Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka, glowa do gory! Nie masz najlatwiejszej ciazy, to trzeba przyznac, ale jest i jest zdrowa dzidzia i to najwazniejsze kochana! Zobaczysz wyjdzie jeszcze u Ciebie slonko i wszystko zacznie sie pieknie ukladac!!! Musi tak byc! Juz niedlugo zostalo do konca ciazy i zaraz bedziesz miala kruszynke swoja w domku i mam nadzieje ze super bedziesz sie czula! no i bedziesz mogla zabierac sie za majstrowanie synka :D:D:D Przesylaj tego dolka to zakopie go kolo mojego, bo moj juz jest gleboko zakopany i nawet o nim nie pamietam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam do łóżka :O odezwe się jutro bo dzis wole poleżec, może przestanie boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka, a ty mi przesylaj instrukcje na coreczke :D:D:D Grazka, glowa nadal boli ale juz nie tak mocno, wcieram masci jest do zniesienia! Dolek zakopany i juz jest dobrze! Co ma byc to bedzie i moje zamucanie sie przed czasem nic nie da! tak sobie to wytlumaczylam! Jak mialo sie udac, to sie udalo, a jak nie to znow bede bananowala jak szalona, co jest super! Tylko czekanie pozniej meczy :( ale co zrobic! Grazka, a co to za bole? Moze poradz sie Asi, albo swojego gina! Mam nadzieje ze przejda! Moze sie nadwyrezylas, albo cos? Uwazajcie na siebie dziewczyny, no bo na prawde szalejecie czasami! Wiem ze ciaza to nie choroba, ale nie ma co sie przemeczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja sama nie wiem jak się robi dziewczynkę na pewno dużo seksu musi być ja wszystko robiłam na chłopca jadłam banany pozycja od tyłu była i co mam dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff...to sobie polywalismy i zjedlismy obiadek :) Dorka, ja trzymam caly czas kciuki i nie puszcze dopoki bedziesz miala dowod na to ze sie nie udalo, bo w przeczucia Twoje nie chce wierzyc i juz!!! Sylwinka mi sie tez jeczmien zrobil, wczoraj swedzial jak nie wiem ale potarlam CIEPLA obraczka i dzis juz lepiej wyglada :) Tak to u ciezarnych jest ze slabsze organizmy mamy i sie zawsze cos przyplata. Rumianku nie stosuj bo sie zrobi jeszcze wiekszy i dluzej bedzie sie goil. Kruszyna super wiesci ...fajnie ze moglas Mala zobaczyc i wszystko ok, oh wiem jak to cieszy. Ja nie zawiele widzialam bo glowka juz w kanale i tylko broda i usta popijajace wode bylo widac :) :) Grazka kochana odpoczywaj sobie teraz, przyjdzie 9 miesiac to bedzie czas zebys aktywna byla, zeby szybciej urodzic :) a teraz nogi do gory i pelen relaks... Anna spoznione zyczenia urodzinowe, no i gratulacje, jutro ostatni dzien w pracy i teraz bedziesz mogla skoncentrowac sie na ciazy, i odpoczac... Kaska, nawet nie moge sobie wyobrazic jakie to musi byc super mile uczucie widziec jak synus sie zmienia z dnia na dzien... musisz nam koniecznie o kazdej zmianie opowiadac, tak lubie o tym czytac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to ja wszystko to samo, tyle ze bez tych bananow :D:D:D Asia, malo widzialas ale to super, bo widac ze malutki grzeczny i juz w prawidlowej pozycji! To musi byc niesamowita ulga wiedzac ze wszystko jest super! Ja tez w swoje przeczucia nie wierze, bo marne sa, niedawno mi sie wydawalo, ze chyba sie udalo, teraz jestem pewna ze nie, ale to chyba normalne.... Oj czekam i tyle, juz nie marudze... Chcialabym aby byl juz koniec tygodnia, to wszystko bym wiedziala! Chyba dopiero zrobie test 35dc jezeli @ nie przyjdzie, czyli jakos w pt :) Juz sie nie moge doczekac konca pracy i wieczorku z ukochanym. Pyszny obiadek dzis gotujemy