Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorcia, gdybym nie mierzyła temp to zamartwiałabym się bardzo :) Jestem zaskoczona że samo coś ruszyło w ostatnim cyklu. No i zobaczymy czy w tym też tak będzie, może zioła też oczyszczą mi trochę organizm - po latach palenia niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu - najważniejsze że na Ciebie leki działają!!!! Że jest owu i lekarz super :) Nie każda tak trafia niestety, dobry lekarz i dobrze dobrane leki to połowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki jestem dzisiaj tak słaba, że nie posiedze z wami za długo musiałam zrobić obiadek, a te zapachy najbardziej mnie męczą idę troszke się położyć bo jakoś dziwnie spać mi się zachciało. Zmieniam tabelke NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008................................Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21.............18............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............16............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............12...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25...........11............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................8............12.10.2009.. ..........27...........??? Grażka23...............7............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................6............22.10.2009....... .....30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mery:) ja tez nie popisze, jestem zabiegana, a poza tym cos z kafeteria nie tak u mnie;p:) poza tym ja naprawde nie nadarzam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna na pewno ziolka pomoga i bedzie to zdecydowanie lepsze niz chemia! No ja mam tylko nadzieje ze juz niedlugo mi zostalo sie tym wszystkim faszerowac :D:D:D:D Ciekawa jestem czy bede miala owu po clo... jak nie to znow pewnie wroce do mojej pierwotnej mieszanki no i pewnie zaaplikuje zastrzyk :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domku :) Idę spać :P Brzusio muszę wygrzać porządnie żeby mniej bolało :P Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego wieczorku Kruszyna! wygrzewaj! A gdzie KASIA! WOLAM CIE! CO U CIEBIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008................................Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21.............18............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............16............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............12...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25...........11............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................8............12.10.2009.. ..........27...........??? Grażka23...............8............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................6............22.10.2009....... .....30..........??? Kruszyna szkoda że @ przylazła :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAZKA! buzka buzka buzka (bo zapomnialam jak sie robi te usteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko... Czy jak sie bierze clo to ma to wplyw na sluz? U mnie jest pustynia, co sie nigdy nie zdaza... no i zastanawiam sie czy to nie wplyw clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem właśnie skończyłam placek i jutro sałatkę zrobię posprzątam i będzie git a wieczorem goście przyjadą :D:D:D no i trochę się położyłam bo brzuch mnie coś bolał ale już przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Sylwinka :) Na weekend zakupie duzo wazeliny :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smok wślizgnie się do jamy :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja się pytam gdzie jest reszta co:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie tak :D:D:D:D Ja jeszcze musze poczekac... najpier ide do pubu a pozniej bede sprawdzac nachylenie... musze tylko malo wypic aby obliczenia sie sprawdzily :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie asia??????? gdzie grazka????? jeju jeszcze godzina w pracy;// ble le i ja jutro tez pracuje! bo mialam czwartek wolny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ma chwilowa przerwe od Kafe, ma jakis problem :( A Asia nie wiem gdzie sie podziala, pewnie odpoczywa :) ja jeszcze 30 min i lece na zakupy a potem na winko :D:D:D:D:D:D Moze uda mi sie ich wyciagnac na jakis fajny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ich z pracy masz na mysli??? my rzadko wychodzimy po pracy w piatek, nie lubimuy sie az tak, a ze nasze biuro jest male, wiec to nei jest jakis problem;] nei ma solidarnosci za bradzo, jestem zmeczona i chce do domu:] w niedziele Pawel piecze dla mnei kaczke;D a w next neidziele kolacja z okazji dnia kobiet:d lubei to swieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ich mialam na mysli innych znajomych :) Ja akurat mam super ludzi w pracy i dosc czesto razem wychodzimy :D:D:D Ja pracuje z ludzmi w moim wieku i ich uwielbiam, inaczej chyba bym az tak sie lubila mojej pracy :) My dzien kobiet osobno spedzamy :( Ja bede w Pl a moj ukochany w Afryce - akcja charytatywna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Dorka:( smutne, znowu rozlaka, ale fajne ma zajecie Twoj facet, chociaz tyle;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooo maaaaaaaaaaaaam :D:D:D:):):) mam moja FUKSEM Znowu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tak jest... ale ja ciesze bo pomaga malym dzieciaczkom :) on i tak by pewnie nie pamietal o dniu kobiet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tak jest... ale ja ciesze bo pomaga malym dzieciaczkom :) on i tak by pewnie nie pamietal o dniu kobiet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×