzmajcie kciuki za moj stresujacy dzien i jutrzejsze usg, dzis njuz nie wejde na kafe bo koncze pozno wiec dam znac popiero jutro po południu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×