Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kasia moja bratowa 26h regularnych skorczy.... to przeciez chyba mozna oszalec ze zmeczenia! Normalnie nie spac przez 26h to czlowiek wykonczony! Nasparowalam glowe sobie mascia i jest troszke lepiej. Nie ma tu apapu, ale chyba wezme normalna tabletke od bolu glowy, bo nie wytrzymam calego dnia w pracy... w domku to sobie leze na kanapce i jest OK :) Moze zielona herbata pomoze, bo woda juz nie dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka wez od razu 2 paracetamole, lekarz powiedzial ze mozna, taki bol bardziej zaszkodzic moze niz paracetamol uciekam na zakupy papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka skoro nie ma Apapu to wez cos innego co zawiera paracetamol. To mozna stosowac w ciazy, a mozesz w niej byc wiec lepiej uwazac. Zielona herbatka tez moze pomoc. Ja ide zapazyc sobie rumianek. Moze na brzuszek malemu pomoze. Aaaa i kupa przyszla :) Glupia matka z kupy sie cieszy :D A bratowa naprawdę się namęczyła. Widzę, że te moje 5:35 h to pikuś przy niektórych prodach. A gdzie reszta dziewczyn?? No i Polusia czekamy na opis porodu!! Fotki na n-k śliczne, ale odwiedź nas i opisz co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Kasia ze jest kupka! Tzn ze chyba calkiem niezle sie odzywiasz :) Popijam herbatke i od razu lepiej :D:D:D Sylwinka sie gdzies chowa chyba, a Asia tak sie zrelaksowala w weekend, ze pewnie nie ma sily wstac :) No i Polusia moglaby nas odwiedzic :( Ciekawa bardzo jestem jak jej porod! Ja dzis sie dowiedzialam ze mojemu przyjacielowi sie w koncu dzidzia urodzila! Zupelnie nie chciala wyjsc i jak wywolali, termin miala 27 lipca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam i najpierw oczywiście musiałam coś zjeść :P Wyniki morfologii mam nie najgorsze, mam pić biofer. W moczu wyszły bakterie, ale gin kazał powtórzyć badanie, bo może mocz za długo stał... Dzidzia spała podczas usg, buzię zasłaniała rączką i wystawiła tylko łokieć :P Ale po chwili przez moment było widać buzię, ma już włoski na główce!!!! I to sporo :D Waży 540 gram, więc prawidłowo. Ja przytyłam 2 kg z czego bardzo się cieszę, czyli mam od początku 5 kg na plus :) Zawiozłam do pracy L4 a tam cyrk normalnie, chcą żebym wróciła do pracy... Najpierw mnie na siłę wypchali na L4 a teraz chcą powrotu - ale ja nie mam teraz ochoty :P Więc mam L4 do końca sierpnia :D Kończę ten mój wywód, idę coś w domu zrobić, gary kwitną od wczoraj w zlewie :P Acha! Dorcia kochana, nie przejmuj się, jeszcze parę dni i będziesz wiedziała że jesteś w ciąży :) A takie humorki to norma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna fajnie, że wszystko dobrze, wyniki itd. A ta Twoja Kruszyna to już nie taka kruszyna :D Ponad pół kg to już coś :) A my właśnie słuchamy z Wiktorkiem Mozarta. A ja zajadam się jeszcze sernikiem na zimno :) Napisałam sms-ka do Polusi z prośbą, by do nas zajrzała bo się niecierpliwimy wszystkie. Mam nadzieję, że nas niedługo odwiedzi i opisze co i jak bo sama też ciekawa jestem :) A ja siedzę i z utęsknieniem czekam na kuriera. Mąż dorwał zlecenie na cały tydzień, zamknął sklep i pojechał do W-wy. A dziś dostawa ma przyjść a sklep zamknięty. Więc poprosiłam znajomą z lokalu obok, by wysłała kuriera do mnie do domu. Mam nadzieję, że nie będzie robił problemów. A jak przyjedzie to czeka mnie składanie komputera. Ehh zawsze mnie mąż w coś wrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to super wiesci! No i wloski juz ma! Cudne sa malenstwa jak sie rodza z wloskami! Moja Hania ma caly czarny lepek! Fajnie ze wszystkie wyniki dobrze no i miejmy nadzieje ze mocz to pomylka i nie ma zadnych bakterii! No i dzidzia juz spora! Super! Kasia ten Twoj maz jest super! Zawsze ma dla Ciebie jakas niespodzianke! Z tego co opisujesz to smiesznym malzenstwem jestescie, ale wlasnie super takim jak lubie! Moj tez zawsze w cos mnie wrabia :D:D:D A mnie to zawsze rozsmiesza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadam do domku na chwile, bo zaraz na basen lece, wiec doczytam Was jak wroce :) My dzis mielismy osttanie usg w szpitalu, by sprawdzic lozysko i polozenie Malego, wiec wiesci dobre :) Tomasz lezy sobie glowka w dol, juz glowy nie widac bo tak nisko juz ja scsowal :), a lozysko nie zaslania kanalu wiec nedzie porod naturalny, oczywiscie we wodzie :) Zadowoleni bardzo jestesmy :) Nie wyspana troche bo przytulaski nocne mielismy....haha :) Sylwinka i Kruszyna dajcie znac jak po wizycie u lekarza dzisaj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to cudowne wiesci! Na pewno bardzo jestescie zadowoleni! No to czekamy teraz na Ciebie i bedziemy dopingowac! Po szalonej nocy polecam drzemke podczas dnia :D:D:D A gdzie sie dzis Sylwinka podziala! Zaraz ide do skelpu i kupie ci te bananki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to super, że z malutką wszystko dobrze i już duza jest :) pięknie że ma włoski, ciekawe czy po mamusi takie ładne kręcone :) Asiu to bardzo dobre wiesci masz :) cieszę się razem z Tobą, że Tomaszek ładnie się ułożył do porodu i że nie musisz miec cc :) pewnie za niedługo zacznie się poród :) Faktycznie Sylwinka tez ma dzisiaj wizytę u ginekologa, oby też miala dobre wiadomości :) Dorka to ładnie, że głowa przestaje boleć 🌻 Ja pomyłam podłogi i zrobiłam obiad :) za jakieś pół godzinki ide do piekarni po świeży chlebek i pozniej sobie odpoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska Tomaszek gotowy do wyjścia :) Tylko się cieszyć, że wszystko bezproblemowo idzie. Jeszcze troszkę i będziesz na porodówce, a my znów będziemy się niecierpliwić i czekać na wieści od Ciebie :) No i znów zostaniemy ciociami :) A mój mały ma dzień aktywności. Nie śpi od 11:15. Leży i patrzy się na mnie słońce moje kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam sms od Polusi. Jest narazie u rodziców i ma ograniczony dostęp do internetu dlatego się nie odzywa. Nadrobi wszystko tak szybko jak to będzie możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to już niedługo mały będzie w Twoich ramionach :D Dla wszystkich dziewczynek przesyłam buziaki :) Nawet nie doczytałam wszystkiego :P Polusia pewnie z cyckiem na wierzchu leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a widzisz juz roznice przez te dwa tyg w zachowaniu maluszka? Reaguje juz na kolory, ksztalty, na was? Slodziutki maluszek! No i jak idze Ci nadal odkladanie go do lozeczka, a nie na raczkach :D:D asia urodzi bez problemu! az szkoda by bylo taka wiedze na cc marnowac! Pewnie wszystko sie uda w chwilke! Super! Grazka, zapracowana jak zawsze! Kruszyna nie wracaj do pracy, bo tyko bedziesz sie denerwowac! Niech spadaja, jak Ci dali zwolnienie to niech sie teraz wypchaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :(:(:(:(:(:(:(:(:( miałam iść dzisiaj do gina ale pójdę dopiero w środę bo Paweł nie zostawił mi kasy jeszcze w dodatku jęczmień mi wyskoczył i mam opuchniętą powiekę a teraz mnie tak cholernie swędzi że chętnie bym się podrapała robię sobie okłady z rumianku i maścią smaruję i mam nadzieję że do środy to zejdzie jeszcze w sobotę przy sprzątaniu mi coś strzeliło w tyłku i mnie tak bolał tyłek że chodzić nie mogłam teraz jest lepiej :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( ja już mam dosyć wszystkiego 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia nawet nie mam zamiaru wracać do tej pieprzniętej firmy :P Obniżają wynagrodzenia o 10% i jak tylko bym przyszła ze zwolnienia to też by mi obcięli. A tak to mi mogą naskakać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sylwinka! Jak nie piszesz, to zawsze cos zle sie u Ciebie dzieje :( Na jeczmien bardzo dobre jest zloto! to taki stary babbciny sposob. Moze przyloz obraczke... ja tak zawsze robilam i pomaga... A co to ten tylek Ci strzelil? Kochana, oszczedzaj sie i odpocznij! Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i nic nei bedzie bolec! Buziak dla Ciebie ogromny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dostałam mmsa i faktycznie wielki ten jeczmien. włóż na chwilkę obączkę do zamrażalki i pocieraj nią oko, powinno szybciutko zejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Kruszyna nie daj sie! Sylwinka ja zabieram Twoj dolek i zakopie razem z moim, gleboko!!!! Ale mnie na @ wierci w brzuchu.... Moze i to dobrze.... Asia swoimi wiesciami bardzo mi humorek poprawila! Jak ja lubie jak sie wszystko dobrze uklada!