Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

A u mnie owulka była wcześniej niż pokazała mi temperaturka, na szczęście serducho trafiło :) Serducho było 19dc a skok temp dopiero 23dc, więc wszystko - dosłownie WSZYSTKO - jest możliwe dziewczynki :):):):):):):):) Najlepiej przytulac się co 2-gi dzień od początku cyklu (zaraz po @), nawet jak się temp nie mierzy to powinno się trafić :P:P:P:P:P Tak mi gin powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi to nieprawda że @ jest 14 dni po owulacji :) Jest dużo kobiet, że mają np 12 dni, 15 dni itp. Są takie które mają mniej niż 10 dni, ale to już zaburzenie do leczenia. Zobacz sobie np na 28 dni na udostępnione wykresy ile jest dziewczyn i jak różne są organizmy :) Ja po prostu mocno ściskam kciuki za Ciebie i bardzo chciałabym żeby Ci się udało :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie musi przyjsc pozniej niz 14 dni, te 14 dni to taka umowna liczba, ktora sie nie sprawdza u wszystkich. Ja zawsze mialam 30dc a nie mozliwe jest by zawsze w tym samym momencie miec owulke, zawsze sie cos opozni, przyspieszy itd. Niestety nasz organizm to nie zegar, i nie chodzi tak jak w ksiazkach powiedziane :) Trzymam kciuki za ten miesiiac, ale jesli nie pojdzie cos teraz, po prostu w nastepnym cyklu sprobuj przytulanki pozniej, nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zaburzen wlasnie, nie mialam nigdy oprocz jednego razu, kiedy bralam duzo roznych specyfikow, witamin, wiesiolek i rozne takei wszystko zwariowalo, a teraz jest w normie i zawsze bylo, temperatura, sluz, wszystkie inne czynnkiki, no nie moge sie mylic i do tego testy pokazywaly zawsze na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy inaczej napewno będzie dobrze :D:D:D Trzymam mocno kciuki :):):) Kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle boćki przylecą :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguch nie istnieje metoda, poza usg ktora da Ci 100% pewnosc ze masz owulke, wiec skoro w owulke nie wychodzi to za nim sie pomysli o chorobach itd, to lepiej pomyslec ze my sie mylimy i owulka przychodzi pozniej albo wczesnie... Testy nie pokazuja owulki tylko ze LH wzroslo, i ksiazkowo po takim tescie powinna wystpaic owulka do 72h, ale zycie i ksiazki to kazda chyba z nas wie ze to dwie rozne sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, ja nei moge chodzic na usg kiedy chce:( nie mam blisko ani gp, ani zadnej przychodni, tu w Uk wszystko tez wyglada inaczej, moge jedynie tak ustawic rd zeby umowic sie np do polskiego gina ale to naprawde jak juz nei bedzie nadziei:) wole myslec, ze jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie wazne kiedy jest ta Twoja owulka, ale wiosna jest dla Ciebie i juz!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja też nigdy nie usunę dziecka, nawet jak bedzie chore poprostu czasmi można zacząc leczenie jeszcze bedąc w ciązy ale nie nastawiam się negatywnie. Wiem, że wszystko jest dobrze i chce się tylko jutro upewnic :) a w 20 tyg to juz bedzie usg 4D :) Agi a Ty nie marudz już bo na serio to różnie bywa z tymi owulacjami :) musi się teraz udac a jak nie to poprostu musisz w inne dni serduchowac i bedzie dobrze :P Kruszynko jak samopoczucie? Kasiu to super, że prace się posuwają :) jeszcze trochę i bedziesz cieszyc się wyremontowanym mieszkankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna to taki super czas wszystko rozkwita i do zycia sie wyrywa... nie ma wiec opcji innej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazpolozna u mnie sie pytala czy chce robic genetyczne usg i itd, zebysmy mogly wiedziec czu usunac dziecko, choc czas jest do 24 tyg bo do tego czasu usunac mozemy..... Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr po takim wstepie powiedzialam co mysle o tym co powiedziala itd, dlatego jestem tak negatywnie nastawiona.... Ale rozumiem ze dziewczyny robia rozne badania zeby pomoc dziecku czy np oswoic sie z mysla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moze byc innej opcji:) jak nie marzec to kwiecien i maj jest troche tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia no jasne!!!!! A ja... nie czuję się ciążowo wcale, ale to sam początek dopiero :) Wg zapłodnienia kruszyna ma jakieś niecałe 2 tygodnie :) Kłuje mnie w dole brzucha, jakbym tam szpilki miała, a poza tym bekam :P:P:P:P:P Grażka - nagranie 4d z maleństwem już niedługo będziesz miała :) Super taka pamiątka :) Lekarz do którego chodzę też robi takie usg w swoim gabinecie, kosztuje 120 zł, więc spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecien, maj i czerwiec to najpiekniesze miesiace dla mnie.....tak super wplywaja na psychike i cialo, chce sie oddychac pelna piersia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dziewczyny Wasze dzieci urodza sie zdrowe przy Waszym trybie zycia i innych takich:) nei ma innej opcji!:)!!!! ale doceniam Wasze decyzje niezaleznie od sytuacji:) ja nie wiem co bym zrobila, ale nie mysle o zlych opcjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wmowila ze Malenstwo jest zdrowe i jakos nawet teraz do kazdego bolu optymistycznie podchodze :) Co ma byc to bedzie nic zmienic nie moge, tylko sie duzo usmiechac i myslec pozytywnie zeby Malenstwo czulo radosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu rozumiem bo miałam takie samo nastawienie jak moja siostra powiedziała mi że jedzie na takie badanie to zaraz zapytałam po co to robi skoro i tak dziecka nie usunie. Byłam z nią na takim badaniu i dlatego sama postanowiłam pojechac. Mój ginekolog nie ma dobrego usg i nie pokazał mi jak np. serce bije i on robi tylko 3 razy usg w czasie ciązy wiec następne pewnie za kilka miesięcy bedzie, dlatego jeszcze bardziej cieszę się, że pojade i sprawdzę czy wszystko ok. no ale każdy ma swoje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam własnie do mojego gina :) Kazał powtórzyć jeszcze betkę, żeby sprawdzić czy prawidłowo rośnie, mam brać luteinę dopochwowo 2×1 i zgłosić się 22.04 na usg. Mówił że wtedy napewno będę już mogła posłuchać serduszka :):):):) Wtedy też powie czy kontynuować luteinę. Także jestem spokojna i szczęśliwa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze Kruszyna:) tak powinno byc;) odpoczywaj i relaksuj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na spacerku z psiakiem byłam, bo tak pięknie słoneczko świeci :) Teraz wcinam obiadek i jadę do rodziców i idziemy na wyprawę po knajpkach :P Jeszcze chcemy z mamą wstąpić do sklepu dla plastyków, bo będziemy zaproszenia hand-made robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hand made na slub:)???? tez mialam hand made przez przyjaciolke robione;) malowala je farbami do szkla, na plastykowych plakietkach i oprawiala w papier:) pikne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaa znowu stronka i znowu ja jedyna chyba, ktora sie z tego jeszcze cieszy:):) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak Agi :) moja siostra nam zrobi, bo ona lubi takie rzeczy :) Zresztą potrzebuję ich niewiele, a w sklepach żadne mi się nie podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×