Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka dobrze, że zdecydowaliście się na badanie juz teraz :) raz dwa i bedziecie wiedziec na czym stoicie, oby wszystko było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze Sylwinka nie jest zalamana? pisz nam tu wszystko szybko, co lekarz powiedzial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia w sobotę badanie, a wieczorem seksik :P Będzie dobrze!!!! Powiem Ci że dziś znajoma z 28dni zrobiła test i wyszedł pozytywny! Przebadała siebie i męża, ona leczyła się metmorfaxem, miała torbiel i kolejny cykl miał być z clo. Starali się ponad rok chyba i teraz wierzą w cuda :D Będzie dobrze, na Was też przyjdzie pora :) Ja zjadłam mega porcję płatków z mlekiem, idę sobie kawkę zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) magda - zazdroszcze takich wakacji :) sylwinka - opisz nam tu zaraz co tam u lekarza!!!!!!!!!!!!!! ja dzis spalam strasznie!!! :(zasnelam o stalej porze ok 23 ale obudzilam sie o 2:30 i nie moglam zasnac dopiero cos po 4 zasnelam,mowie wam jaka meka,nigdy tak nie mialam,dodatkowo smierdzialo mi pomalowanym drewnem z tych futryn,ktore rodzice malowali mi wczoraj, w dzien tak tego nie czulam . i pomyslec ze w II trym to wogole spalam jak ciapek ;) na gwalt potrzebuje tej poduszki do spania i karmienia,czytam wlasnie opinie o tej poduszcze z kuleczkami i ladnie pieknie ale czy np po porodzie jakbym chciala na niej usiasc czy nie wpadne jak do grochu ;) poczestujcie sie rogalikiem z dzemem z czarnych porzeczek :p pyyyszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri współczuję nocy - u mnie są bardzo częste niestety :( Za to dziś spałam jak dziecko, wyjątkowo cudowna była ta moja podusia pod głową :) A pomysł z tą poduszka do spania i karmienia naprawdę świetny, ale chyba wolałabym bez tych kulek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stiwerdzilismy ze nie ma na co czekac... szkoda czasu! Bez jego badan, ja nie bede mogla dalej postepowac z moim leczeniem bo lekarz powiedzil ze nie da mi nic mocniejszego bez wynikow nasienia. Oj po sobocie bedzie szalenstwo, bo teraz musi byc co najmniej 5 dni przerwy, tzn juz mamy kilka dni i do soboty bedzie chyba tydzien :( Chlopak mnie wczoraj rozbawil i zapytal ale co ma zrobic i gdzie no i do czego :) musialm wszystko mu opisac, siedzial w wannie i tak slodko wygladal. Ja wlasnie zjadlam sniadanko i zabieram sie do pracy :( ale mi sie nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri wspolczuje! To moze slaba kawka i poczytaj torche w lozku albo na wygodnej kanapie i na pewno przysniesz troszke i nadrobisz nocke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri noc miałaś straszną :O ja tak jak Kruszyna dzis spałam super, ogólnie to dobrze spie, czasami się zdazy nieprzespana noc ;) Nad poduszką sie zastanowie :) jak kupisz to koniecznie musisz napisac jak się śpi :) Sylwinka gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - slaba kawke wlasnie pije ale na sen sie nie zapowiada, jakos w dzien duzo energii mam :) hihi Twoj chlopak to chyba taki pozytywny jak Ty:)ja wierze ze Wam sie uda :) raz juz sie udalo to bedzie dobrze :) kasia - a Ty wyspana dzis z Wiktorkiem??jak sie obudzilam dzis w nocy to myslalam o tym Twoim opisie lozyska ;)i czy bedzie mnie bolalo jak maly bedzie z piersi jadl bo jakos tak sutki mam powiekszone i czasem jakby twarde sie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia lekarz ma prawidłowe podejście - tak uważam. Mój też niebardzo chciał mi cokolwiek przepisać bez badań nasienia, bo łatwiej jest zdiagnozować mężczyznę. Uszka i cycki do góry, wyniki będą dobre :) Ja jadę do mojej mamy na kawkę, jednak sobie jej nie zrobiłam :P Lepiej pije się z kimś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chlopak jest jeszcze bardziej