Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Davidek lubi malosolne ogoreczki :p w zimie sie meczylam z tymi przesolonymi sklepowymi,teraz mama zrobila mi pyszne za to :) rano sie budze ostatnio codziennie ok6 i mam wrazenie ze jakies fikolki mi robi tam,tak wiruje w srodku :) lobuziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest chyba ulubiona godzina Maluszkow, bo moje taka samo, godzina 6 i zaczynaja sie wariacje w brzuszku :) Ja ogorki uwielbiam i zawsze kilogramami moglam jesc ale w ciazy nie mamm ochoty i mi nie smakuja :) Grazka wiem jaka podekscytowana musisz byc, ja tez nie moglam doczekac sie ostatniej soboty a teraz 2 i pol tyg do nastepnego spotkania z Malenstwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Pojawiam się tylko na chwilkę. U mnie w domu sajgon, a raczej w ogrodzie - panowie kopią kanalizację, teściu im pomaga a ja robię kawki i herbatki :) Za 2 tygodnie przyjadą z oknami i będą je od razu montować, chcemy też drzwi z futrynami wymienić w mieszkaniu, bo te nasze to 30 lat mają :P Więc mnóstwo pracy się jeszcze szykuje :) Dla mamusiek wszystkiego dobrego z okazji ich święta :) Dorcia - beta i który to tydz. zależy też od norm jakie ma dane laboratorium. Jak miałam beta HCG 44.22 mIU/ml to laboratorium określało to jako \"bardzo wczesna ciąża 2 tc\", także sama widzisz jak to jest. Najważniejsze żebyś się dobrze czuła a niedługo zobaczysz dosłownie fasolkę na usg :D:D:D:D:D Ja ostatnio wieczorami mam mega nudności, męczy mnie to strasznie, a zwymiotować nie mogę, chociaż chciałabym bo może wtedy by ulżyło. Mierzyłam się w pasie ostatnio :P Przed ciążą miałam 66cm na wysokości pępka, a teraz mam 75cm :D ROSNĘ :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane, Tak Asiu, dobrze pamietasz, ze mam wizyte w czwartek. Nic sie odzywam, choc na biezaco sledze Wasze wpisy, poniewaz nie mam 100% pewnosci, ze wszystko jest w porzadku. Minely mi prawie wszystkie objawy i juz w ogole nic nie czuje, poza bolem z tylu miednicy jak dluzej pochodze czy postoje - w pracy niestety mecze sie tak (kuleje) przez ok 7 godzin dziennie, tj. ok. 2.5 godz. po zaczeciu pracy. Mysle, ze to moze byc jakis podrazniony nerw. Poza tym wczoraj minal ten sam tydzien i dzien (8t5d), w ktorym moja poprzednia ciaza obumarla i dlatego to moze spotegowalo moje obawy. Czekam weic z wiesciami do czwartku. Dorka serdecznie Gratuluje!!! pozytywnego testu i wytrwalosci kochana... I jak zwykle pozdrawiam wszystkie bez wyjatku, tak by nikogo znowu nie pominac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna jest usprawiedliwiona dzisiaj, ma mnostwo roboty :) ale reszta dostaje minusa :))) Novida, jak przegladam moje zapiski w kalendarzu od poczatku ciazy, to w 8, 9 i 10 tyg miewalam np po cztery dni ze wszystkie objawy ciazowe nagle znikaly, strasznie sie wtedy balam, ale widocznie tak byc musialo. Trzymam kciuki za czwartek, musza byc same dobre wiesci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wpadam na chwilkę, bo jadę do mamy :) U mnie wszystko dobrze, tylko czasu brak :P Wczoraj mialam dzień sprzataniowo - zakupowy :) A dzisiaj rano badania i potem czekałam u rodziców na paczkę z Avonu mojej siostry, bo nikogo nie było :P Wpadłam na chwilę, zrobiłam obiadek i jadę z powrotem :P A jutro do urzędu miasta złożyć wniosek o dowód nowy :) Dorcia jeszcze raz gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzis taki nawal pracy, ze nawet herbaty nie mam czasu wypic :D:D:D Ale ja tak lubie :D:D:D:D Zupelnie sie nie przejelam jakas durnowata os, ktora chyba nie ma pojecia :D:D Zajadam sie truskawkami i jestem najszczesliwasza !Juz nie moge sie doczekac wieczora :D:D:D:D Novida, na pewno wszystko jest dobrze, ale rozumiem nerwy.... na pewno