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 🌼 Dorka widzę zmiany. Zarówno wizualnie (zmienia mu się buźka), jak i w zachowaniu. Wikuś zauważa zabawki w łóżeczku - potrafi np leżeć pół godziny i patrzeć się na maskotki, macha rączkami i coś tam do siebie gada. Reaguje na nas, na nasz głos. Popłakuje, a gdy coś powiem to słucha z zaciekawieniem. Czasem się uśmiechnie, ale to jeszcze nie jest świadome. Bardzo lubi dziadka okulary. Zatrzymuje wzrok na dziacku bardzo długo. Jest silny - gdy trzymam go do odbeknięcia to odchyla głowę od mojego ramienia i sobie nią kręci na boki sztywno trzymając. No i coraz dłużej jest aktywny. Jak dziś - od 11:15 nie śpi. Właśnie go karmiłam, już usypiał, a teraz znów oczka otwarte i się patrzy :) Z odkładaniem do łóżeczka jestem twarda. Karmienie i do łóżeczka. Usypia sam. Właśnie widzę, że mu się oczka kleją. Czasem leży sobie tak 15 min, czasem tylko 5 i usypia. W momentach kiedy nie śpi, a łóżeczko już mu się znudzi, biorę go na kolana i gadamy do siebie, albo na łóżku się przytulamy, albo idzie do dziadków na dół na pogaduszki :) Jedyne co się nie zmieniło to nadal ma nie unormowany czas snu i karmienia. No, ale ma dopiero 17 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to musi być cudowne patrzeć jak z każdym dniem synek się rozwija :) Jeszcze trochę i będzie zasuwał na własnych nóżkach a potem na rowerku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez mialam super wekend pierwsza wolna niedz od miesiaca i wszyscy pamietali o moich urodzinach wiec duzo zyczen dostałam :) milusio :) w niedziele wybralismy sie nad jezioro z rodzicami byłam w wodzie troche , potem wysychałam na słoncu z przykrytym brzuchem a potem tylko nogi wystawiałam bo słyszałam ze nie bardzo sie mozna opalac :) dzis wziełąm sie za odkurzanie i mycie samochodu bo juz był taki brudny ze tragedia , maz zadowolony i przejety ze sie za to wziełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide ostatni raz do pracy zdaje wszystko i koniec :) ide do lekarza i wypisuje mie zwolnienie, ciekawa tez jestem jak mały wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna to super że będziesz na zwolnieniu już :) I daj znać jak po wizycie! Każde usg to frajda, zobaczyć małego lokatorka :D:D:D:D:D Ja idę się położyć na chwilkę, jakoś dziś nie mam weny do mycia okien ani do sprzątania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia super, ze tak wszystko sie zmienia, i podoba mi sie ze masz takie zasady! bedzie Ci o wiele latwiej jak bedzie juz duzy i ciezki i noszenie przestaje byc taka wielka przyjemnoscia :D:D a staje sie ciezarem :) Fajnie ze juz tak reaguje na maskotki i was poznaje! Cudowne uczucie! Ja widze po Hani, jak zupelnie inaczej sie zachowuje u mnie na rakach a u mamy. Jak mama tylko ja poglaszcze to od razu jest spokojniejsza! To jest na prawde niesamowite, ta wiez pomiedzy dzidzia a rodzicami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna, spoznione, ale szczere zyczonka urodzinowe przesylam! aby kolejne 9 miesiecy, a raczej 7.5 spokojnie uplynely, aby porod byl przecudownym przezyciem i przygoda dla Ciebie i dla meza! no i milosci i radosci kazdego dnia! oj zazdroszcze takiego moczenia w jeziorku! oj tez bym chciala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna oj tak. Aż się sama dziwię, że tyle zmian można zaobserwować u 2 tyg dziecka :) anna ale miałaś cudny weekend. Jeziorko, opalanie. Ehh... Daj znać koniecznie po wizycie u lekarza. A ja się powoli szykuję do wyjazdu do miasta. Mały powinien niedługo wstać. Nakarmię, przewinę i oddaję w ręce babci, a sama migusiem przejadę po 3 sklepach. Ciekawe kiedy będę mogła spokojnie sobie gdzieś wyjść i mieć pewność, że np mam 3 godz. czasu. Bo narazie to Wiktor może się obudzić zarówno po pół godz, jak i po trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja życzę Ci z całego serca żeby teraz się udało 🌻 Kruszyna bananem nie potrę bo mi jeszcze oko wybije i gorzej będę mieć :P:P Grażka już włożyłam obrączkę do zamrażalki i zobaczymy 🌻 Kasiu jeszcze trochę i Wiktorek będzie odróżniać dzień od nocy wiem jak to jest moja Magda jak była noworodkiem to w nocy nie raz nie spała ale za to w dzień się wyspała :) Anna wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌻 złapałam jakiegoś dołka bo co chwilę mi się coś dzieje ciekawe co do porodu mi się jeszcze wydarzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna spóźnione życzenia urodzinowe:) Sto lat kochana, dużo szczęścia, zdrowia, miłości i spełnienia marzeń 🌻 Sylwinka nie za długo tą obrączkę w tej zamrażalce trzymaj żebyś ją mogła wyciągnąć :) tylko na momencik zeby była zimna i trzyj te oko :) była u mnie na chwilke siostra i poszłam do piekarni po chleb. znów boli mnie dół brzucha :( kurcze co to? chyba się położe i wezme no spe jak nie przestanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×