pozytywny niz ja :) W sumie pocieszam sie ze raz sie udalo, ale ostanio mi gin powiedzial ze w sumie to nie wiadomo czy sie udalo czy nie.... powiedzial ze nikt ciazy nie widzial i ze wyniki krwi byly bardzo niskie wiec nie wiadomo... powiedzial ze lepiej myslec ze nie bylo tej ciazy, ale ja wole myslec ze byla... SURI to jak nie w dzien to juz na pewno bedziesz super spala w nocy! No i poduche kupuj! Bratowa moja bardzo poleca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Magda witaj. Super urlop miałaś. Ja też uwielbiam takie samochodowe wycieczki :) No i trzymam za Was kciuki. Grażka, Kruszyna, Dorka, Suri 🌼 Suri co do sutków to u mnie było tak, że w 2 i 3 dobie była makabra. Wszystkie na oddziale wariowałyśmy z bólu. Kilka dziewczyn płakało bo brodawki poranione, strupy, krew, a dziecko chce jeść. Nie umiały przystawiać do piersi i stąd te problemy. Inna miała np wklęsłe brodawki więc dziecko zanosiło się od płaczu bo złapać nie mogło, ona też zdenerwowana, a co za tym idzie mało pokarmu miała i koło się zamykało. U mnie aż takich ekscesów nie było, ale brodawki bolały bardzo bo musiały się przyzwyczaić po prostu. Jak mały zassał pierś tak ja aż buzię otwierałam z bólu, po chwili było już git :) Warto kupić sobie maść na pękające brodawki. Ja miałam Bepanthen (17zł). Pożyczałam nawet dziewczynom jak się z bólu wiły. Pocieszające jest to, że brodawki się szybko przyzwyczajają i leczą, jeśli były uszkodzone. Trzeba smarować maścią i wietrzyć. Będzie dobrze :) A u nas całkiem ok. Wiktor ma ewidentnie problem z brzuszkiem. Bolał go wczoraj. Był pogodny, nagle się krzywił, machał nóżkami, brzuszek twardy i płacz (a raczej takie marudzenie). Przytulanie pomagało, ale na trochę. Jak zabolało to znów płacz. Wypiliśmy więc herbatkę z kopru włoskiego, żeby ulżyć troszkę. Tzn ja wypiłam, a mały wyssał go z mlekiem. No i koło północy zasadził takie kupsko, że aż interwencja męża była konieczna :) Od razu dziecku ulżyło. W nocy budził się często, ale na jedzenie tylko. Potem grzecznie zasypiał. Teraz sobie leżał pół godziny w łóżeczku, gadał coś tam pod nosem i właśnie usypia :) Pogoda trochę lepsza dzisiaj więc chyba na spacerek spróbujemy wyjść za jakiś czas :) To tyle u nas. Sylwinka daj znać co gin powiedział. Moja bratowa też się kilka dni temu dowiedziała, że jednak nie uniknie cesarki :( Z pierwszym dzieckiem cesarka, z drugim robili jej nadzieję na poród sn, ale właśnie się okazało, że ma macicę za wysoko i dziecko nie zejdzie w kanał rodny, czy jakoś tak. Strasznie to przeżywa, bo nienawidzi szpitali i bardzo źle znosi to wszystko, ciężko dochodzi do siebie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D wczoraj jak zaszłam do lekarza to miałam robione ktg ważyli mnie i ciśnienie miałam badane na ktg nie wyszło żadnych skurczy no i słyszałam serduszko swojej córeczki cwaniara sie tak ukryła że położna nie mogła tętna znaleźć od początku przytyłam +5 kilo :) a ciśnienie miałam kosmiczne ale lekarz wiedział że to syndrom białego fartucha :D:D wyobraźcie sobie że poszłam o 15 a weszłam o 17:25 do lekarza byłam badana na tronie żadnego rozwarcia nie ma usg nie miałam robione bo powinno się mieć 4 usg przez całą ciążę a tamten mi robił co wizytę no i niestety cesarka musi być ze względu pewnie na tą gestozę którą miałam w pierwszej ciąży no i mała miednica no i te ciśnienie a no i od lekarza dostałam ulotki książeczki i próbki proszku i pampersa jednego :D:D:D:D:D:D kolejną wizytę u niego mam 2 września acha no i muszę przyjmować żelazo bo mam anemię :( a o 3 dziecko na razie się nie pytałam zapytam się na kolejnej wizycie albo zobaczę najpierw co sie u mnie urodzi bo sie dowiedziałam że tamten lekarz często się myli co do płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka witaj. Widzę, że wizyta w