pojdziesz do lekarza i cie uspokoi! Dziewczyny zaraz poznamy wasze dzieci i bedziemy uaktualniac tabelke z plcia! Cudnie! Juz nie moge sie doczekac! Kruszyna biedulo, nie zalataj sie! Zazdroszcze tym dziewczynom, ktore odwiedzaja mamy w ich dzien! A do nas przychodzi firma jutro i bedzie ogladala nasz ogrod i w czwartek zaczynala robote! no i mam nadzieje ze juz w przyszly weekend wszystko bedzie gotowe i bede sie wygrzewac na slonku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka kiedy mialas ostatnia@???? ja za godzine z minutami wychodze do domu:) juz mi sie tu nie chce byc;)! Szkoda mi bardzo magdy:( doskonale ja rozumiem, mam nadzieje, ze tu zajrzy i napisze co slychac...zyc w centrum jednego wielkiego baby boomu to istne tortury:/ ciezko jest wytrzymac psychicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ostatnia mialam 22 kwietnia. Doskonale rozumiem Magde tez, sama bylam w takiej sytuacji jeszcze kilka dni temu. Ja sie staram, a kazdemu do okola sie udaje... Ale postanowilam nie zaprzestawac staranek, ale tez zyc normalnie! Nie nudzis chlopaka jak to bardzo chce dzidzie, jak czuje sie beznadziejna i niespelniona jako kobieta, bo pewnie gdyby nie moje problemy to juz dawno bysmy mieli dzidzie. Swoje smutki wam wylewalam a do domu wracalam juz spokojna :D:D No i cieszylam sie kazdym dniem! bo przeciez wszystko jest takie piekne do okola! no i sie udalo, ale tak jak pisalam przytulanka byly bardzo intensywne! Dzwonilam dzis do mamy i mi opowiadala, ze jak byla na spacerze to widziala pieknego bociana jak lecial i go dla mnie zamowila! Dmuchala aby lecial w moja strone! Tak mi sie chcialo smiac, bo ja juz znalam bete i wiedzialam ze juz zlapalam wczesniej bociana :D:D Smieszny zbieg okolicznosci, ale mamy juz tak maja z corami :D:D jakies magczne polaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz duzo racji w tym co piszesz Dorka, ale nie kazdy chyba tak potrafi:) ja tez staram si epozytywnie myslec i w ogole zyc na luzie caly czas;) a na tym weselu co byliscie to pilas jakis alkohol???:) tak z ciekawosci pytam, bo wlasnie czytalam zalegle dla mnie strony wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............................ pilam, ale wino i nie za duzo! To byl dzien po owu... wiec w sumie jeszcze nie mogl zaszkodzic. Nie pilam wodki, bo to chyba najbardziej szkodzi.... Stwierdzilam ze i tak pewnie sie nie uda wiec nie bede sie meczyc podczas wesela przyjaciolki :D No i czytalam ze i tak przez 5-6 dni po owu jajeczko jest chronione. Agi wiem ze nie kazdy tak umie, ale trzeba sie starac, bo przeciez czas staran o dzidzie powinien byc to przepiekny czas, a my go jakby psujemy bo straszna presje na sobie wywieramy. Na prawde, calkowicie zdrowe pary staraja sie do roku i to jest calkowicie normalne. Ja wierze ze na kazda przyjdzie najodpowiedniejszy czas i bedziecie tak zaskoczone jak ja! Teraz do do mnie zaczyna dochodzic i troche zaczyna mnie wszystko przerazac.... Kurcze ale to zmieni nasze zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Dorka, ja tez kiedys napilam si ena imprezie, bo wiedzialam, ze raczej nic z tego wiec napilam sie winka;) no zobaczysz jak ochloniesz zaczniesz myslec co to bedzie:), tyle Cie czeka zmian:) super:) a kiedy myslisz mialas owulacje, skoro okres 22kw:)??? wybacz te pytania, jakos tak probuje sobi eulozyc, czy ja wszystko tez na czas robie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi pewnie! Juz zagladam w kalendarz :D:D:D 14dc mialam juz pecherzyk - wiem bo bylam na usg i gin powiedzial ze powinnien byc gotowy za dzien, dwa dni... 15dc mialam ksiazkowy plodny sluz, ktory byl tylko przez jeden dzien 16dc wyszedl mi poz test owu wiec owu byla pewnie 17dc albo 18dc no i do 19 