Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hihihihihi bo cie wyprzedzilam! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dobra, już się przyzwyczaiłam, że rano to muszę dłużej na Was czekać :P W nocy @ do mnie przyszła :(:(:(:( Ból niesamowity :(:(:( Więc owulka najprawdopodobniej jednak była i chociaż z tego się cieszę :) Nie idę jeszcze do lekarza. Będziemy oboje pić zioła Ojca Grzegorza Sroki, dajemy sobie 3 m-ce na luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla zainteresowanych napiszę jeszcze, że na forum nasz bocian znalazłam wiele informacji na temat tych ziół i dziewczyny, które walczyły o dziecko, miały PCO, endometriozę i inne schorzenia - zachodziły w ciąże i rodziły zdrowe dzieci :):):) Grunt to wiara :P http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=966734#966734 Ale jak babcia mówi że dobre, jak już mój M się do tego przekonał, to w sumie co mi szkodzi, no nie? :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to dobrze, że tak pozytywnie myślisz :) A spróbować ziół nie zaszkodzi, zwłaszcza jeśli już M. przekonałaś :) A jak dacie na luz to się uda - mówię Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia Wiesz, ten mój M to potrafi czasem zaskoczyć, tak jak wczoraj :) Przytulił, ukochał, uśmiechnął się i powiedział że dzidzia będzie napewno, najwyżej na następną wiosnę :) Trochę się już rozluźniłam, bo wczoraj to dół był niesamowity. A dziś jadę do zielarni, w czarownicę się pobawię :P Czytałam że wiele kobiet z dosyć poważnymi problemami po tych ziołach zachodziło w 1,2 i 3 cyklu! To chyba też kwestia nastawienia, że trzeba poczekać i że zadziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nastawienie ma duże znaczeni, bo często jest tak, że jak się chce czegoś za bardzo to nie wychodzi. NIe tylko z dzidzią. Cieszę się, że już jesteś w lepszym nastroju :) A już niedługo napiszesz nam, że są II kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia - ja nastawiam się teraz na spokojne 3 miesiące z ziołami :) Będę mierzyć temp po to żeby wiedzieć czy wszystko ok, to jednak dużo mi daje i jestem trochę spokojniejsza :) Ale testów nie będę robić za wcześnie, chyba że dobry tydzień się @ będzie spóźniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, że się już masz dobry humorek, no i oparcie w M. :) Ja temp. mierzyłam dopiero w tym cyklu, w którym się udało. Kurcze, ale mi się nie chce iść dzisiaj na uczelnie, a jutro to już zupełnie - cały dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry dziewczynki! Kruszyna, to super ze juz lepiej sie czujesz, no i ze M wspiera! Razem zawsze latwiej. Rozumiem ze nie idziesz do gina, tylko zdajesz sie na ziolka. Mam wielka nadzieje ze Ci pomoga, z pozytywnym nastawieniem na pewno bedzie dzidzia szybko! Mi sie cos wydaje, ze ja nie bede miala owu w tym cyklu... jakos tak sie nie zapowiada, powinna byc dzis/jutro, ale test rano neg. Ale jakos sie nie bede chyba za bardzo przejmowac, bo chyba najbardziej bym chciala aby nam sie na wakacjach udalo, tak zupelnie na luzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - spokojnie, na wakacjach zaszalejecie i będzie dobrze, nawet jakby owulki teraz miało nie być. A poza tym zawsze może przyjść trochę później :P Polusia - dasz radę, dzielna dziewczyna jesteś :D:D:D Albo zrób sobie wagary jeśli możesz :P Ja umieram z bólu od rana, ale zaciskam zęby i siedzę w pracy. Dam radę, jutro już będzie mniej bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - nie idę do gina bo @ sama przyszła, więc mam nadzieję że jakoś samo się normuje... Nie chcę narazie clo ani innej chemii, dajemy sobie jeszcze szansę z M :) A za jakieś 3m-ce jak nadal nie będzie dzidzi, to pomyślimy razem z lekarzem co dalej. Jestem naprawdę dobrej myśli i nie nastawiam się że "teraz napewno" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Dorcia te wszystkie koszulki zabierze, które planuje kupić to nie ma szans, żeby się nie udało ;) Chciałabym sobie zrobić wolne i pewnie nieraz tak będzie, bo w tym semestrze same wykłady, ale na pierwsze zajęcia to lepiej iść :) Kruszyna jutro będzie mniej bolało i będzie weekend już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna - dzielna z Ciebie dziewczyna:) z ziolkami chyba warto sprobowac :) ja dzis pelne rece roboty bo drzwi wymieniac beda nam,tak ze narazie pisac nie bede ps.idzie ku wiosnie,cyle tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna super postanowienie. Ja niestety nie mam juz takiego komfortu czasu - no coz wiek robi swoje, dlatego biore to wszystko :( na koszulkowe zakupki dzis ide po pracy :D:D:D polusia idz na uczelnie jak sie zle nie czujesz, a wagary zostaw jak juz na prawde nie bedziesz mogla isc... no chyba ze nie masz nic waznego :) kruszyna mam nadzieje ze bol przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dzisiaj pójdę, a jutro się zobaczy ile wytrzymam ;) Muszę iść rano na seminarium ,a potem same wykłady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce stronke;) Dorka kup cos sexy:D u nas padl system,ale net dziala, wiec ic nie robie;d jem pomarancze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję odtworzyć temat pracy magisterskiej, który wymyśliłam zanim mój kompik padł :( No i nie mam weny kompletnie, a jutro mam seminarium i muszę coś pokazać mojej promotor :( Chyba na razie dam sobie spokój i zajmę czymś innym :P Może coś mi wpadnie do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem bez Was ja sie nie dziele wirtualnie;) taka jestem jedza:D a ja szukam dobrej oferty do Barcelony;p i czekam az zlape stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia proponuję napisać magisterkę z zakresu orgazmu wielokrotnego, łącznie z częścią badawczą :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D Stronka będzie ale moja :P:P Polusia idź na wagary w razie czego napisze Ci usprawiedliwienie :P Kruszynka po ziółkach na pewno się uda :D:D szefowa dawaj pomarańcze bo myszy przylecą do Ciebie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czy Dorka zgodzi się zostać królikiem doświadczalnym :P:P:P A pisać będę coś o prasie w Krakowie - myślałam o okresie II wojny światowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia - orgazm wielokrotny w podziemiach, łącznie z konspiracją kochanków :P:P:P:P:P Może na w drukarni ulotek na stole :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Dorka się zgodzi, bo będzie zajęta ubieraniem się w koszulki i serduchowaniem :P:P:P Nawet nas nie zauważy, a my zza palmy będziemy kibicować :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - banda z kafe to byłby dobry temat ale do pracy doktoranckiej :P:P:P My tu mamy przecież wyższą szkołę jazdy :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×