sumie ok. Tylko ta cesarka :( No, ale jak mus to mus. Lekarzem się nie stresuj to i ciśnienie się unormuje :) Żelazo przyjmuj i się nie smuć, bo ja brałam całą ciążę praktycznie i żyję, a i dziecko zdrowe :) Jaki preparat dostałaś? Aaa i warto dokupić witaminę B complex do tego. Powoduje lepsze wchłanianie się żelaza :) Ja brałam 3x2 tabletki. A jeden pampers, jak dobrze pójdzie, starczy Ci na... 2 godziny? :D Nam schodzi ok 10 pampersów dziennie. Makabra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam Sorbifer i mam łykać to żelazo a jakby się coś działo tzn ciśnienie skakało w domu to mam jechać prosto do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę właśnie się dowiedziałam że ten żołnierz co zginął w Afganistanie był z Jarocina 32-letni chłopak :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka rozumiem, że do tamtego lekarza juz nie pojdziesz. Ja też żelazo musze brac, ciekawe jak teraz wyjdą moje wyniki. Szkoda, że bedziesz miała cesarkę ale jak stary lekarz się myli co do płci to kto wie :D może bedzie chłopak :D zmykam do sklepu:) odezwe sie pozniej. Przyjaciółka jednak dzis do mnie nie przychodzi wiec nie wiem co bede robiła, posprzątane juz mam, wyprane, żednej ksiązki nie mam, na dworze leje a ja ziewam i ziewam ;) Kasia moja siostra tez uzywała do brodawek tej maści i sobie chwaliła wiec mam zapisaną ją do mojej listy co zabrac do szpitala :) A Wiktorka boli brzuszek bo może cos zjadłaś? dobrze, że kupa była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja też biore Sorbifer :) witaj w klubie łykających żelazo :P Tamten lekarz nie przepisał Ci żelaza? jakis dziwny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwny jest :O jak chodziłam z Madzią był dokładniejszy a teraz to tylko stresować potrafi :) Grażka przyjadę do Ciebie kupimy sobie banany i piccolo i zjemy i szampana wypijemy :P:P witaj w klubie łykających żelazo a rodzić będę w Jarocinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia moja Magda jak dostała herbatkę z kopru bo też nie mogła kupki zrobić a jak już zrobiła to trzeba było ją przebierać całe śpiochy miała brudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam Biofer i Tardyferon. Dopiero ten drugi mi sie wchlanial. Grazka bol brzuszka nie od jedzenia na 100% bo pilnuje sie jak moge i jem tylko kanapki z dzemem praktycznie od dwoch dni. Wiktor potrzebuje natomiast coraz wiecej jedzenia i jak sie budzi to jest taki glodny ze strasznie lapczywie je, szuka cyca najpierw lapiac powietrze, a mi tak pokarm leci ze czasem sie krztusi nawet. no i nalapie sie powietrza a potem gazy ma moj maly glodomorek :) A u mnie wlasnie byla pielegniarka czy tam polozna srodowiskowa. 5 min przed nia zmienilam posciel po wczorajszych ekscesach z kupa :) Szczescie mam bo zadzwonila dopiero spod furtki ze przyjechala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam sama :P:P:P:P:P Magduś ❤️ Dorcia dobrze że chłopak porobi badania ja trzymam mocno kciuki wiem że będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ aska.osa..........36..........06/09/09............26.... ........Tomek Sylwinka25.......34...........18.09.2009..........25.... ..dziewczynka Grażka23.........31..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............30.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....23.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........10............28.02.2010.........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER sylwinka - ciekawe czy u Ciebie tez sie gin pomyli :) aska - ciekawe czy Twoje malenstwo urodzi sie planowo tak jak moje urodzinki :) ja juz w sobote bede swietowac,rozdzielamy na 2 dni impreze zeby spokojniej bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. Dorka.................11.08.09..............Londyn... ....29.