czy 20dc bylo przytulanko :) Agi a ktory ty dzis masz dc? Nie odpuszczaj! Przesle Ci tego bociana, ktorego moja mama wypatrzyla, ale musisz obiecac, ze nie bedzie wymowek ze zmeczeni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka @ byla 11 maja a wiec dzisiaj 16 dc, jeszcze jutro moze bo to 17 dc, ale 18 to w moim przypadku beda szanse srednie, a juz wczoraj, przedwczoraj i kilka dni wczesniej cos bylo, sluz byl rewelacyjny jesli chodzi o obserwacje, ja w owulacje mam bardzo ladna cere, normalnie nie mam problemow, ale w okresie owulacyjnym strasznie mi sie wygladza i nabiera ladnego koloru:) tak samo wlosy sa lepsze:) ale to chyba norma u wszystkich:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie zaobserwowalam zadnych zmian, no moze poza tym ze cialo o wiele bardziej wrazliwe ;) Agi a jak dlugie masz cykle normalnie? Ja mialam 30dc. Moze i juz po owu, ale nie ma co tak na wszelki wypadek... no wiesz nigdy nie wiadomo na 100%! wiec nie odpuszczaj a ja juz sle tego bocka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tylko na chwilke... odebralam dzis wyniki badan. wszystko w normie... nawet prolaktyna nie jest podwyzszona... usg wykazalo duze rezerwy jajnikowe - kilkanascie malych pecherzykow.. pecherzyk ostatnio pekl wiec tez ok. tarczyca w normie... a wiec wszystko ok.... czasem mysle ze jakby cos bylo nie w normie to wystarczy leki i juz.. a ja mam tu wszystko ok i jakos nie moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdenerwowal mnie troche lekarz bo jak bylam na tes swizycie to probowalam na sile szukac jakiegos powoddu.. i sie go pytam ze moze pecherzyki mi nie pekaja bo robi mi monitorig zawsze do ewentualnej owulacji a potem juz nie... a on do mnie niby zartem "a ja mam to wiedziec??" myslalam ze zjem go wzrokiem... za to. od razu zrobil usg i wszystko pochwalil ze idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jeszcze nasienie i bedzie wszystko.... chociaz ja ostatnio myslalam duzo nad badaniami na przeciwciala... duzo sie slyszy o wrogim sluzie i o tym ze kobiety sluz zabija plemniczki broniac sie przed nimi zanim dojda do jajeczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 dbiowe juz mi sie unormowalo wszystko:) Tosia witaj:) przynajmniej masz pewnosc, ze z Twoim wnetrzem ok;) ja wychodze z pracy;) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia no to super wiesci! super ze wszystko zdrowe! Jezeli chcesz to rob badania na przeciwciala, ale ja na twoim miejscu bym juz przestala latac po lekarzach i poprostu szalala z mezem :) Juz raz sie udalo, wiec wiesz ze wszystko jest OK! Teraz trzymamy kciuki, aby ten cykl byl owocny! Moze nie wychodzi bo tak strasznie sie wszystkim denerwujesz? Psychika ma niesamowity wplyw na wszystko! Ja zaraz zmykam, ale niestety nie do domku jeszcze, bo mamy drinki po pracy, bo mamy nowego glownego dyrektora :) no i musze sie zaczac wykrecac ze nie pije :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, wlasnie ogladalam Twoje zdjecia na NK! Jej ale masz juz duzy brzusio! Pieknie wygladasz! Az sie napatrzec nie moge!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Dorka ja mam do Ciebie zapytanie jakie masz jednostki na tej becie?? i jakie masz podane na wynikach normy do 2 tygodnia ciąży. hmmm bo ja w zeszłym cyklu miałam betę 4,79 mlU/ml i test był negatywny. Mam Dorka wrażenie, ze ktoś się pomylił u Ciebie może z przecinkiem i powinno być 47, bo czułość testu wynosi przecież 25 albo 10, a przy 4 by nie było nic na teście widać. No chyba, ze w UK są jakieś inne jednostki i normy?? Nie chce, żebyś pomyślała, ze Cię chce denerwować, tylko jestem ciekawa jakie tam są normy i jednostki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neti, chyba sa jakies inne... 3 poz Ja mam 4.7 czyli poz - 2 tydz ciazy. Zdecydowanie pozytywny :) moze kazde laboratorim ma jakis inny system, ale naszczescie wszystko jest wytlumaczone na wypisie, no i oczywiscie jak rozmawialam z babeczka, ktora podawala mi wyniki przez tel to powiedziala ze 4.7 to zdecydowanie pozytywny test :) Ja juz w domku, czekam na ukochanego jak wroci z krykieta i dam mu karteczke :D:D:D juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............30........