Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Agi tak rzadko bywa i stronkę złapała :P Ja dzisiaj wsuwam kapustkę kiszoną, bo dostałam od babci :) A na obiadek makaron z jogurtem :) Mieszanka wybuchowa :P:P:P Ja ostatnio często jestem poza domem, ale cały czas czytam i jak tylko jestem to piszę :) Dzisiaj jeździłam sobie i zostały mi jeszcze tylko 4 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest wpadnie od czasu do czasu i od razu stronki zagarania :D:D:D Anna no to moze owu juz byla? Moze te testy jakies trefne? Ja dzis mialam dosc wyrazna kreseczke, ale jeszcze nie az tak jak ta pierwsza, wiec jest neg. anna mam nadzieje ze bedzie u Ciebie jak u Grazki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Dorka nie mierze temp , wiec nie mam z czym porownać tyvh wynikow, a pozatym nasze organizmy sa tak pokrecone ze nie wiem czy to testy czy ja :) napewno działam , z tego nie rezygnuje , a testy :) oj tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Dorka nie mierze temp , wiec nie mam z czym porownać tyvh wynikow, a pozatym nasze organizmy sa tak pokrecone ze nie wiem czy to testy czy ja :) napewno działam , z tego nie rezygnuje , a testy :) oj tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie! Testy maja nam tylko pomoc :) a nie decydowac kiedy co i jak! Jak sa przytulanka, wtedy kiedy myslisz ze masz owu to sie na pewno uda! Ja testy stosuje, aby sie upewnic, ja mam elektroniczne i jak na razie mnie nie zawiodly bo juz dwa razy pokazaly mi owu :) Raz odpiscilam jeden dzien, a w zeszlym cyklu bylam w pl no i za pozno dojechalam :( no coz najwyrazniej tak mialo byc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzisz, a ja moge tylko gdybac test mi pokazał 23 owu w tamtym cyklu od 21-25 były przytulanka , wiec moze poprostu za krotko w tym cyklu nie daruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna uda sie! Nie skupialas sie bo byl test pozytywny, tylko przytulalas sie bo chcialas :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zmykam do domku, ale na pewno zajrze wieczorkiem :D:D:D buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja robie inne, z surowych ziemniakow startych, a kopytka uwielbiam ale mi cos nie wychodza, musze jakis dobr przepis zdobyc :) Super ze u Ciebie spoko Agula... Anna prztulaj sie co dwa dni i nie wierz testa, bo te tanie testy sa dla mnie podejrzane, moze owulka juz byla, albo w tym miesiacu w ogole sie spozni na maxa, wiec prztulaj sie i wierz ze bedzie dobrze to najlepszy sposob.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja jutro robię kopytka :) A daję tylko ugotowane ziemniaki, jajko i mąkę - tak, żeby ciasto było miękkie, ale nie bardzo klejące. I żeby nie było grudek :) Takie zawsze moja babcia robiła ;) Sylwinka ja też przyłączam się do spóźnionych życzeń dla Madzi :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska ja nie przestane sie starac do 27 dc bedziemy działac codziennie, chyba ze padniemy :) a potem co dwa dni :) a testy to juz skącze bo mi 3 chyba zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaa wiem co robisz;) ale ja dodaje pol na pol ziemniaki starte i ugotowane przecisniete;) i nadziewa- Kartacze:D a kopytka umie i wychodza mi dobre:) tu w Londynie uzywam polskich ziemniakow nawet i maki:) Dzieki za tort, ze tez sie jeszcze zostal:P mniami dzissiaj ryba byla bo post:) prawie nikt nie posci na emigracji, malo kto zachowuje tradcyje itp;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis poszcze! Mama mi oczywiscie przypomniala :D na obiad bede miala chlebek z rybka :D Wlasnie zadzwonili do mnie z biura podrozy, ze hotelktory zabukowalismy juz jest calen pelen - zalamalam sie, ale mila pani zaproponowala nam o wiele lepszy hotel za ta sama cene :) niestety nie w tym miejscu gdzie chcielismy, ale i tak jest piekny! ja juz posprzatalam i wlasnie sobie leje wode do wanny :) dzis wieczor maseczek :) a potem o 10 ogladam gotowe na wszystko (desperate housewives :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w ciąży. Mimo że mój wykres ładny, to najprawdopodobniej znowu owulacji nie było... W środę idę do gin, będziemy znowu wywoływać @, dlatego nie znam jej terminu... Dawno nie byłam tak podłamana, przepraszam, ale nie chcę Wam tu smucić. Buziaki dla wszystkich. NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008................................Bielsko...... ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21.............18............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............16............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............12...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25...........10............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................6............12.10.2009.. ..........27...........??? Grażka23...............7............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................6............22.10.2009....... .....30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna tak mi przykro:( trzymaj sie! bedziesz w ciazy i tak! Mi sie znowu snilo, ze jestem w ciazy:D strasznie realistyczny sen hehehe Dorka wazne, ze w ogole jedziecie:) My na swieta jedziemy do Barcelony, bardzo chce zwiedzic to miasto:) wwakacje byc moze Grecja znowu-choc ja nie bardzo chce znowu tam jechac, ale mamy zapreoszenie od przyjaciol:) oni tam mieszkaja cale lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę już być w tej tabelce... Patrzę tylko bez sensu i tylko zastanawiam się kiedy w końcu będzie moja kolej??? Boże Święty, mam dopiero 23 lata i brak owulacji... Zaczynam już 5 miesiąc starań... Nie chcę myśleć o tym co by było gdybyśmy zdecydowali się na dziecko za kilka lat... Ryczałam wczoraj strasznie, teraz też cały czas mam łzy w oczach... Wiem że ten dołek minie niedługo... Cała nadzieja w moim lekarzu, mam wizytę w środę wieczorem. A dziś chyba idę do kościoła, ale sama... Dawno nie byłam... Może modlitwa mnie trochę uspokoi, może znajdę trochę wiary... Przed chwilą M dzwonił, pobeczałam się do telefonu. Chyba zwolnię się dziś z pracy, bo pożytku ze mnie żadnego dzisiaj nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna glowa do gory; idz do lekarza, do kosciola, ale nie mysl zle-zobacz jaka jestes mloda, masz milion szans:) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna strasznie mi przykro :( Ale pomyśl tak - masz dopiero 23 lata. A lekarz na pewno pomoże. I tak jak Agi napisała nie myśl źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka wiem jak ci przykro ja w ost cyklu 2 tyg dochodziłam do siebie, a nie wiem czy za 2 tyg znowu sie nie podłamie. kochana ale ty masz odemnie przynajmniej 3 lata do przodu , bo jestes młoda!!! masz świetnego lekarza, ktory pomoże ci zajść w ciąże Jak mi sie teraz nie uda to tez bede polegac na lekarzu ZObacz z nami tez jest DOrka i inne , nie jestes sama w tej tabelce na górze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o kościół to idz ja byłam wczoraj , własnie sama , bez męza ,koleżanki czy kogoś bliskiego ,tylko ja i Bóg bardzo dużo mi to dało az mi sie łzy kreciły w oczach ale wyszłam silniejsza i z wieksza wiara w sercu a dodam ze wierzaca jestem, ale moja praktyka lekko upadła ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, strasznie mi przykro! Na prawde myslalam ze Ci sie teraz uda! Nic sie nie zalamuj, a ciesz ze masz 23 lata! Ja mam prawie 29 i bez lekow tez nie mam regularnej owu... Zobaczysz lekarz Ci zaraz wszystko na rowne wyprowadzi! zaczniesz brac stymulujace leki i zaraz wam sie uda! branie tych lekow na prawde nie jest takie zle! Mi daly one ogromna nadzieje i wiem ze sie uda dzieki nim. bedziesz miala krotkie 25dniowe cykle! Jak masz policystyczne jajniki, to niestety taka ich uroda... Agi ja tez chcialam w tym roku do Barcelony jechac, bo nigdy nie bylam, ale wakacje jedynie nam wypadaja w marcu, wiec tam jeszcze nie za cieplo... a ja musze troszke slonca. Wczoraj patrzylam na nasz hotel i wyglada przecudnie! tysiac razy lepiej niz ten co zabukowalismy :) troche sie nam udalo! Agi, a wiesz sny czasami moga byc prorocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kruszyna - ale skad wiesz ze nie jestes w ciazy?robilas test, @ przyszla? z tymi staraniami to tak jest,ze myslimy ze jak \"kopulujemy\" ;) to od razu w ciazy musimy byc,ja tez bylam zdziwiona ze za 1 i 2 razem sie nie udalo,nie wiedzialam czemu,przeciez bylo w plodne dni wogole prawie caly cykl a tu nic. Tlumaczylam sobie ze w niebie wiedza co robia i da mi Bóg dzidzie jak bedzie najlepsza pora na to. Dzien przed zrobieniem testu tez tak mocno sie o to w kosciele modlilam, ze bardzo chce tego ale postaram sie z pokora przyjac wszystko nawet jesli bede musiala czekac dluzej. Na szczescie na drugi dzien @ nie bylo i II na tescie. wiem,ze to trudne ale zalamanie sie to nie jest dobre wyjscie,poplacz sobie jak Ci bedzie lzej ale pomysl ze bezplodna niejestes a ilu ludzi wogole nie moze miec dzieci!!to dopiero przykre. Glowa do góry, moze to marne pocieszenie ale ja w tym roku bede miec 31 tak ze 23 nie jest tragedia i daleko Ci do kryzysu wieku sredniego i \"ryczacej 30\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak myslalam ze najciezsze to bedzie podjecie decyzji ze chce miec dzidzie i myslalam ze od razu nam sie uda. OK moze nie mam 23 lat, ale nigdy nie mialam zadnych problemow, oboje zdrowi, wysportowani! Uda sie na pewno! Teraz wiem ze to tak nie dziala i trzeba nauczyc sie cierpliwosci, czekania i wiary! Do roku maga trwac starania calkowicie zdrowej pary! Kruszyna, wiem ze 5 miesiecy to troche czasu... ale teraz po wizycie zobaczysz wszystko bedzie super! Gin wszystko powie, pomoze i zaraz bedzie dzidzia! Wywolanie owu, to nie jest az tak skaplikowana sprawa... Za mnie w kazda niedziele modla sie rodzice :D:D:D Ja wierzaca, ale nie praktukujaca raczej... do kosciolka chodze jak jestem w domu, tutaj raczej nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka a Ty prywatnie czy panstwowo do gina chodzisz?? na innym topicu dziewczyny skrytykowaly ze nie warto prywatnie chodzic,sprzet panstwowo ok,obsluga super taaa tylko ze panstwowo przyjmuje od 8 do 12 i usg w tej mojej panstwowej przychodni jak za Piasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki więc tak. Robiłam rano test. Nawet cień się nie pokazał, jak dla mnie to jasne już wszystko. Wiem że wszystkie macie rację :) Z tym zdaniem że mam 23 lata i już problem chodziło mi o to, że nawet zdrowa, młoda osoba może mieć już taki problem jak brak jajeczkowania. No w życiu bym nie przypuszczała. Do gina wolę chodzić prywatnie, nie chcę już innego lekarza. Jak chodziłam na NFZ, to przecież \"pani ma wszystko w porządku, idealnie\" a okazało się że nie. Także w środę mój gin mi powie co dalej, poradzę się go czy w ogóle jest sens temp mierzyć. Co prawda gdybym nie mierzyła, to czekałabym jeszcze ze 2 tygodnie na @, a tak to wiem że powinna być 2 dni temu i że już mogę iść na wizytę. Więc wszystko ma 2 strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno: nie zakładałam nigdy że od razu się nam uda :) Wiedziałam że to musi czasem potrwać, to raczej M myślał że "od razu po 1 razie" :) Po prostu mam dołek, normalna rzecz, przejdzie niedługo i będzie znowu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna poklnij sobie bo czasem to pomaga :) dupa dupa dupa .... czasem jeszcze mlodsze dziewczyny maja problemy,moja kolezanka od liceum miala problem z @ co 2-3 miechy miala,potem co pol roku ale zaszla w ciaze nie wiedziala kiedy i teraz ma sliczna coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do gina prywatnie w pl i latam co dwa-trzy tyg! Bardzo meczace, ale co mam zrobic. Ja tez kruszyna nigdy nic nie przypuszczalam, zawsze chodzilam do gina prywatnie i inigdy nic nie wynalazl, a ja bylam na tabl, a wtedy nie da sie wykryc policystycznych jajnikow... Ja na poczatku myslalam ze uda nam sie szybko :D:D:D Teraz mam nadzieje ze troche wyluzowalam :D:D:D Kruszyna, zobaczysz po wizycie bedziesz sie o wiele lepiej czula :) A ze dolek jest, to oczywiste, ja tez zawsze mam troche smutku w sobie jak sie nie udaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×