i mamy jablecznik :) pycha! no i oczywiscie bedzie kapiel z babelkami :) A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka zatem milego wieczoru...duuuzo relaksu, bo na te Twoje bole glowy to najlepsze lekarstwo.... W takim razie czekamy cierpliwie jeszcze dni kilka...a kciuki zaciskam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam wszystkim tez zycze przyjemnego i relaksujacego wieczorku i do jutra kochane! Ja zaraz sie zmywam, po drodze szybkie zakupy, bo musze nabyc kilka ziol do naszej azjatyckiej kolacji i relaks w domku! Zamierzam usiasc na kanapie z ukochanym, kroliczkiem i sobie czytac, glaszczac mojego futrzaczka - oczywiscie kroliczka mam na mysli :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) anna - wszystkiego naj :) sylwinka - wypedz tego jeczmienia a siooooo tu jest instrukcja .... http://www.edziecko.pl/wideo_edziecko/10,92032,5541818,Jak_poczac_syna.html hihihi widzialam dzidzie i normalnie mial buzke usmiechnieta :)ale fajny widok,maly wazy 1600 ale ja za to przytylam 3 kg od ostatniej wizyty,mam juz 67kg a przed ciaza 59 bylo :( ale najwazniejsze ze dzidzia dobrze sie rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy link dziala ale wystarczy wpisac w google:jak poczac syna i jest fajny filmik,to samo dotyczy dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochy!!! SURI to super ze wszystko dobrze u gina, a dzidzia pewnie ze sie juz smieje do mamy! Dobrze jej u Ciebie :D:D:D ja mialam spokojny wieczor, bardzo przyjemny o relaksujacy :) no i dzis juz wstalam bez bolu glowy, wiec humorek mam super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorcia :) wiesz ze snilas mi sie?ze mowilam Ci zebys zrobila test w piatek,cos tam obliczalysmy i tak jakos wypadlo ze wtedy powinno pokazac :D ps. naprawde jestem zakochana juz w tym zdjeciu malenstwa :) takie slodkie usmiechajace sie bobo,szkoda ze skanera nie mam bo przeslalabym wam to :) dzisiaj pewnie wszystkie jeszcze spia,troche u nas popadalo,chlodniej jest to i lepiej sie spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam wstałam... od 5:30 do 7.00 byłam na czuwaniu bo mały stwierdził, że już jest dzień. Na szczęście o 7 przysnął na 2 godzinki więc i ja padłam. Ale mimo wszystko jestem niewyspana dzisiaj. Wg mnie dalej bolał go brzuszek, ale mam nadzieję, że dziś już będzie lepiej, bo wczoraj żyłam o samych kanapkach. Teraz mały śpi, a ja nie wiem za co się wziąć. Nic mi się nie chce, pogoda do bani. Na dodatek nie mam co na obiad zrobić dla siebie, żeby nie zaszkodziło. Niby w lodówce coś jest, a jednak nie mam co zrobić. Suri super zobaczyć takiego uśmiechniętego szkraba :) Swoją wagą się nie przejmuj. Mi spadają kg z dnia na dzień a miałam 14kg na + na koniec. Dorka 🖐️ A reszta śpiochów gdzie? Macie rację, wysypiajcie się bo potem różnie będzie. Pozdrawiam ziewająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri no jak nie przyjdzie to bede pewnie testowac w pt :) wiec dobrze wysnilas :D:D:D o ile nie stchorze... ;) Kasia moze slaba kawunia postawi Cie na nogi... no i drzemka po poludniu :) Maly sie wierci to pewnie Ty tez niespokojna... Chyba dieta jest przy karmieniu jeszcze bardziej skaplikowana niz podczas ciazy... u nas tez dzis szarowka, ale ma sie podobno rozpogodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) dzis spałam do samej 9 :) wczoraj cały wieczór leżałam i brzuch przestał boleć ale był twardy jak kamień i mały się mało ruszał. kurcze troche się przestraszyłam a M już chciał do lekarza mnie zabrać. dzis się