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............29............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................25............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............23..........18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............20...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................18............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........12............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........??? cześć :) zmieniam dane w tabelce bo dzisiaj zaczełam 21 tydzien :) Dorka napisz jak tam wieczór z ukochanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jak tam wieczor? pozytywnie?? ja spedzilam wieczor ze znajomymi bardzo fajnie, ale neistety juz nie dalismy rady na nic innego:) ale spoko dzisiaj chce sie zwolnic z pracy 2 h, wczoraj od przyjaciolki dostalam nawet kolejny zapas testow owulacyjnych cb z monitorkiem malym:) niezla jest, wie czego mi trzeba, ale to na nastepny cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem :) Dorcia czekamy na relację :P Pewnie spędziliście cudowny wieczór :) Pełen radości i wzruszenia :) Ja dziś wstałam z ogromnym bólem głowy :( Chyba przez pogodę, bo wczoraj był upał a dziś jest o połowę chłodniej i pada deszcz :( Do tego prawie zwymiotowałam... Ale szybko coś zjadłam i obyło się bez wc... Muszę się zabrać za sprzątanie bo wczoraj nabrudzili mi trochę w mieszkaniu ale nie chciało mi się od razu sprzątać, więc dziś spokojnie sobie to zrobię. Mam pytanie do zaciążonych.... Czy bolało Was czasem w środku podczas serduchowania...???? Wczoraj tak mnie kłuło że nie dałam rady, aż się wystraszyłam że coś jest nie tak z maluszkiem :( A mąż był aż przerażony :( Zmiana pozycji nie pomogła i musieliśmy przestać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczor pieknie! Zadzwonil do mnie jak juz wracal do domu i zapytal czy mam wyniki testu, powiedzialam ze moze i ze czekam na niego w domu. Jak wszedl to mu wreczylam kartke, przeczytal, zobaczyl wyniki i ze lzami w oczach przytulil mnie najmocniej na swiecie a potem podniosl moja bluzke i sie przywital i pocalowal mnie brzuch :D:D:D To byla jedna z najpiekniejszych chwil! Zapytal co teraz, kiedy do jakiego lekarza, i kiedy on bedzie mogl ze mna ogladac dzidzie na usg. Jak kladlismy sie do lozka, to prawie cala noc mnie trzymal za brzuch, smieszny jest! Widzie ze sie niesamowicie cieszy, i co mnie dziwi zupelnie go to nie przeraza! A mnie troszke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 🌼 Dorcia cudownie :):):):):) Mój mąż coraz częściej mówi do maluszka :) Na początku bał się wszystkiego, bał się nawet kochać :P A teraz cieszy się jak wariat dosłownie :D:D:D:D Wczoraj kupił mi kwiaty z okazji dnia matki!!!!! Powiedział że mu maluch wysłał sms-a żeby kupić mamie kwiatki bo on jeszcze nie może :D:D:D:D Ale się uśmiałam, ale było to przeurocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Kruszyna! To zdolaniacha ta twoja dzidzia! Juz smsy potrafi pisac! Sylwnka a madzia zrobila ci laurke? Agi to dzis sie szykuje romantyczny wieczor? Ja mialam te takie elektoniczne testy owu, ze pokazuja usmiechnieta buzke, albo koleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×