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ aska.osa..........36..........06/09/09............26.... ........Tomek Sylwinka25.......35...........18.09.2009..........25.... ..dziewczynka Grażka23.........31..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............30.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....23.........04.12.2009..........23....... ..dziewczynka anna999...........10............28.02.2010.........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Suri nie wiem czy się pomyli ale już powiedziałam że chcę żeby przy porodzie sie okazało że to dziewczynka bo jak będzie chłopiec to na pewno pomyślę że mi dzieci podmienili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka mi po wyjęciu z brzucha pokazali przed oczy takie mega jądra i pytają "co Pani ma?" a ja "syyyyneeeek :)". A potem to już mąż pilnował małego, chodził za lekarzem krok w krok, robił fotki na wadze, podczas badania itd. Też się bał o podmianę na córkę :D A ja wtedy raczyłam się gazem rozweselającym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi Madzię też pokazali po wyjęciu z brzucha co tam ma :D:D:D ale najgorzej jak jesteś nastawiona na córkę bo lekarz tak powiedział a tu wyciągają chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie beczec chce :( jestem niewyspana,rece mnie bola i stopy a o kazda duperele musze sie M prosic :(wraca z pracy po 17,rozumiem ze jest zmeczony ale pokoj dalej niewykonczony bo niezalozone sa listwy wykonczeniowe do paneli na suficie,juz wczoraj je przytargalam ze sklepu ale M zas zmeczony byl i nie zalozyl,juz normalnie sama mam chec na stol wejsc i to zalozyc bo patzrec na to nie moge zostalo jeszcze przywiercic 3 progi podlogowe i tez bym chyba sama to musiala robic, wyzalilam mu sie przez tel a teraz tu wam :( ale coraz slabsza jestem a wkurza mnie takie odkladanie roboty,ja juz chce miec poukladane i poprane w szafach a narazie to stoi wszystko w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja mam tak samo ja już od roku się proszę żeby mi mąż listwy pozakładał na suficie ale on nic a patrzeć już na to nie mogę na podłogę listwy to mi zakładał majster bo za czym by mój mąż się wziął to bym musiała z 5 lat czekać :O i chyba zadzwonię po majstra żeby mi pozakładał te listwy na sufit bo mój to się nie weźmie za to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki :) jem sniadanko i obowoazkowo zagladam do WAs :) Sylwinka, nie bede sie powtarzac, wczoraj gadalysmy to wiesz co mysle, fajnie ze masz dzis dobry humorek 😘 Magda, zazdroszcze wakacji, fajnie jest tak sie oderwac od codziennosci. Zycze duzo energii w dazeniu do Waszego celu! Dorka, fajnie ze badania tak szybko, bedzie wiadomo co i jak no i jak sie skonczy Tobie @ to mozecie juz dzialac :) Suri poduszka fajna, chyba bez kuleczek lepsza, mam taka podobna i bez kuleczek, spie przytulona do niej codzien, mozna fajnie pozycjce zmieniac....a przy karmieniu tez sie przyda. Co do daty to wydaje sie mi ze bedzie przed, bo ten 06. to taka max data, u poloznej i lekarza funkcjonuje 1.09. ale ja wole sie poslugiwac dalsza data, zeby sie nie niecierpliwic potem :) Grazka i Kruszyna gratuluje przespanych nocy i oby tak dalej :) Kaska, bardzo przydatne sa masaze pleckow, na wiatry masuje sie od gory do dolu a na te paskudne kolki od dolu do gory, bardzo ulatwia to Malemu zycie i relaksuje... U mnie tez noc super, nie wiem co sie dzieje, spie normalnie jakbym brzucha nie miala, gdy nie Malego przeciagania i wystawiania stopki, z ktora czseto budze sie w reku :) to zapomnialabym ze w ciazy jestem :) Choc jak wstalam dzis rano, to do teraz czuje sie jak po calonocnej jezdzie konnej, uda, miednica i plecki bola, ale fajnie niech sobie juz pobolewaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×