oszczędzam i tak jak Asia napisała największe prace bede robic jak zacznie się 9 miesiąc bo w 8 nie chce urodzić ;) to tyle o mnie ;) nic ciekawego :P Suri to już fajnisty ten Twój chłopczyk :) my tyjemy tyle samo ;) ja tez 8 na + :O pewnie do 15 dobije :P Dorka 🌻 dla całej reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - tak mnie ciekawi,jak wyglada to lozysko??z czym porownac?taka watrobka czy jak??;) grazka - wczoraj wdeplam do tego sklepu o ktorym Ci pisalam ,tam na I pietrze jest wystawa mebli dziecinnych,ale nie wchodzilam tam bo sie spieszylam a kiedy masz wizyte u gina?? sylwinka - przeszlo Ci z okiem?? ja mykam bo z kolezanka sie umowilam milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu się wyspałam :D:D:D:D Wstałam o 9-tej, zjadłam pyszne płatki z mlekiem, starłam kurze w salonie, umyłam naczynia i zaglądam do was i popijam kawkę :) Wczoraj miałam dzień lenia, po południu zasnęłam nawet nie wiem kiedy, tej nocy też spałam super, musiałam chyba nadrobić te zarwane noce. Za chwilę idę myć w końcu te mebelki, żeby już były chociaż raz wymyte,a jak będę wieszać zasłonki i firanę to umyję drugi raz :) Grażka masz rację, lepiej teraz się oszczędzać i dotrwać do 9 m-ca :) Mam nadzieję że już brzuszek nie będzie bolał. Suri 1600gram to spory bobas już jest! Boziu ja sobie nie mogę wyobrazić jak moja dzidzia będzie większa, pewnie będę poobijana od środka :P Mnie od wczoraj wieczorem brzuch boli trochę, ale to z niestrawności znów. Do tego mam pić ten Biofer, więc będzie jeszcze ciężej... Ehhh piję jogurty, kefiry, jem jabłka i tylko czasem to pomaga, ale dam radę :P Dorciu będzie dobrze, napewno! Zaciskamy kciuki za Ciebie z całych sił! Dołki trzeba pogrzebać i już :P A jakby Ci się nudziło to chodź u mnie posprzątać trochę, bo jest co robić :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grażka mam pytanie do Ciebie bo wczoraj trochę poczytałam wstecz topik i obiecałaś że jak dzięki mnie i bananom urodzisz chłopca to kupisz mi 50 kg bananów więc kiedy mogę po nie przyjechać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:P Dorcia to fajnie że dzisiaj już głowa Cię nie boli :) Suri no właśnie jak się chce chłopca to trzeba celować jak najbliżej owulacji a jak dziewczynkę to 3 dni przed owulacją ostatnio czytałam inne forum i jedna dziewczyna dokładnie wiedziała kiedy ma owulacje i kochała się 3 dni przed i urodziła chłopca no i się cieszę że u Dawidka jest wszystko dobrze :D:D jeszcze mam ale już po mału przechodzi jęczmień może się utrzymywać przez 7 dni:) Kasia będziesz musiała tak zrobić jak ja robiłam jak Wiktorek śpi to Ty też się połóż i prześpi :) dziewczyny nie martwicie się kilogramami przy noworodku stracicie no i podczas karmienia też się traci kilogramy więc głowa do góry kurczę wiecie że od września pewnie nie będę mieć czasu na kaffe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wizytę jeszcze się nie umówiłam ale jak tak dalej bedzie to pojde w przyszłym tygodniu. dzisiaj czuje ruchy małego , wczoraj wieczorem nie czułam prawie w ogóle :( dzis jest lepiej bo brzuch nie jest twardy. no nic dzisiaj poleże więcej i mam wszystko w nosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dokładnie tak. W ciąży można jeść wszystko (no, poza kilkoma produktami), a karmiąc piersią trzeba uważać na wszystko. Ja wprowadzam powoli do swojej diety produkty i patrzę, czy małemu nic nie jest. Np po arbuzie synek dostał plamek na policzkach. To samo po czekoladzie i kukurydzy. Nic mu nie jest po nektarynce, kiwi, wędlinach, dżemie, mleku