Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

jestem w szoku! Wlasnie weszlam na strony prywatnych klinik pomagajacych zajsciu w ciaze, i ceny zbily mnie z nog! Wizyta z usg i konsultacja ok 300 funtow, monitoring cyklu 700 funtow! Oni chyba poszaleli calkowicie! zdecydowanie wybieram sie do polskiej kliniki, tam ceny nie sa tak szalone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dzieki za rade:) a co do agielskich klinik i cen nie wypowiadam sie , nie ma sensu isc:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego, slyszalas jakies neg opinie? ja bym poszla, jakbym miala kilka tys funtow na zbyciu :D:D:D na razie pojde do pl, ale jak tam nic nie wyjdzie, to chlopak powiedzial ze zrobimy wszystko aby miec dzidzie... i ode mnie bedzie zalezec czy chce latac do pl, czy leczyc sie tutaj w takiej klinice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Przeczytałam tak pobieżnie co pisałyście :) Z całego serducha trzymam kciuki za staraczki nasze kochane!!! Dla wszystkich ❤️, 🌼 i buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Juz sie melduje! Ja dzis wczesniej w pracy, bo spotkania juz od rana! Oj jak nie chce mi sie tu siedziec przez nastepne 5 dni :( @ ciagle brak i juz sie troche wkurzam. bo chyba bede musiala zmienic leki... no nic czekam dalej i jak sie skonczy to od razu atakuje lekarza i niech on kombinuje :D:D:D U nas dzis piekne slonko a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słonko za oknem, ale jestem w pracy więc z niego niestety nie skorzystam :( Dorcia jak nie ma @ to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta albo śpi albo jest na spacerku albo atakuje banana :P:P ja się dobrze czuje już za tydzień w czwartek jadę na usg :) a Ty jak się czujesz :D a bierzesz jeszcze luteinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka no to fajnie że dobrze się czujesz, oby tak dalej :):):) Ja biorę cały czas luteinę, nie wiem kiedy lekarz każe mi odstawić, ale to nieważne :P Cycki mi rosną, szok normalnie!!! Jeszcze trochę i będę musiała biustonosze większe kupić! A poza tym oki, nudności mam codziennie, szczególnie wieczorem, ale bez wymiotów na szczęście, tylko tak mi "niedobrze" czasem :) Taaaak reszta jak zwykle zaspała na poranną kawkę i herbatkę :P:P:P:P:P:P Sylwinka, to może w końcu płeć bobasa poznasz, o ile oczywiście Ci pokaże co tam chowa miedzy nóżkami :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że poznam płeć:) mi nie raz jeszcze sie zdarzają wymioty rano ja już jestem w 18 tyg a jeszcze biorę duphaston :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja nie musze robic testu bo wiem ze sie nie udalo... tylko znow mam wszystko super rozregulowane i dlatego ta malpa nie przychodzi :( Mam dzis tyle pracy, ze nie za bardzo moge gadac, ale jak bede miala przerwe to od razu wejde! A gdzie sie reszta podziewa??? Fajnie sie czyta, ze sie dobrze czujecie! Sylwinka, maly na pewno pokaze ze jest chlopczykiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miala wczesniej, to juz powinno wyjsc na tescie, a jak mialam pozniej to chyba przegapilam wtedy, bo po 13dc mielismy kilka dni przerwy :( nie wiem co robic za bardzo, chyba znow napisze do mojej gin... i jak sie nie pojawi za dwa-trzy dni, znow zrobie test i sie zapisze do lekarza, bez czekania... Jedno co mnie denerwuje, to to, ze przeciez nawet jezeli nie mialam owu, to leki powinny mi @ wywolac, a tu dupa.... ale co tam bedzie dobrze! Moze sie w tym cyklu na zastrzyk zdecyduje, jak sie uda wstrzelic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień spędzam w łóżku, bo pobolewa mnie brzuch, dlatego raczej mnie nie będzie. Moja gini nie przyjmuje dzisiaj, a na kom się nie mogę dodzwonić :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie mam :( Dała mi nr koma, bo łatwiej ją złapać. Ale może ma dyżur i nie może odebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis wciągałam pępek do 10 , bo przdemna cieżkie 2 tyg w pracy wiec łapie ile sie da tej wolności :) pozatym w tym tyg ide na zastrzyki na moje pęcherze , chyba 1 w czwartek w drugi w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drcia bedzie dobrze ,jestem przykładem tego ze moje cykle 35, 37, 40 i 44 dniowe mogą być tak jak teraz 33 :) zreszta sama wiesz :) a test mozesz powtorzyc dla pewności ja tez bede miec zastrzyk w tym miesiacu o ile moje pecherzyki najpierw urosna tyle ile trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem ze cykle moga byc takie dlugie, ale tak sie cieszylam bo jak zaczelam brac lekarstwa, to wszystko mi sie wyrownalo do 25 dni a teraz znow jest rozregulowane :( Jak uda mi sie to moze tez wezme ten zastrzyk w tym miesiacu... ale to musialabym sie jakos zaraz wybrac do lekarza, bo to chyba od 3dc bierze sie clo... no jak nie w tym cyklu, to w nastepnym :) Anna z zastrzykiem na pewno ci sie uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, kochana, odpoczywaj i mam nadzieje ze przejda ci bole! no i dzwon do gina az odbierze tel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja tylko na chwilę :) za godzinę wybieram się do lekarza bo musi zlecic mi kolejne badania :) Polusia kochana leż ile się da i dzwon cały czas do lekarki. cos robiłaś ciężkiego, że boli Cię brzuch? nic się nie denerwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Wzięłam nospę, leżę i próbuję dzwonić. No nic jutro chyba pójdę do lekarza, który przyjmuje u nas w szpitalu uniwersyteckim. Więc pewnie się dowiem co i jak. Teraz jakby mniej boli. Grażka w sumie nic takiego nie robiłam. Może w sobotę za dużo pochodziłam? Najpierw uczelnia, potem jeszcze zakupy. No i wczoraj znowu uczelnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz! pewnie sie nameczylas ta uczelnia i chodzeniem i dzidzia daje o tym znac! nic sie nie stresuj tylko! ja zaraz zaczynam przerwe i juz nie moge sie doczekac, ale ten czas szybko leci, jak sie ma duzo pracy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×