Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ja slyszalam takie opinie ze jak organizm wypoczety i wyluzowany to latwiej zajsc,wiadomo ze nie tylko to ma wplyw ale ja wtedy naprawde bylam wyspana,wypoczeta i odstresowana-2 tyg wolnego mialam i wypoczelam a M sie smial ze on wzial tylko 3 dni wolnego i wystarczylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI zgadzam sie calkowicie! Jak sie zyje w biegu, stresie to mozna wszystko robic, ale nasze cialo za nas zadecyduje :D No mam nadzieje ze nam sie uda tak podczas wakacji zrelaksowac :D:D:D nie biore zadnych testow ze soba, nic! tylko beda przytulanka bo bedzie nam sie chcialo.No a podejrzewam ze bede miala owu podczas wakacji - tak sobie sprytnie zaplanowalam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - jak ja bym chciala tak w ciepelku teraz i na sloncu :D odstresujecie sie,wypoczniecie ,dobrze robi taki wyjazd ! ja sie tez za Was pomodle w kosciolku co by szybko poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, własnie M do mnie dzwonił. Wypijemy sobie piwko dziś wieczorem, pogadamy, może się wyluzuję trochę. Jak już będę na clo to może uda mi się całkiem odpuścić, bo przynajmniej nie będę się zamartwiała że owulki nie mam. No i mam nadzieję, że M się postara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi % tez macie fajnie mi takie smakolyki w barku zostaly :p,dlugo ich nie posmakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, ja tez szampana kupuje na weekend :) aby bylo weselej :D:D:D moj zawsze mi kieliszek winka podaje jak sie nam nie udaje :) Ja chyba nawet nie bede tak strasznie smutna jak nam teraz nie wyjdzie, bo bede mogla saczyc koktaile na wakacjach :D:D:D:D no i nie bede musiala sie niczym denerwowac i nie bede sie zle czula, ale i tak nie odpuszcze :D:D:D Kruszyna M przytuli, rozsmieszy i od razu bedzie lepiej. A po clo na pewno bedzie owu i juz jeden problem z glowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kruszyna wszystko bedzie dobrze- dolegliwosci sa czasem niezalezne od wieku:) a u Ciebie wiek o plus i to sie liczy! Nie jestes tu na forum sama jest Dorka, SURI, anna,madzia;] zawsze mozesz liczyc na wsparcie:D i zrozumienie, wiec glowa do gory:) ja mam dzisiaj wolny dzien w pracy i sprztam, a pozniej ide na zakupy i dzis na obiad robie placki ziemniaczane i ogorkowa:)!! Dorka ja czytalam ostatni kilka ksiazek z Barcelona w tle:) i musze tam jechac niezaleznie od pory roku! a w cieple kraje to tylko w wakacje:) ale nic straconego jeszcze tam pojedziesz, a poki co lenistwo w cieplych krajach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnialam, ze sa tez dziewczyny w ciazy, ktore tez sie licza;) oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znow dzis nic nie mam na obiad :( wczoraj wcinalam ciasta :( Moze cos sobie kupie w sklepie takie juz pol gotowe... oj leniuch jestem straszny, ale chlopak sie dzis z jakimis kumplami spotyka i pewnie bedzie pozno, a ja nie lubie jesc sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez leniuch :p ten bigosik mamusi jest,taka rozlazla jestem dzis nic sie nie chce,sprzatam na raty! dorka zrob sobie grzane piwko w domu z miodkiem weselej Ci bedzie :) zbieraj sily na weekend tak wogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na tescie miałam znowu jakis cien , chyba sa te testy do d.... takze jeszcze pare dniprzytulaneknie zaszkodzi, zazdroszcze wam tych krotkich cykli , ja musze czekać 3 tyg na owu tragednia tak sobie to wczoraj uświadomiłam ze moja kolezanka jest w 5 mc i ja sie w tym czasie zaczynałam starac ( 1 mc źle obliczyłam dni płodne ) jak ona mi powiedziała ze jej dzien wczesniej wyszedł pozytywny test. no a mi mineło 4 cykle , jeden na straty bo źle obliczyłam, jak bym miała krotsze cykle to by mi było o wiele łatwiej i bym tyle nie traciła czasu a tak... no ale od nast cyklu juz z lekarstwami, mam ogromne nadz a powiedzcie mi czy ktoras z forum brała albo bierze \"pomoce \" takie? jaka jest skuteczność clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D Kruszynka strasznie mi przykro że się nie udało :( ale pamiętaj nie trać nadziei bo na pewno zajdziesz w ciążę i urodzi się Wam maleńkie dzieciątko trzymam cały