itp. Aaaa jeszcze miał plamki po orzeszkach w lodzie. Ale ten brzuszek to mu sama załatwiłam :( Zjadłam kilka gryzów smażonego i troszeczkę gołąbka (uwielbiam te liście kapusty). Wiem, wyrodna matka jestem. Ale to był jednorazowy wybryk i mam nadzieję, że już ten "zły" pokarm został wypłukany. Grażka odpoczywaj odpoczywaj, należy Ci się :) Suri, a widziałaś świński żołądek? :P No wiesz... np salceson się robi często w takim żołądku. To tak to mniej więcej wyglądało, było podobnej wielkości. Położna najpierw podniosła łożysko do góry pokazując samą pępowinę. Patrzyła, czy się zielona nie robią i pokazała dalej :) Z tej strony co było dziecko powierzchnia łożyska była gładka, fioletowo zielona chyba, a potem wywinęła łożysko na drugą stronę i pokazała część, którą było przyczepione do mnie. No i tu była taka chropowata powierzchnia i strasznie krwista, czerwona cała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Sylwinka gdzie Ty takie obietnice z mojej strony znalazłaś? :P:D:D:D banany kupię dzisiaj tylko podaj adres na jaki mam je wysłać ;) Kruszyna ale szalejesz;) ja okna też bym musiała pomyć ale lepiej z tym poczekam ;) albo zagadam do M żeby pomył jak bardzo juz mnie beda wkurzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka pewnie bedziesz miala duzo na glowie przy dwojce dzieciaczkow :( no ale na pewno do nas bedziesz zagladac choc na chwilke! Kruszyna ma powera i sprzta :D:D:D moze do mnie chcesz wpasc, bo musze dzis odkurzyc a bardzo nie lubie :( ale szybkio przelece jak wroce z pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia pomacham Wam i ucieknę jak mała będzie spała to swój czas poświęcę Madzi żeby nie była zazdrosna :) no i mężowi też się coś będzie należeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ aska.osa..........36..........06/09/09............26.... ........Tomek Sylwinka25.......34...........18.09.2009..........25.... ..dziewczynka Grażka23.........31..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............28.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....23.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........10............28.02.2010.........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Sylwinka ja się nie zgadzam! troche słów bedziesz musiała do nas napisać:P my jak rodzina, nie możesz nas zaniedbywać :P a co do okien to się zgadzam, wpadaj kiedy chcesz, ja kupie banany i je sobie przy okazji odbierzesz :P nie bede musiała płacić za przesyłkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka no sprzątam i pucuję, ale po troszku, dlatego tyle czasu to zajmuje. Po remoncie jeszcze kurz osiada, więc co drugi dzień mam odkurzanie i mycie podłóg. Dziś pada więc z mycia okien nici, ale zrobię coś innego. Sylwinka a Tobie będzie miał kto pomóc jak się maluszek urodzi? No i Madzia może będzie zazdrosna o mamę, wiesz jak to z dziećmi jest :) Moja mama obiecała mi kiedyś że przyjedzie na kilka dni chociaż jak wrócę po porodzie do domu, żeby pomóż i nauczyć pewnych rzeczy, ale teraz niestety nie mam z nią dobrego kontaktu więc nie wiem jak to będzie...... Poza tym mama ma na głowie dwoje maluszków, chociaż Wojtuś może pójdzie do przedszkola, we wrześniu 3 latka skończy. Gorzej z Julcią, bo ma 16 miesięcy dopiero, wymaga opieki non stop. Cóż, jakoś dam radę, tylko męża muszę jeszcze nauczyć sprzątać po sobie :P Wszystko trzeba mu mówić dosłownie, bo sam się nie domyśli że skoro podłoga brudna to trzeba umyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×