Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no bardzo :D:D:D Wywal brata i mame na dol, niech sobie pogadaja, a maz niech zrobi Ci masaz plecow przy swiecach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... mama się spać położy prędzej, a brat męża będzie grał na komórce, aż mu bateria padnie :D Za to ja zapalę świecę i poczytam książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Niech tylko sie brat dzwonkami nie bawi ;) U nas zaraz bedzie padac, jest ciemno normalnie jakby byla zima :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonki są nie na czasie :D Obaj z mężem mają takie tel, że mogą nawet w monopol grać i inne takie rozgrywki urządzać. Czasem takie dzieci z nich wychodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze sie ladnie dziewczyny zabawialy pod nieobecnosc moja :) :) Dorka juz Wam rozdala nagrody Jobla wiec nie bede dawala drugi raz :) Dorka super ze specyfik dziela i z raczka juz lepiej :) Ja zjadlam obiadek z mezusiem i poszlismy polezec i poprzytulac sie do siebie za nim mezus do pracy pojdzie, i nam sie zasnelo, zaczelo tak pieknie padac ze milo sie spalo naszej trojce :) Teraz mezus w pracy a ja ide prasowac Malego pieluszki i ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia przynajmniej bedziesz miala spokoj :D:D:D Zrelaksujesz sie z ksiazeczka :) U nas nieba sie rozstapily!!! Nie wiem jak dotre do domu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri111
do kasia pisze wlasnie ze wtedy jeszcze nie bralam tabletek...czytaj dokladnie!!wtedy jeszcze nie bralam!chyba ty masz jakas wyobraznie...dopiero kilka dni pozniej zaczelam brac yasmin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalone jestescie dziewczyny z tym prasowaniem... Ja z zelazkiem jestesmy najwiekszymi wrogami - ledwo co prasuje koszule do pracy :D:D:D A co dopiero ciuszki i pieluszki! Podziwiam :) Moze jak bede w ciazy i bede miala czas to mi sie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiri nie rozumiem, jak zaczelas brac tabl podejrzewajac ze jestes w ciazy??? Przeciez tabl zaczyna sie od pierwszego dnia krwawienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.kochalismy sie.nie skonczyl we mnie.to bylo przypuscmy 25 kwietnia.tak?a kilka dni pozniej zaczelam brac yasmin bo mi sie okrs zacząl.no tak.mialam okres.ale mam takie objawy...a przeciez w ciazy tez mozna miec okres nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie zaczyna brac tabl, to mozna miec mdlosci i rozne objawy. Jezeli nie jestes pewna to zrob test i po sprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest taka burza, ze sie boje wyjsc z pracy :( ja sie panicznie boje burz... no i co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie rozumiem. skoro podejrzewałaś ciążę, to czemu zaczęłaś brać tabletki anty?? I tak jak Dorka mówi, tabletki zaczyna się brać od pierwszego dnia okresu. To skoro okres, to nie ciąża. Coś strasznie motasz. Zrób test i będziesz wiedziała co i jak, bo narazie to sama się nakręcasz tylko. aska też bym tak poleżała :) A do mnie przyjechał właśnie mężuś :) Nie mają już co robić bez prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry spiochy!!! Wstawac! Robie sniadanko, to chce platki z jogurtem malinami i truskawkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D Dorcia dzięki za nagrodę Jobla wiedziałam że dostaniemy :D:D:D:D:D:D Polusia jak tam koszule przysłali :D:D:D Kasia mam nadzieje że po wczorajszym nie wylądowałaś na porodówce :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja poproszę :D Bo zjadłam śniadanko i nadal głodna jestem :P Chyba Aleks sam zjadł obie kanapki i się z mamą nie podzielił :P A jak tam ręka? Sylwinka właśnie przed chwilą przyszły :p Potrzebny jest inny królik doświadczalny do Twoich i Kasi eksperymentów :P No i tym samym już właściwie wszystko mam do szpitala, tylko te majtki jednorazowe jeszcze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja nadal w dwupaku. Na szczęście wczorajszy śmiech nie wywołał porodu :) Jak to jest, że wszystkie ciężarne mają skurcze w nocy, a mnie właśnie w dzień dokuczają te ciągnięcia, rwania itd. I to coraz częściej. Ja dziś czuję się słabo. Padało od rana, teraz jest szaro i co chwilę kropi. A ja się obudzić nie mogę, nogi mam ciężkie, oczy zaspane. ehh... Polusia szkoda, że koszule przyszły :P Dorka, Sylwinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to ja mam w nocy i w dzień skurcze :P No przyszły i już je wyprałam, co bym nie dostała uczulenia na te paskudztwa, którym nasączają te materiały :P Śmiałam się wczoraj, bo na poniedziałek mamy umówioną fryzjerkę u mojej mamy i mówię do Aleksa, że do poniedziałku ma sobie grzecznie siedzieć, bo mama musi ładnie wyglądać :P A potem to już wolna wola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to obie czekamy do poniedziałku :) Ja mam wizytę u gina i chciałabym z niej jeszcze skorzystać. Mnie skurcze nie łapią w nocy, jest mi niewygodnie, maluch uciska na różne narządy itd, ale skurczy w nocy brak. Tylko strasznie mnie rwie dół brzucha jak chodzę. czy to w nocy, czy w dzień. Spakowałam wczoraj torbę :) Jestem z siebie dumna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wszystko prawie gotowe, a na torbę czekam, bo moja siostra musi ją odnaleźć u siebie w garderobie :P A właśnie robi porządki ;) I po południu albo jutro do południa mi przywiezie :) A przy okazji zabieramy kolejne rzeczy do prania i prasowania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) kasia - mam nadzieje ze szelki do podpasek tez spakowane :p ja juz tez bym chciala byc tak blisko malenstwa jak wy :D polusia i kasia u mnie w nocy ok 3 byly grzmoty i blyskawice,oberwanie chmury za to teraz lepsze powietrze do oddychania mnie tez wieczorem te skurcze lapia,chociaz zauwazylam ze jak jem bób w ciagu dnia to skurczów nie ma,moze to ma duzo potasu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee do popołudnia czy jutra to wytrzymasz napewno :) Ja też dziś pranie muszę zrobić następne. Wrzucę prześcieradła i pościel do łóżeczka do prania i już będzie wszystko. Narazie nie pakuję torby dla malucha. Dowiedziałam się, że mogę wziąć ciuszki tylko na wyjście. A do swojej torby wpakowałam tylko te rękawiczki dla małego, smoczek na wrazie co i mąż dowiezie pampersy. Właśnie - Polusia jakie pampersy kupiliście na początek? Ja mam narazie Happy, ale muszę dokupić jeszcze paczkę i chcę innej firmy i zastanawiam się czy Pampers, czy Huggis czy jeszcze inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jak zaczniecie w jednym dniu rodzić przynajmniej będzie Wam raźniej :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D Polusia po fryzjerze zrób sobie makijaż bo w razie czego to trzeba ładnie wyglądać na porodówce :P:P a że też musiały przyjść koszule :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri - spakowałam wszystko łącznie z szelkami i strojem Borata - wiesz, głupio tak całkiem nago biegać po szpitalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jeszcze chusteczki nawilżające dla dziecka ja w szpitalu dla Madzi miałam pampersy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×