czas kciuki za Ciebie bardzo mocno :) a co do lekarzy ja chodzę prywatnie i jestem zadowolona zresztą mój lekarz nawet jak na początku plamiłam to mnie przyjął w niedziele wczoraj moja mama przyjechała bo była u mojego lekarza i załatwiła mi receptę na duphaston bo mi się skończył to się pytał mojej mamie jak się czuje jak ciśnienie i zawsze jadę do Słupcy to jest 55 km od Jarocina do lekarza bo tylko do niego mam zaufanie prowadził mi ciążę z Madzią i jestem zadowolona z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - no to jedziemy równo w takim razie :) Mi właśnie 4 miesiąc starań minął, 5 leci, a dopiero 3 cykl się kończy, więc doskonale Cię rozumiem :) Clo ma dobre rezultaty, ale możesz brać max 6 miesięcy bo niszczy śluzówkę macicy. Pod kontrolą lekarza napewno będzie ok :) Clo i monitoring i będziemy spokojniej czekać na fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zbieram, zbieram :) Ja nie lubie piwa...ale za to dobre biale winko... oj chetnie :D:D:D Chyba sie spotkamy w pt ze znajomymi wiec bedzie wesolo, a po kilku drinach zawsze jest weselej w sypialni ;) Ja juz nie moge sie doczekac weekendu! Mam nadzieje ze pogoda bedzie ladna! A wy dziewczyny jakie macie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plany na weekend? Niestety mam zajęcia na uczelni, niby same wykłady, ale na pierwsze to trzeba iść, żeby wiedzieć, które można sobie potem darować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna mam nadzieje wielkie, ten lekarz do ktorego ja chodze pomogł mojej bratowej zajsc w ciąze, a ona miała guzy na jajnikach i w macicy i naprawde małe szanse na dziecko, ale udało sie :) nie rozmawiałam z nią co ona brała i co lekarz jej mowił , bo nie wie ze sie staramy o dzidzie, zreszta mieszka 100km odemnie wiec nie mam szans na rozmowy takie ... ale powiem szczerze ze sie troche boje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dorka kochana , ja mam zamkniecie miesiąca wiec siedze w pracy nad papierami w wekend, a moj mąż jedzie gdzies w polske po jakis samochod wiec spodkamy sie dopiero wieczorem :) ale nie poprzytulamy sie za długo , bo na rano mam do pracy w niedziele ....wiec lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna jak pomógł bratowej to Tobie tym bardziej. Dobry lekarz jest ważny. Ja też chodzę prywatnie, bo jakoś nie mam zaufania do naszej polskiej służby zdrowia. Teraz się mam zamiar wybrać do lekarza, który zresztą mnie odbierał :P Bardzo fajny lekarz i co też dobre znajomy mojego wujka,więc to zawsze lepiej. No i pracuje w szpitalu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja biore te leki do pomocy, przez dwa cykle bralam duhpaston a w tym biore clo. Jakie beda wyniki, zobaczymy :D ja tez mialam takie cykle 37-39dni! Zwariowac, teraz 25dc i nawet nie za bardzo jest czas sie smucic, bo zaraz jest kolejna szansa :) najdluzsze czekanie jest po. Anna ja mam nadzieje ze sie udalo, a jak nie to sie nie martw, wszystko ci gin wyrowna i bedziesz miala okazje za okazja! Nam jak sie nie uda do maja, to pewnie bede leciec na zastrzyk :( mam wizyte u gina 9 marca, aby zaplanowac co i jak przez nastepne dwa cykle, bo wczesniej mi sie nie uda do niej przyjechac. Dziewczyny powaznie mowie, ze te tabl daja bardzo duzo, pomagaja psychicznie sie pozytywnie nastawic. Moze to nie jest wielkie pocieszenie, ale super jest zobaczyc chociaz jajo na usg, bo wiesz ze jest szansa i sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tak krzyczę a Wy nawet mi nie pomachacie jak tak można co :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nadarzam za Wami, Wy piszecie jak szalon, prosze sie opanowac:D kto by pomyslal, ze to forum si etak rozwinie, tworzycie zgrany zesplo:):) wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa hahahahahahaha znowu stronka:D:D:D:DD::D jak mi sie to udaje:D FUKS po z 3ci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pracownicy pracują ciężko pisząc na forum a szefowa śpi i przez to nie nadąża z pisaniem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefowa Ty wiesz kiedy wstać no nie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D żeby stronkę podkradać :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×